Jump to content

Kojim sportom se bavite?


Geozee

Recommended Posts

imaš dosta sportista koji puše i kažu da im ne smeta...

 

Hhaha ovo je bilo dobro. KAZU da im ne smeta :).

 

 

 

 

Jao samo kad se setim sta sam ja sve trenirao... :) naravno to je sve bilo rekreativno.

 

kosarka (3god), judo, rukomet, fudbal, americki fudbal ( godinu dana samo kondicioni treninzi jer smo imali kretena trenera. Mislim da ni pravila AF nije znao)

 

Idem u teretanu nekih 3 godine ali sa velikim prekidima. Sada sam odlucio da ne pravim prekide vece od 10 dana!

Vozim snowboard 3-4 nedelje godisnje. Uclanio sam se u planinarskp drustvo, tako da pocinjem i planinarstvo.

 

Ne pijem, ne pusim.

 

 

 

 

 

 

 

 

@Гавра

 

Не, не, мислим да морају да дижу кутијице са дијаболама.

15 понављања!!! :)

 

To ako rade definiciju. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја никад нисам ништа тренирао, нити ћу, верујем, али ми је жао што нисам дебитовао за сеЛски ФК Морава Гложане кад ми се пружила прилика у једној припремној утакмици, коју, ако се добро сећам, изгубисмо 1:9. Клуб се те сезоне распао, јер је истеран из лиге, пошто на већини утакмица није имао 11 играча... А иначе, волео бих да играм центархалфа... И играо сам две утакмице за село против Ладовице и Стајковца, кад смо као деца ишли по села... И тако, сеоски фудбал је врх!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam prvo trenirao plivanje(od 7-12), al sam usput kao i svaki klinac

malo pikao fudbal (Zemun, Teleoptik)...

Od dvanaeste sam krenuo na kajak i bogami aktivno trenirao do

II razreda srednje (1998)... Taj sport je zahtevao velika odricanja,

leti smo imali treninge po dva puta dnevno, ucestvovao sam na mnogo

takmicenja sirom Srbije, a najveci mi je uspeh bronza na drzavnom prvenstvu

1996. godine u cetvercu (500m pioniri). Najdrazi uspeh mi je bronza na Prvenstvu Srbije 1997.

na 200m, takodje cetverac, tad sam vec bio kadet i secam se da je foto finis odredio

osvajaca bronze.

U srednjoj skoli sam krenuo da idem na tekme poceo malo da se drogiram (tablete, trava), pa sam samim tim prestao da treniram.

2002 sam opet krenuo, al sam zaradio mononukleozu, i to me zakucalo za krevet neka 2 meseca, s tim da sam

posle toga morao malo da kuliram... I pored toga uspeo sam da izadjem na dva takmicenja, a od toga sam u Novom

Sadu u dvosedu cak bio treci, samo sto su uglavnom svi dosli sa nekim drugim ekipama :)

Posto sam video da ne mogu vise sa onim mrcinama da se takmicim, nastavio sam da treniram samo rekreativno.

Nastavio sam da idem na tekme, naravno manje nego pre unistavam svoj organizam, rekreativno pikam fudbal, cak

sam kratko i boks trenirao...

Eto to je moja sportska prica...

Edited by Little Butcher

Share this post


Link to post
Share on other sites

U srednjoj skoli sam krenuo da idem na tekme poceo malo da se drogiram (tablete, trava), pa sam samim tim prestao da treniram.

Јеби га, то је стара прича, на жалост.

Углавном пљуге униште клинце спортисте и све који се тако осећају ...

Јеботе.

Какви ми све ликови и догађаји долазе пред очи ...

:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

:cry:

 

Brate, jednostavno kad te nece, nece te... :sad:

 

koliko vas sportista pusi i pije? cisto me zanima ;)

 

Nikad necu pusiti, a alkohol postepeno smanjujem, tj. svodim ga na minimum... inace skoro svaki dan odlazim na kos da odrzim formu i vozim bajs...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...