Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

BMW E46 M3 CSL

360KS

 

VS

 

MERCEDES BENZ SL 55 AMG

500KS

 

 

 

 

@@@@@@@@@

 

E LJUDI NISTA OD ONE BEMBARE IZ ITALIJE! JBG! Nije je covek ni uvezo.. kaze da je losa.. Jbg. Znao sam. Bila je skroz nerealna cena..

 

Nista. Glavu gore!!! U junu stize bembara iz Nemacke i to 320d hehehehe!!

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

@@ VLAJA BURAZZ

 

Brate, reci mi sta mislis o ovoj masini: (cena, snaga, kvalitet,... (ceo fazon))

 

Opel Astra

4-Vrata, Classic

1.6 TWINPORT® ECOTEC®, 76 kW / 103 KS

Manuelni menjač sa 5 brzina

New Orleans / Elba, crna

2009A2 0TF69_I95G

Cena modela: 11 180 €

Cene opcione opreme: 0 €

Ukupna cena: 11 180 €

 

Od opreme ima: ABS, digitalnu klimu, 2 vazdusna jastuka, za vozaca i suvozaca.

 

Ili ipak klima nije u standardnom paketu.. Jbg

 

 

@@ Blondie

 

Perverzija je auto!

 

 

@@@@@@@@@@@@@@

 

Ali ipak, zar ovo nije najbolji izbor: (2002 god, 320d, 150KS, presao 120 000km, mnogo opreme, 7 SOMA)

http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=lz1hk3lt2nef

?!? :)

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

UUUUUUUUUUUUUUUUU

 

E ovo je vec jebacki!!!!

 

Ako bude ovako izgledala ima da napravi bum!

 

http://www.b92.net/automobili/vesti.php?nav_id=354733

 

Hehehe....rekoh ja da one fotke sto si postavio par stranica unazad nisu merodavne. Ovo vec lici na nesto! Mislim da su ovo prve zvanicne fotke, tako bar procitah na auto bild-ovom sajtu. Kupe verzija ce sigurno biti jos lepsa!

 

 

@@@@@@@@@@@@@@

 

Ali ipak, zar ovo nije najbolji izbor: (2002 god, 320d, 150KS, presao 120 000km, mnogo opreme, 7 SOMA)

http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=lz1hk3lt2nef

?!? :)

 

Hehehe...realno najbolji izbor! :pivopije: :pivopije:

 

 

@ svi

provalite kinezi sta rade:

 

64594312_c4702534de.jpg

64594313_553fbacd93.jpg

64594314_a526456bde.jpg

 

Ladno iskopirase i Rolls Royce! Kakvi kraljevi.... :)

Ruzno je do bola :da:

Edited by triad1

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebes Kineze, kao lici na Rols, a kad sednes zabode ti se neki ekser u guzicu .... jebes ti ta njihova iskopirana sranja..... mada priznajem da sam odusevljen sa Sprint Princ motorom :D za 1.300 eur do jaja motor, izgleda kao harlej, ide kao skuter, ali bar jebacki izgleda .... a kvari se kao riba :) :) :) ali bar jebacki izgleda za uzasno malo para, mozes ribe da lazes kako je to Harli :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

za par godina bice kinezi bolji od nemaca.nemate pojma koliko oni modela sad imaju

 

Bice i baba deda kada joj izraste kurac

 

Inace nesto mi se ne svidjaju slike novog Focusa, ne znam, nekako mi nije to to ili se treba navici ..

 

http://www.blic.rs/blic_auto.php?id=87539

Edited by Routasydän

Share this post


Link to post
Share on other sites

@@ VLAJA BURAZZ

 

Brate, reci mi sta mislis o ovoj masini: (cena, snaga, kvalitet,... (ceo fazon))

 

Opel Astra

4-Vrata, Classic

1.6 TWINPORT® ECOTEC®, 76 kW / 103 KS

Manuelni menjač sa 5 brzina

New Orleans / Elba, crna

2009A2 0TF69_I95G

Cena modela: 11 180 €

Cene opcione opreme: 0 €

Ukupna cena: 11 180 €

 

Od opreme ima: ABS, digitalnu klimu, 2 vazdusna jastuka, za vozaca i suvozaca.

 

Ili ipak klima nije u standardnom paketu.. Jbg

Mislim da nije klima standardna, ali je to cijena sa konfiguratora... znači, mogla bi se za te pare dobiti i klima, ko zna sa trgovcima.

Ja lično bih radije uzeo 1.4 motor, iako slabiji, potrošnja je brutalno mala, a ta Astra Classic i nije toliko teška...

Taj model se poprilično dokazao, vratio je Opel na noge i tu se šta puno nema reći. Iznutra nije baš lijep kao francuzi, malo dizajn djeluje zastarjelo ali je to izuzetno ugodan i udoban autić.

Twinport 1.4 bi trebalo da ima lanac, znači, samo redovno održavanje, ulje, filteri i udri.

E, da, kao što rekoh gore, za te pare bi trebalo još neke dodatne opreme da se traži... Alu feluge, ili već tako nešto, ne dati te pare na prvu.

Na hrvatskom Opel forumu ima tema kakve su sve ljudi poklone i popuste dobijali od trgovaca... tamo njihovi trgovci znaju posao, nisu škrti.

 

E, sad, s obzirom da će nova Astra uskoro, to znači da taj model (Astra G odnosno Astra Classic) izlazi iz proizvodnje, a trenutna Astra (H) će postati "Classic", pa možda sačekati...

Recimo, ovamo dileri nude nove Vectre 1.8 benzin (140 KS) i 1.9 CDTI (120 KS) krcate opremom (tempomat, feluge, tonirana stakla, parking senzori, senzori za kišu, elektropodizači, pranje svjetala, automatska dvozonska klima...) za nekih 15-16 hiljada eura... Ne znam ima li toga u Srbiji, ali to je svakako vrhunska ponuda.

To je ova šema:

http://www.autoberza.ba/index.php?vozilo=2...&view=59300

Bilo je još par tih Vectri takvih u oglasima po 29-31.000 KM, ali, rasprodalo se, pa kontam da bi se ta Astra u dogledno vrijeme mogla dobiti za 7-8000 eura, kad bude takva ista šema silaska sa proizvodne trake.

 

***

 

A nova Astra po ovim sličicama ide korak naprijed.

Nije baš ogroman korak kao što je bio sa G na H, ali, svakako nije ružna kao nove linije francuza.

Jedva čekam da vidim šta su smislili za kupe verziju... a tek OPC, kad na 270 konja dodaju 4x4.

 

***

 

Neki dan u gradu vidjeh crveni GT:

 

gt70_ulko2.jpg

 

Takav, samo za nijansu viši... uh

:redface: :redface: :redface:

 

Ko to ne voli, ako budem mogao uslikaću M5 kojeg često viđam po gradu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi oni sad jos traze identitet sto se tice dizajna, a naci ce ga kad angazuju neko provereno ime. Prvo tako , pa u nekoj buducnosti (npr za jedno 10-15 godina) ko zna, mozda budu i sami krenuli da dizajniraju neke originalne stvari.

 

Sad ova kola ... vecina su kopije zesce. Jedan lici na rols, drugi na nissan , treci na infiniti.... Onaj beli je jos i najoriginalniji, s tim sto mu bocna linija do bola podseca na cls, bar mene...

 

MIslim sto se Kineza tice... Stara je to nacija i zajebana, ne mozete ih potcenjivati. Dajte im malo manje para od sradstava potrebnih da se napravi npr Mecka ili BMW , i garantujem da ce uspeti to da urade, verovatno i kvalitetnije , a manje ce da kosta... Oni urade takav auto kao sa neke od prethodnih slika i naplate ga npr 20000 , ako ne i manje.

 

Jeste da nije ni blizu po kvalitetu, ali... Dajte im te pare pa ih onda osudjujte :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bih ja bas poredio japance i kineze, jeste da su svi oni mali, zuti i kosooki, ali su ogromne razlike izmedju njih. Severna Korea i Japan imaju dosta slicnosti, ali Kinezi su drugi svet. Ne dao Bog da kazes Japancu da je Kinez, to je smrtna uvreda za njih :D

 

Auto industrija u Kini - da, ali u smislu da velike poznate svetske kompanije otvore tamo fabrike, njihovi ljudi projektuju, dizajniraju, rade tehnisku pripremu ... sve a jeftina kineska radna snaga sljaka i odradjuje posao i na kraju baja sa zapada samo radi kontrolu kvaliteta. Mislim da je to dobitna kombinacija, pogotovo za ove USA posrnule gigante.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...