Jump to content

Dark Preachers


Recommended Posts

  • Replies 581
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne ne ne ljudi, sve je ok!

Gle, konj Pedja (menadzer skca) je na bolovanju, tako da uopste ne mogu da

stupim u kontakt sa njim!

Naravno da ce svirke biti, al sam vam i prosli put rekao da je VEROVATNO u cetvrtak...

Nemojte da se brinete, javicu vam bar nedelju dana unapred. Sto bi se strucnije reklo,

bicete blagovremeno o bavesteni...:)

Kidacete uskoro u skcu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eve vam gi novi termin!

Svirate 15.novembra u maloj sali skca sa bendovima:

Moondive, Nightfall, Ujed Besne Sisarke, 601!

Svirka CJE POCETI U 21h!:)

 

Organizacija koja vam je organizovala svirku se zove !Violent Promotion!

Plakati ce biti u izradi od ponedeljnika...

Za dodatne informacije se jebite u dupe! :penis:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako: Prema najnovijim podacima, Nightfall necje svirati zbog naknadnog iziskivanja novca (kako oni to zovu ''honorar'')

u iznosu od 50 evra... Koliko ja znam, momci su jos uvek na demo bend topicu sto znaci da nemaju izdat album, tako da nas ne zanima da im od prve svirke dajemo pare koje idu za investicije organizacije...

 

Umesto njih cje nastupiti Rok/Progresiv bend Vendigo i mladi ali kvalitetan Made of Iron (tribute to Iron Maiden) koji ce odrzati promociju benda sa par odsviranih pesama! Ostali podaci koje vam je Ukili prosledio su tacne...

 

 

Pozdrav... Violent! :violent:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako: Prema najnovijim podacima, Nightfall necje svirati zbog naknadnog iziskivanja novca (kako oni to zovu ''honorar'')

u iznosu od 50 evra... Koliko ja znam, momci su jos uvek na demo bend topicu sto znaci da nemaju izdat album, tako da nas ne zanima da im od prve svirke dajemo pare koje idu za investicije organizacije...

Toliko o ozbiljnosti i profesionalnosti ove organizacije.. samo cu to reci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako: Prema najnovijim podacima, Nightfall necje svirati zbog naknadnog iziskivanja novca (kako oni to zovu ''honorar'')

u iznosu od 50 evra... Koliko ja znam, momci su jos uvek na demo bend topicu sto znaci da nemaju izdat album, tako da nas ne zanima da im od prve svirke dajemo pare koje idu za investicije organizacije...

 

Umesto njih cje nastupiti Rok/Progresiv bend Vendigo i mladi ali kvalitetan Made of Iron (tribute to Iron Maiden) koji ce odrzati promociju benda sa par odsviranih pesama! Ostali podaci koje vam je Ukili prosledio su tacne...

 

 

Pozdrav... Violent! :violent:

 

 

Je li....a da li je nekome od vas palo napamet da ljudi traze pare, ne zato da bi uzeli sebi pare u dzep nego da bi pokrili bar jedan deo troskova dat za snimanje albuma i spota....

 

A to sto neka novonastala organizacja tripuje neka sranja e to je vec druga prica....

Svaka cast sto se trudite za svirke i to, to je sve lepo...ali zar ne ide u korist organizaciji da na svojoj promociji ispostuje sve bendove maximalno...i da bude na pozitivnoj nuli ili cak i da zaradi nesto, ali onda ce svi ti bendovi da pricaju kako je organizacija bila do jaja i svirace opet i tako dalje i tako blize...

Razmislite malo ljudi, ukljucite mozak nije tesko stvarno....samo budite realni pri tom razmisljanju da ne biste zavrsili u kurcu...

Tako da manje kenjajte po yumu, a malo vise razmisljajte!

 

 

De si DUXA!!!:):):):):):) :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ovako, realno, bilo koji bend moze da trazi bilo koje uslove za svirku. Organizator moze da prihvati a i ne mora, ne razumem chemu takav stav.

I glupo je shto to javno iznosite ovde na yumetalu. Razumem da su vam za kesh rekli na svirci na pr pa da nastane frka neka. Taj bend je unapred trazio taj neki honorar i ako vam ne odgovara ne morate da prihvatite x). Nemam nishta ni protiv vas niti znam ove iz najtfola niti ne volim muziku njihovu,cisto prijateljski savet :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...