Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

Ups... Josife obrisah ti post slucajno... jbem ti ovaj novi izgled. :( Sorry... postuj opet.

 

 

Ono sto sam hteo reci je...

Sta bre staro? Automobil se jos nije ni pojavio u prodaji! :)

Dobro je brabusovo cudoviste ali ova je mecka je luksuzna raketa! :da:

 

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vozio sam se u 530d novoj sa nekim manijacima, auto kozna sedista, u fullu ide... Znaci lik ga je nagario jedno 160 kroz grad, slalom izmedju kamiona... uplasio sam se malo. 120 kao da stojis...

 

218 konja, dizelas automatik... K`o lud auto ide...... Bio sam impresioniran...

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas sam se iznadio koliko mu je losa limarija. Doduse ne treba zaboraviti da se u nju zakucao jebeni Audi koji je pritom isao preko 120 sigurno.

 

 

imas iz osjeka Ryanair direktno za frankfurt

 

Tek sad videh sta si pisao. Pa ima i iz Beograda direktno za Frankfurt ali skupa karta. Drugi put... :opusteno:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neka je isao i 140 ona je isla bar 80-100 jer ipak je prazan auto put u to vreme. Znaci ralika je nekih 40-60km/h i da ga ovako rasturi..... zaista uzas. Kaze otpali mu zadnji tockovi a 2/3 automobila je totalno unisteno?!?! Brate da je tenk udario pa da covek kaze hajde, ali automobil ovakvu stetu da napravi .... jebem ti francusko smece

Share this post


Link to post
Share on other sites

Der, der nemoj tako... ja volim Citroen. :frown: Pitanje je sta bi se u istom sudaru dogodilo nekom nemackom automobilu.

Nisam video ali kaze cjale da je sjeban zadnji deo dok je prednji potpuno ocuvan, rade farovi, brisachi, predpostavljam i motor itd. Meni nije jasno ako je prednji deo automobila ocuvan kako je onda ona poginula? Od udara, nije bila vezana ili je probio neki deo od pozadi? Sta je da je, uzas. :mrtav:

Danas cjale i ja zamalo da se sudarimo izmedju kamiona i mercedesa. Voze ljudi ko ludi (cak se i rimuje).

 

Btw jos jedan dokaz mojoj teroriji od pre par strana na ovoj temi da su vozachi Audi automobila uglavnom nenormalni. :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa bio je u sudaru Nemacki automobil :D Mene su udarali dva puta krvnicki od pozadi (auto, ne moju pozadinu) i bilo je zajebano, ali koliko god je moj auto bio ostecen onaj drugi je mnogo vise najebao. U Zenunu na Karadjordjevom trgu, tamo kod sata, udario me je Citroen Berlingo pozadi. Doduse ja sam vozio tad Golf 2, znaci meni sjeban branik i malo greda ulubljena, ali cak sam mogao opusteno da zatvorim gepek, a Berlingo...... odvaljen. Kao da je od kartona napravljen. Naravno slep sluzba, zajebancije. Jaki su nemci, ulivaju sigurnost. D ane pricam kad sam sa Golfom lepeo sa puta izmedju Tivta i Budve. Auuuuu, kad se samo setim, ono udaranje stenja i kamenja o patos, auto skace i na kraju prednjim krajem pokupim neki komad stene koji se zaglavio za vezni lim, izmedju motora i tocka. da je pogodio tocak okrenuo bi auto, ovako nas je ustopovao da je odemo u provaliju. Ja sam mislio auto je gotov. Nekako izvadimo onaj kamen pogledam vezni lim sjeban, malo iskrivljena ona viljuska, vesanje, ali ide, radi. Sa takvim autom sam se vratio kuci, znaci 600km. Posle toga rekao sam da cu da vozim samo nemce. Zajebi bato.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cvrstina karoserije ne znaci automatski i bezbednost putnika. Setimo se metalnih branika, koji su bili jako cvrsti, da li su oni branili ili civali nesto? ne! Posto su se tesko deformisali prenosili su silu udarca na karoseriju. Isto je i sa karoserijom, ona mora biti jaka, cvrsta, ali i da se lomi kako treba. Sve su to inzenjeri velikih kompanija odavno i jako dobro resili. Ako sa Volvom udaris u zid sa 60 na sat nece ti biti nista, takodjer i sa Meckom, Audijem i masom drugih kvalitetnih i bezbednih zapadnih automobila. A kad ukombinujes aktivnu i pasivnu bezbednost dobijes pravu stvar. I na kraju ostaje jedino vazno da u kola ne sedne neki manijak pa da ubije nekoga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rout,nisi me razumeo.Da je sleper opizdio neki drugi auto smrskao bi ga zbog tankog lima,e sad sta bi bilo sa onima unutra to je vec pitanje.

 

Inace,malo osvezenja od strane japanaca

Accord najpouzdaniji

 

 

Britanski magazin Which?, poznat po tome što je jedan od najboljih i najpopularnijih vodiča za kupovinu je sproveo istraživanje na uzorku od 84 000 automobila. Tema je večna, a ona glasi „pouzdanost“. Ni malo ne čudi da se na samom vrhu našla Honda Accord, za koju je čak 98,5 procenata vlasnika izjavilo da nisu u prethodnoj godini imali nikakav kvar ili problem na svom vozilu. Mnoge neće ni začuditi podatak da se na prvih 10 mesta našlo 10 japanskih modela, a od prvih 7, Hondini automobili drže četiri pozicije.

 

10 najpouzdanijih po magazinu Which?

 

1. Honda Accord (2008 +) 98,5%

2. Honda Jazz (2008 +) 98,2%

3. Daihatsu Sirion (2005 +) 97,5%

4. Hyundai i30 (2007 +) 96,8%

5. Ford Fiesta (2008 +) 96,2%

6. Honda Jazz (2002-2008) 95,9%

7. Honda Civic Hybrid (2006 +) 95,7%

8. Citroen C1 (2005 +) 95,7%

9. Toyota Prius (2004 +) 95,0%

10. Mazda 3 (2004-2008) 94,4%

 

big_LexusLFLfotospiasenzacamuffature.jpg

big_LexusLFLfotospiasenzacamuffature_01.jpg

newsitem_4021_16429.jpg

 

4800 cm3,V10,555 ks.Necu nista vise da kazem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce sam prvi put video uzivo novi VW Scirocco i odusevio se. Mnogo je lepsi uzivo nego na fotografijama (kao i vecina automobila doduse). Ovo je prvi manji VW koji mi se dopada, do sada sam bio u fazonu da ne prizanjem nista ispod Passata kad je VW u pitanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...