Jump to content

Kojim sportom se bavite?


Geozee

Recommended Posts

Ја сваког дана возим 15 километара, 7 до тог суседног села где пајамо баскет, 7 кад се враћамо кући и остатак по селу кад идем до продавнице и на центар.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebeš to, od koteža do ade sve ravno...

 

Mi smo od košutnjaka do karaburme i višnjičke banje išli... al najzajebaniji deo je vraćanje, uzbrdo... užas :)

 

Dobro jeste ravno ali Pancevacki fakin most smara za medalju, cista monotonija. Naravno, obisao sam i taj gorji deo, mislim na Karaburmu i ostatak, naravno i Kosutnjak, bio bi lood da nisam bio svuda :)

E sad, kad bejah poslednji put na kosutnjaku pao sam da ne bi zabo ortaka od pozadi i pocepao nogu :D ali shvatio sam da mi je noga u krvi tek posle 45 minuta dalje voznje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam veoma nedisciplinovan tako da na treninge odem svake prestupne godine. ortaci su me navukli na "okinavljanski karate" -SHOHEI RYU

jednom sam otishao na brazilski dzhiu-dzhicu i crko posle 20min treninga... tad sam cirkao ko zmaj,to je bilo davno i ne znachi da bih sad izdrzhao vishe. zajeban je to sport... a volem i kachamak :pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Ovako... :)

 

Fudbal 5 godina, stoni tenis nekih godinu dana, ostalo (rukomet i kosarka) nije ni za spominjanje, trenirao sam nesto malo. Doduse, danas sam totalno van forme jer sam zadnji put potrcao za loptom u Radosevcu :) a pre toga s8 te pita kad... :(

Edited by Hevi Dzhrk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dugo sam bila batalila isti, sad se vratih teretani...

 

Valjda se vraćam u normalni tok života...

Jedina je mana što mi ova teretana više nije blizu (preselila sam se), nije mi usput nikako, ali dobra je, dobri su instruktori, pa mi se ne menja...

Edited by Nimfadora

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја сам пре неких месец дана узео Диадорине патике за фудбал, пре тога сам играо у Адидасовим за трчање. Невероватна разлика, као да сам имам друге ноге, а не патике.

Share this post


Link to post
Share on other sites

trenirao 3 godine basket u radnickom(od 1996-1999)onda jednu u Beovuku(1999-2000)i posto sam izrastao 24cm za 12 meseci otisli ligamenti u qrac...onda godinu dana bio golman u vaterpolo klubu Beograd,i onda na nagovor sestre i profesora fizickog presao da igram odbojku u OK CZ,tu bio 4 godine,bili prvaci Srbije,Jugoslavije( :huh: ),Srbije i Crne Gore,i onda se smorio,ne znam tacno zasto ali eto..

 

pusio sam i cirkao dok sam trenirao i nije mi smetalo...sada jednom nedeljno sa ekipom igram fudbal,a nadje se i neki basket kad bagra iz bloka pozove ;)

 

 

sto se tice tog pusenja i cirkanja,sestra moja cepa pljuge ko nezdrava,a i cirka,a trebala je da igra za reprezentaciju,tako da to ne steti bas mnogo...bar za sada(daj Boze nikada da joj ne nasteti)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Trenirao basket 9 godina, batalio jer me trener upropastio, dabogda crko. Pika se mali fudbal 3x nedeljno, toliko i odbojka negde (leti), i basket, kako kad. + nešto malo tenisa. Da imam bazen u ovoj mojoj zabiti, plivao bi dok me spasilac ne bi izneo iz njega.

Edited by MarcusS

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...