Jump to content

Pirati Sa Kariba - Trojka


Recommended Posts

Vredi.

Odličan je muvi i oduševilo me je što nije bljutav kraj i tako dalje.

:)

+ kapt. Barbarosa je skoro pa ukrao pet Džekovih minuta :)

 

+ vredi zbog halucinacija Džek Sparoua bzzzz :)

Edited by Azizam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Generalno film je za odmor vijuga... barem ja tako klasifikujem filmove :)

Pun je dobrih provala, situacija gde ne znate ko je na cijoj strani tj "efekat zbunjivanja publike" pri cemu je sve to dobro uradjeno... ima viska nekih scena ali opet i to je nebitno.

NaraFno scene gde Dzek tripuje su ludilo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam gledao drugi dio pa nisam upratio plot

mnogo mi je sve to izkontuzovano tako da sam se smorio

ali super su efekti

poglup je humor ipak i dep se nije bas pokazao u najboljem izdanju tu cini mi se, mnogo mi se vise dopao u 1. dijelu

bluma ne mogu da svarim nikako

 

sve u svemu,

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam gledala, ne znam vredi li cimati se u bioskop...

 

Naravno :da: Extra je film ,tenzija podignuta do maximuma ,muzika je isto extra,glumci sta reci......donji djep je zakon kao i ostatak ekipe!Treba gledati po meni obavezno!! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi hvale ovaj film, a moj utisak je nula. Priča je razvučena, koncept nekih likova pokvaren (Jack Sparrow najviše, zatim proročica), samo gomiletina efekata koji su za pohvalu (pršte palube na sve strane :) dobro odrađeno). Nisam razmišljala o njemu ni nakon gledanja ni nešto kasnije, tokom filma se nisam zabavila... realno - moraš da budeš hipnotisan prvim delom Pirata da bi ti se svideo drugi deo, i da bi nakon toga imao volje da pogledaš i treći.

 

A da, još jedna zamerka.

 

Ovaj serijal još ni približno ne vidi svoj kraj. Nekako mi je jeftina fora 500'000 nastavaka napravljenih od jedne - početne - sjajne priče.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi hvale ovaj film, a moj utisak je nula. Priča je razvučena, koncept nekih likova pokvaren (Jack Sparrow najviše, zatim proročica), samo gomiletina efekata koji su za pohvalu (pršte palube na sve strane :) dobro odrađeno).

Да, то сам и ја начуо, али ћу морати и сам да се уверим у то... након што на тенане одгледам прва два дела.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Treci deo je najgori ubedljivo. Imao sam jak utisak da ce sva tri dela biti odlicna. Nazalost za treci sam se prevario. Mnogo spor i dosadan film. Jedino sto onaj finalni fajt izgleda impresivno i verovatno je kostao koliko i ceo film. :) Razocaran...

Cetvrti deo?! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...