Jump to content

Kojim sportom se bavite?


Geozee

Recommended Posts

Ok... ja cu videti da organizujem nesto... kontaktiracu ostale, pa cu vam blagovremeno javiti kako i sta... otvoricu temu u kojoj ce pisati gde, kako i sta posle kontaktiranja ostalih (potencijalnih igraca)... to ce biti POKUSAJ da se organizuje basket u kome cemo posle njega svi otici na pivo ili tako nesto... :):pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jebiga,daj jednom organizujte to kada budem u bg-u,pa da vas oderem ko jarce. :D

2.07m,105kg,25 godina,i jos ako se pojavim u dresu Rockets-a sa brojem 34 na ledjima iznad kojeg pise Olajuwoon...ijao vama! :)

 

Pa ko ce sa tobom da se gura i da skace pod kosem onda? :):D

 

Ja imam nesto preko 190 i ovde u mom kraju sam uglavnom bio medju visima :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno. Trcanje manje vise, ostalo da.

nisam ni isao u teretanu da bih se nabildovao ko stoka, ne volem to. A ni devojke ne vole, uglavnom :)

 

Sto jes jes. Ja ne volim debele vratove :)

 

Mada, ja koliko idem nisam se napucala ali stesala se jesam. Mislim, sto se tiche kondicije a i lepo se chovek oblikuje. Mozda zato shto ne koristim suplemente i ta chuda inache...

http://farm1.static.flickr.com/8/7125675_fd0c9c88e1.jpg?v=0

 

 

:violent:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmf...

macevanje bi generalno moglo da se svrsta pod sport....

 

E pa na svu moju srecu i radost u oktobru se vracam na macevanje (koje sam iskulirala 2006 zbog diplomskog...) samo ovaj put menjam oruzje.

 

Za mene je fantastican dozivljaj simulacija borbe. Onako ferka, jedan na jedan. Pa ko koga prvi probode kroz srce :)

 

 

btw

Prosle jeseni sam nasla novu religiju. trcanje. sve sredjuje.

Edited by Smorock

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je dosta surov sport ono chak bi probao i chokachicem cu te chokanchicem cesh me nego li tu drevnu vestninu .

a trchanje je sport za devojke i ljude koji su sami i ne sexaju se .

tako da svoj prljav vesh molim vas da vishe ne iznosite u javnost . takodje i bilderi koji mozda i imaju ali svakako nisu zadovoljni .

 

budimo kul prichajmo o veshtinama a ne sirovinama

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je dosta surov sport ono chak bi probao i chokachicem cu te chokanchicem cesh me nego li tu drevnu vestninu .

a trchanje je sport za devojke i ljude koji su sami i ne sexaju se .

tako da svoj prljav vesh molim vas da vishe ne iznosite u javnost . takodje i bilderi koji mozda i imaju ali svakako nisu zadovoljni .

 

budimo kul prichajmo o veshtinama a ne sirovinama

 

:) :) :)

 

 

600px-Soccer_ball.svg.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

E upravo stigoh sa džoginga, pretrčah 6,2 km za 32 minuta i 16 sekundi... i bogami se oznojih. :mrgreen:

 

 

Ne ozbiljno, bavim se samo rekreativno trčanjem, vožnjom bajsa, rolera i povremeno teretana jer po pravilu najbolje je frikombinovati aerobne sportove sa težinskim, tako se postižu najbolji rezultati. Ranije sam se, isto rekreativno, bavio veslanjem u Crvenoj Zvezdi par godina ali sam prestao jer je članarina bezobrazno poskupela (> 30 EUR mesečno) a i oduzima mi baš dosta vremena (jedan trening traje minimum 2,5 sata).

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest Razbijač-NAAĆI

Ja se aktivno bavim bodybuildingom, već sedam i po godina.osam meseci sam se bavio kick boxom,ali sam prestao jer su me jednom zdipili u nos, i oparili.tako da sam se mano toga,ali i dan danas kuci se malo razđlitam u kick box fazonu...

bildujem zestoko,ali promena u ishrani u pravcu ''zdravije i bolje'',uslovila je da izgubim dobar deo mase,i tako mi je ostao samo suv mišić-Bruce Lee rad.bukvalno,svaka plocica,ćista mišićna ispupćenja vide se na meni.sve je tvrdo,obrijato,i povrh i podno pojasa.da ne zaboravim,i plivam kad god imam vremena,idem na bazene,noćna kupanja,dal sam ili snekom jebuljom,to je nebitno,al kondiciju odrzavam.

listovi na nogama i noge uopšte su mi takodje u full formi,jer stalno,svakog dana posle posla trćim,a leti sam na poso stalno išo biciklom,vozo ga,po gradu,svugde.svaki dan,tako da sam ja u svakom slućaju u top formi.jedino što me jebe je što ne merem od pića da se manem.sreća,nepušim,varim,haša i trave,ali to je opet dosta zdravije i opušćenije od cigara.

druga stvar,dećaci i devojćice,i sex je takodje vrsta mentalno fizićkog sporta,ćestim i redovnim upražnjavanjem,gube se i sagorevaju nepotrebne kalorije,mladolikost u ćoveka je dugovećnija,i svet se gleda lepšim oćima.nema ništa lepše od sexa ujutru,i posle kad dodjes s posla,i pred spavanje.

Nepreterivati sa rad na raćunaru je takodje vazno,on podleze ljude gojenju,retardiranom razmišljanju,neodvajanju virtuelnosti od stvarnosti,lozenja na imaginaciju i ostala sranja.Zato ga ja doma ni nemam.koji će mi kurac.a i da ga imam,ne bik ga koristio.

Dok je god muškog roda i poroda u porodici Vranješić,toga neće biti.

 

Ljudi,BAVITE SE SPORTOM,DRAGO MI JE DA OVA TEMA POSTOJI,jerbo sport,rekreacija i redovan sex,ta to su divne stvari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se bavim košarkom. Trenirao 5 godina dok nisam vezao 3 iščašenja kolena. Sada samo ulični basket. Postoji trenutno u Obrenovcu biznis liga u košarci, firme su prijavile ekipe, mi sa televizije smo prijavili sasvim solidnu ekipu i prašimo za sada. Ostale sportove volim samo da gledam na Tvu ponekad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...