Jump to content

Dark Preachers


Recommended Posts

  • Replies 581
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ovako,prvo da cestitam Koprivi,Mici i ekipi na do jaja organizaciji.Stvarno.Za bendove su obezbedili puno prostora,i tamo nam je bilo fenomenalno biggrin.gif

 

Drago mi je sto je prodato toliko karata,a za raju ispred....pa mislim...njihov problem,jer su mnogo propustili!Svirka je bila fenomenalna! Ja sam se bar savrseno proveo.Pocev od ekipe,drustva,devojaka,pa preko same svirke.

 

Lycanthropy-momci,bile je dobro,super zvucite,uvezbaniste i ne morate vise da pljujete tonca,ton i tako to...Bilo je EXTRA,samo tako nastavite.NAravno i ja da vam pohvalim onog nenormalnog shredera! :) sviras brate,za sve pare.

Nemojte da pljujete tonce.Realno,niste bas najbolje podesili pojacala i jacinu tona,a i najbitnija stvar...ljudi,svirali smo u holu...Toliki eho,toliko brujanje...jbg,nije moglo bolje...

 

Kontrola Mozga- Andrej kralju! :D

 

FakeFreedom- Ubistvo kao i uvek! biggrin.gif E,ali najjace je to sto kod vas mene vise ipresionira vas scenski nastup nego sama muzika,majke mi! :D

 

DP-nega drugi ocene...

 

Sve u svemu,hvala vam puno svima na podrsci!Nama je sve zajedno bilo fenomenalno!

 

Vidimo se opet!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

PUshite mi ga onako DOBRO!!!

:rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

 

 

A ne idem na neki KURAC od putovanja,idem na TURNEJU care..a pretpostavljam da znas sta je to,mada i da ne znas nebi me cudilo... ALi puki me je iznenadio danas :) Zove me lik i kaze E bre idemo u pazovu 3eg, ja reko ne mogu imam turneju a on kaze ma kakva turneja...car... i NEMOJTE DA ME MRCITE VISE, POSTO MI STVARNO ZILI RUKA :pivopije: :pivopije: :pivopije: Chears fuck face... E a jel tehnical bese svira metal core?

Share this post


Link to post
Share on other sites

PUshite mi ga onako DOBRO!!!

:rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

 

 

A ne idem na neki KURAC od putovanja,idem na TURNEJU care..a pretpostavljam da znas sta je to,mada i da ne znas nebi me cudilo... ALi puki me je iznenadio danas :) Zove me lik i kaze E bre idemo u pazovu 3eg, ja reko ne mogu imam turneju a on kaze ma kakva turneja...car... i NEMOJTE DA ME MRCITE VISE, POSTO MI STVARNO ZILI RUKA :pivopije: :pivopije: :pivopije: Chears fuck face... E a jel tehnical bese svira metal core?

 

Brate...

Prvo,necu da se prepucavam ovde s tobom na yumu...

Drugo,kad budes svirao u Simphony X-u ili Metallici,tada mi govori da ides na TURNEJU...sada zapravo ides na tezge sa orkestrom...

Trece-nemoj da si bezobrazan i da mi pricas o turnejama...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate...

Prvo,necu da se prepucavam ovde s tobom na yumu...

Drugo,kad budes svirao u Simphony X-u ili Metallici,tada mi govori da ides na TURNEJU...sada zapravo ides na tezge sa orkestrom...

Trece-nemoj da si bezobrazan i da mi pricas o turnejama...

 

ali to i jeste poenta..nije tezga sa orkestro, :) nego solo :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

 

Kuzis decki? Bok

 

a uostalom zar je bitno..ma malo sam se izdrkavao ovde posto sam se nesto iznervirao.. Ae Vidjemo se soon..zzz

Edited by Exilion

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

WtF ljudi... zasto nema teme za svirku u dangubi za sutra? ... jbg..bdw evo ja da se javim, stigao sam sa zlatibora.I jedino sto mogu reci je ah probavita...lolololol ... Vidimo se sutra u dangubi na kidanju pozzzzZzzzzzZzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...