Jump to content

My Dying Bride


nepenthe

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Mogu da se raspitam za taj koncert u Poljskoj, poznajem jednu Poljakinju koja je u tom fazonu. Nije ni cudo sto je taj tip prerezao sebi grkljnan, oni su jako teski, prosto udaraju u mozak. Sam taj glas ti reze dusu.

 

Ajde raspitaj se pa mi javi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno sjajan bend...

Necu ih puno komentarisati, jer imam samo Meisterwerk I i poslednji The Dreadful Hours, ali vokal je sjajan!

Tuzni glasovi i razvlacenje lirika uz gitaru su sjajni, growl isto dobar, scream nepotpun ali sasvim zavidan s moje tacke gledista. Hail Aaron!

Oni efekti crkvenih zvona.... neverovatna atnosfera....

Pokusacu u skorije vreme da nabavim jos sto od njih, a ako neko ima snimke s koncerata neka me kontaktira na pp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Kad sam tuzan, samo pustim MDB, i onda se raspolozenje podigne...

I dalje gledam u jednu tacku, nepomican, ali se osecam sjajno. biggrin.gif

 

Naj album: LIKE GODS OF THE SUN (Jedan od najboljih uopste (po meni))

 

Naj pesme: For You, For My Fallen Angel,

A Kiss to Remember, Your Shameful Haven ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Volim da ih slusam,i jesu tuzni-na neki nacin,pocevsi od fenomenalnog vokala,ali mi je ipak Anathema nekako tuzniji bend i bolji.Volim taj tzv.smorni glas,ne znam to mi se svidja,isto toliko volim i vristanje uz neki black.Ukusi su rzliciti,u svakom slucaju omiljeni album My Dying Bride-a mi je ''The light of the ednd of the world''-standardno,She is the dark,pa zatim treca i peta pesma(mrsko mi je da im pisem nazive).Slusao sam i jos neke albume na kaseti mislim da je u pitanju''Meisterwerk''-svidja mi se gitara i naravno onaj fenomenalni vokal.

Pozdrav

The truth is out there

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Stvarno su tragični,uvek imam nekakav mučan osećaj dok ih slušam.

Anathema su tu negde , mada su oni nekako više melaholični , bar sto se tiče glasa.

Nemam favorita sto se tice pesama , trenutno mi je She is the dark zakon ,mogu da je slusam 1000 puta i da budem jednako oduševljena.

 

Da li neko ima onaj DVX sa snimcima nekog njihovog koncerta?(na omotu se nalazi sv.Nikola , sta li im to znači)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Ja bih se pre odlucila za period posle"The Angel and the Dark River" i to od pomenutog. Ne volim te-prodali su se-price. Odlicni su! Vokal jeste neobican, ali specifican. Ako odgovaram na temu, "For my fallen Angel" jeste najtuznija, mada je tu i "For you"...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...