Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

Jebeš Audi, Mercedes je Mercedes + blindirana vrata k'o za diplomate. :da:

 

Ovaj A6 jeste nešto lepši i noviji - ali ima očajan imidž ( krimosi, dilerčići, tatini sinovi ).

 

Da mi nude ovakav jedan A6 za moju Alfu 164, pristao bih - NIKAD, pa čak ni tad!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Audi je mnogo bolji izbor.

 

Koji ce ti auto sa bliniranim vratima!!?? Volis da dajes vishe para za gorivo ili da pricas kako ima blindirana vrata? Taj slon trosi kao nenormalan. Iako je on bas kvalitetno odradjen, godine ga stizu... I meni je na prvi pogled on bolji, ali samo na prvi pogled.

 

Moj ti je savet da se presaberes, vidis koliki ce ti troskovi biti i za odrzavanje i za gorivo... ne znam u stvari ni koliko su presli...

 

Slicnu dilemu je imao moj otac kada je morao da odluci izmedju cadillaca sts 4.6 i volvoa s80 2.4... ja sam naravno vise bio za prvi, ali mnogo je pametnije sto je uzeo volvo.

 

@nesa: a mercedes sa blindiranim vratima nema krimoski imidz? ako ovaj audi voze tatini sinovi, onda ovu mecku voze tate tih sinova...

Edited by Metal_Heart

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je super autic za gradsku voznju,mali,okretan,startan plus ima 4x4 tj. pogon na sva 4 tocka.Nije veliki potrosac,a moze da ti posluzi od porodicnog autica do soft 'terenca'

Da napomenem da je Panda jedini auto koji se bez zimske opreme popeo na Mon Blan.Jbt gledao sam sta radi po snegu,ko bi rekao

 

FIAT-Panda-600.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

фазон, неки лик из Италије ми је рекао да га тамо зову Фиат ЗБАНДА (илити лако се крши са њим)... па ми је сад неки дрекавац у глави да ли да узимам то или не

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...