Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

  • 1 month later...

E na kraju sam ga oterao u picku materinu. Poceo nesto da se bahati preko telefona, a ja taman hteo da mu kazem da cu mu dati pare. On pretio da ce da dodje kod mene. :mhihi: Ja mu rekao ima da dodjes, ali kako ces da odes bez nogu zapitaj se. :violent: Na kraju sam ga izjebo jos vise nego sto bi inace jer je majstoru obecao kada ce platiti. Sta je uradio ne znam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Po nečemu je tdci bolji, po nečemu tddi. Mogu da priuštim održavanje tdci-ja i mogu (logistički) da priuštim da sipam kvalitetno gorivo (u srbiji relativan pojam, ali ajde), tako daaaa... tdci rocks :)

Edited by jelchica

Share this post


Link to post
Share on other sites

The mere fact that he's a mechanic does not automatically qualify him as a sufficiently knowledgeable professional :haha:

Ako se na umu ima isključivo ušteda - da, tddi je bolji izbor za srpske uslove

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro, ti ako voliš da trošiš pare na majstore, go ahead. :P

 

Šalim se, uzmi šta hoćeš i šta ti se sviđa, naravno, ono što sam ti rekao je ono što sam ja čuo od ljudi koji se bave mehanikom, nisu "rekla-kazala" priče.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitaj tog majstora, ako je tddi bolji, zašto Ford u perjanicu svoje ponude putničkih vozila, tj. Mondeo, ne ugrađuje tddi nego samo tdci motore u dizel varijanti, dok u sve ostale modele ugrađuje oba pa šta ko voli? :)

A i mi mlatimo slamu.. Prvo da definišemo šta znači "bolji", pa onda može dalja priča.

 

A ja sam se već snabdela..

Edited by jelchica
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je l' zbog plivajućeg zamajca pićkimaterinih? Ozbiljno pitam :)

 

 

650 EUR zamena zamajca (korpe i kvacila) na Stilu 2002.

 

vozim do se ne raspadne. i onako godisnje prelazim <5000km kolima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Plivajuči zamajac je jako skupa stavka, sad se svi vraćaju na stari sistem bez toga.

 

Pitaj tog majstora, ako je tddi bolji, zašto Ford u perjanicu svoje ponude putničkih vozila, tj. Mondeo, ne ugrađuje tddi nego samo tdci motore u dizel varijanti, dok u sve ostale modele ugrađuje oba pa šta ko voli? :)

 

Zato što je Ford sranje? :haha:

 

Je l' ti stvarno misliš da se na zapadu uvek radi ono što je bolje? Noviji automobili su sve lošijeg i lošijeg kvaliteta. Ja nisam na mom 27 godina starom kršu menjao neke stvari koje su nekoliko puta menjane na 10 godina starim automobilima. Ne kažem da je on bolji, naravno, to je i matoro i prevaziđeno, ali kvalitet delova danas je očajan.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 months later...

@Toki89

 

Previse nalickano. Auto je prosto zamr'o u tolikom crnilu... Sve sto je vidis je "nesto crno". Ne svidja mi se styling.. Ne volim kad ljudi preteruju..

 

@Jaroslav

:puke: :puke:

Odvatan auto. Covek je realno unistio mecku.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...