Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

Opet sam odradio remont turbine u Uzicu. Samo ovaj put besplatno, pod garancijom.

 

Opet su izgorele cetkice na osvini, i promenjena mi je sva geometrija u turbini.

 

Jebo te! Ssamo za 3 mesecA! Zapalio sam je! Nije za mene dizel. Jebi ga!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Konacno da Citroen napravi lepu intrument tablu :)

 

Da, da! Prelep auto, priznaj! Jedino je ostao ovaj ruzni volan ;)

 

Bas me zanima koja je cena ovog cuda! Ako ima za 20 soma, onda je to lepa kupovina ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim pojavio se onaj Reno fuluens, prvi put da mi se neki Reno svidi, lep auto, nije skup, lep unutra, spolja, limuzina. Nov benzinac 13.900 a dizel 14.900. Kad ono ispljuvase ga na B92 komentatori, kao ruzan je, uzas, dizajenri renoa su se pokvarili, na sta ovo lici ... a brate meni to jedini lep Resho

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim pojavio se onaj Reno fuluens, prvi put da mi se neki Reno svidi, lep auto, nije skup, lep unutra, spolja, limuzina. Nov benzinac 13.900 a dizel 14.900. Kad ono ispljuvase ga na B92 komentatori, kao ruzan je, uzas, dizajenri renoa su se pokvarili, na sta ovo lici ... a brate meni to jedini lep Resho

 

Hahahahaha!! ;) Ma francuzi, realno, moraju da promene dizajn, ako misle da pariraju bilo kome.. C5 je stvarno na odlicnom putu!! Jebo te izgleda bas sportski, elegantno, gospodski i nadrkano.. Nesto kao bmw petica!! Stvarno svaka im cast!! Jedan od bas retkih francuza, koji mi se dja. Kad vidim one C5ice od pre 10 godina, smuci mi se zivot. Ne mogu da verujem da je neko mogao da proizvodi tako ruzan auto..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...