Jump to content

My Dying Bride


nepenthe

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Meni je Heroin Chic odliiichna stvar. Tekst je prva liga, k'o da je iz prvog lica...ko razume-shvatiche...

Meni su njihovi albumi konceptualni, teshko mi je da razdvojim stvari na dobre i loshe...sve prichaju delich priche. Samo je bitno da li je pricha dobra ili losha...

Edited by matatrtaDgrejt

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Poslusao sam malo vise A Line Of Deathless Kings i zaista nije los,solidan je-ali je los kad se uporedi sa Songs Of Darkness Words Of Light-heh..

Tek da ne pominjem starije radove

Zato je novi artwork(sve vezano i za novi album)na maticnom sajtu MDB-a odlican,bar za moj ukus...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sviraju na Metal Mania festu u Budimpesti sa Testamentom,nekad u martu.Izgleda da nece biti u Petofi Csarnoku,nego u nekom daleko manjem prostoru,gdje moze stati oko 1200 ljudi...

 

Blah, videh malopre. Ide mi se. Mozda cu da kampujem gore od MDB-a do Watersa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slusam MDB jos od The Thrash of Naked Limbs, imam sve albume, ali ovaj tesko da cu kupiti. I ako ga budem kupio to ce biti samo iz kolekcionarskih pobuda i to kada mu cena bude simbolicna.

Ovo je najgori album do sada. Svi albumi od "Light"-a su copy/paste. Svaki novi album je sve bezlicniji, a ovaj je dno (za sada). Nema dubinu. Nema melodiju. Zvuci kao da je sklepan za nedelju dana (i to u najboljem slucaju) i to samo da bi otkacili izdavaca koji ih ganja na ispunjavanje obaveza iz ugovora.

34788% je bar bio iskren. Ovo je patetika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Od My Dying bride imam vecinu albuma, ali kad sam ih ranije slushala, odluchila sam da mi nisu bash "svarljivi" (iako mi se jako dopalo par pesama). Tako da se nisam narochito potrudila da nabavim album "Songs of Darkness, words of Light". No nedavno mi je pao u ruke najnoviji album "A line of Deathless kings" koji me je odushevio toliko da sam se navratila na starije albume i otkrila u njima lepotu koju ranije nisam uspela da vidim. Sad jedva chekam da nabavim onaj shto sam propustila...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...