Jump to content

Dark Preachers


Recommended Posts

  • Replies 581
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Stvarno hvala svima koji su dosli.Svirka je bila prejebana!

Bilo je kidanje za sve pare,i bilo je stvarno mnogo ljudi.Reci ce mi Nidza tacno koliko....

 

Sve u svemu bilo je extra!

 

Inace Fake Freedom je opet iskidao....znaci,otresli su ko ciga slinu!!!Bravo ljudi!

Ali Roots.....auuuuuuuuuuu!!! icon_smile.gif

 

E izgleda da bas pali ova kombinacija Dark PreacherS-Fake Freedom !! icon_smile.gif

 

p.s. Nemoj da sa, slucajno cuo da se neko zalio sto je svirka kasnila.To nemam nikakve veze sa organizatorima!Uvaljeno im je sjebano pojacalo,i kada je trebalo da se krene,pojavio se taj problem.Zato je desna gitara isla direktno na razglas tako da ako je zvuk bio malo losiji,izvinjavam se u ima Dark PreacherS-a.

 

Veliki pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milan se po obicaju nije cuo!!!! JEBOTEEEEEEEEEEE matori smanji se na minimum i onda trazi da ti pojacaju klavijature i kad ih pojacaju onda ih pojacaj na maximum!!!!!!!

Alexic se tkdj. po obicaju nije cuo.... Za njega vazi slicno pravilo, samo neka se odmakne od mikrofona i neka trazi isto!!!!

Duxa se ovaj put nije ni malo cuo!!!

Puach je sve nadjacao!!!!

Mada sve u svemu do jaja, i da se niste ni malo culi meni je do jaja na svakoj vasoj svirci!!!

P.S. Do jaja sto ste roknuli Deathnight Warrior na listu!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

U ime mene i NightFall-a zhelim vam sjajan provod u vecheras a i srecnu novu 2008. koja ce vam nadam se u najmanju ruq biti uspeshnija nego prethodna.poz

 

:pivpije:

 

Hvala Maxe druze,od srca u moje ime i u ime PreacherS-a!

 

I mi tebi i Nightfall-u zelim sve najbolje,i isto jos uspesniju godinu,ali kao nastavak ove vec uspesne!

 

I najbitnije,puno zdravlja!

 

Uzivaj veceras pa se vidimo uskoro!

 

p.s. Veceras slavimo kod Bokija.Doomrash+Nexus ekipa ;)

 

pozzzzzzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milan se po obicaju nije cuo!!!! JEBOTEEEEEEEEEEE matori smanji se na minimum i onda trazi da ti pojacaju klavijature i kad ih pojacaju onda ih pojacaj na maximum!!!!!!!

Alexic se tkdj. po obicaju nije cuo.... Za njega vazi slicno pravilo, samo neka se odmakne od mikrofona i neka trazi isto!!!!

Duxa se ovaj put nije ni malo cuo!!!

Puach je sve nadjacao!!!!

Mada sve u svemu do jaja, i da se niste ni malo culi meni je do jaja na svakoj vasoj svirci!!!

P.S. Do jaja sto ste roknuli Deathnight Warrior na listu!!!

 

Sto se tice mene ja to i uradim..ali cim se malo pojacam na nekoj solazi on me stisa zato sto sam "preglasan" ...jbn tonci..Moramo da nadjemo jednog tonca koji ce da bude clan benda,pa na svakoj svirci on da nam radi..to je naj idea,,ali pitanje koliko je to izvodljivo...pozz koco

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo ja cu da vam budem tonac!!!! samo da sam kod vas u bendu pa makar prao vesh !!! :D

salim se...

svirka je bila stvarno do jaja, zahvalicu se milanu na in your face intro :D i da je ispao shmeker sa kapuljacom i naocarima :D hehe

DUXY je KRALJ, nadam se da me se seca, i mojne me vise pitas zasto!!!

aj obavestite me kada se biti sledeca svirka obavezno!!!

thx for DeadnightWorrior

 

poz od goxy-a!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Khm, imam ja jedno pitanjce za vas, tj tebe... ili sta vec.

Kad ste imali onu svirku u skcu malo pre nove godine, bila sam tamo. i jedna stvar me zanima. sta MJAUUUU urlik treba da znaci? Zvuci kao macka koja je u teranju.

Hvala, nadam se da ce mi neko dogovoriti :pivopije:

MJAUUUU je najbolji nacin da se zavrsi cert,to svaki vokalista zna :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo ja cu da vam budem tonac!!!! samo da sam kod vas u bendu pa makar prao vesh !!! :D

salim se...

svirka je bila stvarno do jaja, zahvalicu se milanu na in your face intro :D i da je ispao shmeker sa kapuljacom i naocarima :D hehe

DUXY je KRALJ, nadam se da me se seca, i mojne me vise pitas zasto!!!

aj obavestite me kada se biti sledeca svirka obavezno!!!

thx for DeadnightWorrior

 

poz od goxy-a!!!

 

Pozdrav svima i za pocetak ovako:

Nastavili smo sa snimanjem promo albuma,evo ja sam se upravo vratio kuci.Za sada ide fenomenalno,i jedva cekam da se pojavi promo i napravimo promociju! :rockdevil:

 

 

 

Secam te se brate. :) Veliki pozdrav,sve najbolje,i naravno,vidimo se na svirkama uskoro

 

Khm, imam ja jedno pitanjce za vas, tj tebe... ili sta vec.

Kad ste imali onu svirku u skcu malo pre nove godine, bila sam tamo. i jedna stvar me zanima. sta MJAUUUU urlik treba da znaci? Zvuci kao macka koja je u teranju.

Hvala, nadam se da ce mi neko dogovoriti :pivopije:

 

Izvini ali....ne razumem bas najbolje tvoje pitanje....

 

To mjau....mozda tebi tako zvuci,ali mozda je to samo kopija Alexijevog krika,mada sumnjam da si cula za njega...sve u svemu,poslusaj malo podrobnije neki melo-death.Poz,i pozdravi Ivu

 

 

 

 

 

Jednostavno... to je fora... smekerska... Pozz drugari, nisam vas dugo cuo... valjda cu uskoro... :pivopije:

 

Pa Djole druze,stvarno nema te 100 godina :)

Ajde bre,da poslusas Deadnight warrior,i autorske.

 

Sve u svemu....jedva cekam promo cd.

 

Veliki pozdrav svima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

E a najjaci mi je bio Duxa, kada je isao intro Deadnighta warriora, pa kad se smeje kao u pesmi....

ja i ortak smo se bas pitali kako ce da odrade to kada smo culi da ce da je odsviraju, kada se duxa smejao ja sam pao u komu :D

gle nije smesno, extra si to odradio, ali ja sam od piva i iznenadjenja....brate....

 

i duxi promeni signaturu, treba da ide : I SURVIVED THE LAKE BODOM ! ! ! ! poZz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...