Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

Sta znam, ipak bih se pre odlucio za nova kola. Tesko je naci BMW 3 prethodne generacije dobro ocuvanog. Ne smem ni da zamisljam kako je tek traziti polovan M3.

 

Edit: Nisu cak ni 46 000. Pogledajte ovo

Mnogo mi je ovo jevtino da bi bilo dobro. Ko ce ga znati!?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi siguran? Sad gledam na zvanicnom sajtu BMW-a da u Nemackoj kosta 67 000 sa PDV-om.

Mislim da je 335i kod nas oko 45 000 sa carinom i PDV-om. Mnogo bi jevtino bilo 45 000 za M3.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se, u pravu si :pivopije:

 

Opel je sad u vecinskom vlasnistvu Magne (kanadska kompanija) a veliki udeo ima i neka ruska banka.

 

:pivopije:

 

@Staljin

 

Da Buraz, to je E92 (posto je cupe ver. a normalna bi bila E90 da je obicna trojka) M3 najnovije generacije, dok je ovaj ispod njega E36 iz 1990 ih godina,

 

A ako si mislio na verziju pre e92, to je e46 M3 , verovatno si mislio na ovu :

 

m3vscarreragt.jpg

 

(pritom mislim na kola ispod) :meshuggah::lol:

 

:pivopije::pivopije::pivopije:

Edited by Mustang

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo ce biti novi Jaguar XJ:

66704274_434d365f9b.jpg

66704275_246c4620e3.jpg

66704287_bd2964325c.jpg

 

Sta ja znam, prednji deo mi se jako svidja kako je uradjen (zapravo izgleda skoro isto kao kod XF-a samo malo zategnutije) dok mi je zadnji kraj odvratan. Nekako taj zadnji deo kao da su neki Francuzi dizajnirali a ne Englezi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovu impalu sam vidjao i kod mene na KSO ,do jaja autic definitivno, dok je JAGUAR BRUKA cista !!! Ekstra auto, zadnji kraj totalno mi ne izgleda francuski kao sto rece triad 1... Bas je LUXUS ++

 

Ova linija prozora posebno sa ovim zadnjim kod C stuba me bas podseca na aktuelni Audi A6...

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebes te stare kante, ja hocu nov automobil, ili sto noviji :D

 

Pre neki dan sam imao priliku da probam Hondu Accord 2.0 sa 135ks (starija verzija) i mogu reci da sam odusevljen udobnoscu, brzinom, ono ide nenormalno dobro, ali potrosnja u gradu sa klimom 15 litara :( jbg :( i to nornalne voznje, ako ga gazis trosi mnogo vise

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Mustang

 

Sta znam meni se iskreno uopste ne svidja zadnji kraj kod novog Jaguara (jbg-a ukusi su razliciti). Ali prednja strana je zato perverzija. :pivopije:

 

@ Routasydan

 

Dobar je taj Accord. Vozio sam se i ja jednom u tome i nemam nikakvih zamerki. Ali n isam imao pojma da je potrosnja tako velika. Ne isplati se to.

:pivopije:

Edited by triad1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebes te stare kante, ja hocu nov automobil, ili sto noviji :D

 

Naravno, to stvarno moze da vozi samo onaj ko ima para da ne zna sta ce sa njima. Ali zato kad prodje sa tim ulickanim do maksimuma cak i seljaci znaju da prepoznaju entuzijazam i ulozen trud.

 

+ Se retko sta bolje cuje od starih muscle car- ova, cak i ferrariji ili lambo-i. Oni imaju rezak zvuk.

 

Jedino sto u ovom trenutku sem nove muscle garde moze da se poredi (i uspesno takmici) su brabus rocket i aston martin vantage V8...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...