Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

Ja polagala po novom, ali na časove išla po starom valjda, bilo je 40 obaveznih časova, vožnja samo, i to prilično brzo prođe jer ide po dvočas a i ume da bude zabavno ako ti je instruktor car... To se verovatno promenilo

A ispit su promenili, kao ima mnogo više pitanja pa se brecaju deca, ali su smešna, signalizacija/pravila osnovna, jedino ima da se uči o vozilima, kubikaže svega i svačega :D ali toga nema puno

 

E, jedina stvar koja je totalno sranje je prva pomoć, ali samo zato što je preskupa

Share this post


Link to post
Share on other sites

preteruje se s tim pričama

G klasa je za Nivu svemirski brod

sto se tice opreme svaki Dzip je za Nivu svemirski brod , ali ljudi ja svaki dan gledam na kopovim kuda ljudi vozaci voze Nive to su nadrealni uslovi , posebno zimi gde ona prodje to je samo covek da se prekrsti kad vidi jedino vozilo jace za takve uslove od Nive je uaz_hunter.jpg bukvalno neunistivo za sjebane uslove voznje kroz blato vodu zemlju ugalj led i sneg

Share this post


Link to post
Share on other sites

inace na kraju potrage za kolima uzeo sam ovakav BMW i mogu reci da sam prezadovoljan

Neka je sa srećom, nemecka medicina i mašina najbolja na svet! :) Ajde, daj malo detalja, šta kako koliko, daj još neke slike i to... mojne si trut :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

jednom da ne bude najgoro u istoriji

http://www.edmunds.c...troduction.html

 

1989 Yugo GVL Long Term Road Test: The Balkan Bullet

 

We're naturally expecting our quarter-century-old Communist runabout to encounter some difficulties on its first meaningful drive in 13 years, but the car just keeps on marching along.

 

the Yugo loves to go 77 mph; that's where the ancient Italian engine really sings, an unusual sweet spot for an '80s economy car. We record a top speed of 86 mph on flat ground, matching the original factory specification, with a subsequent run touching 91 mph thanks to a slight downhill grade.

 

 

fe_629151_600.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...