Jump to content

My Dying Bride


nepenthe

Recommended Posts

Omot je odličan, fala kurcu da se Aron nakanio da ponovo odradi nešto za album.

 

ne mislimo na iste stare dobre brajde :haha:

Istina, tebe su prestali da zanimaju posle prvog ili drugog albuma? :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Omot je odličan, fala kurcu da se Aron nakanio da ponovo odradi nešto za album.

 

 

Istina, tebe su prestali da zanimaju posle prvog ili drugog albuma? :haha:

http://www.youtube.com/watch?v=PIg3Nb__8To

 

POSLE OVOGA JE BEND CRKA

 

salim se,do ovoga je kult,posle ovog sam ispratio do TDH,posle sam prestao.

 

grobodan:

 

da gospodaru

Edited by Grobodan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo se zove EP. Rifovi u prvoj polovini pesme kao sa početka devedesetih, pa ona gitarska melodija koja upadne oko 20:00, neobična, ali sjajna. Aron otpevao na nivou, dosta jaka izvedba. Obratite pažnju na zvuk bubnjeva, na doboš i tomove pogotovo, imaju čvrst i zajeban zvuk, ne previše ispeglan, što zvuči odlično u ovakvoj atmosferi. I jebanje ostavljeno za kraj pesme. Na vr' svega, produkcija.

 

Meni je ovo bolje od poslednjeg albuma.

 

upravo :)

 

odlična pesma! iznenadio sam se kada se pesma završila jer sam mislio da je tek neki 17. minut pesme, vreme brzo leti kada ti je zanimljivo

 

i da, :rockdevil: Shaun Taylor Steels  :rockdevil: drago mi je da ga ponovo čujem!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih voleo da nastave ovako nekako - ne doslovno, naravno. Ali da daju malo više atmosfere, dosta su vukli na gothic poslednjih godina, nekako je plitko bilo. Ovde muzika uvlači, a to odavno nisam osetio sa njihovim albumima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Slušam The Barghest O’ Whitby sad još više kad sam zbavio CD i kontam da iako pesma traje 27 minuta nikad to ne primetim, baš proleti. Koji ultra doom, kao da su hteli da kažu svima " evo pederi, i dalje smo ćaće u tom old skul doomu ali nećemo to da radimo, pušite ga".

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

dok sam zivio sa cimerima bio je jedan andrijevcanin koga smo vazda maltretirali,cerali iz sobe kad bi privodili nesto ili bez razloga,varali ga kad bi igrali fircik i betl te je vazda gubio i kupovao kolu i sendvice.takodje uzimali smo mu bonove za menzu pod izgovorom da je nam je duzan i sl.na kraju je doveo da bi se zastitio svog najboljeg druga da ilegalise koji je odma presao na nasu stranu.gud tajmz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dok sam zivio sa cimerima bio je jedan andrijevcanin koga smo vazda maltretirali,cerali iz sobe kad bi privodili nesto ili bez razloga,varali ga kad bi igrali fircik i betl te je vazda gubio i kupovao kolu i sendvice.takodje uzimali smo mu bonove za menzu pod izgovorom da je nam je duzan i sl.na kraju je doveo da bi se zastitio svog najboljeg druga da ilegalise koji je odma presao na nasu stranu.gud tajmz.

Ja trenutnio zivim sa starom cimerkom i njenom sestrom brucosem od koje nervne slomove dobijam, okuplja neke klinke, vriste, ceo stan se ori.Jos pola god da izdrzim i pocinjem samostalan zivot, i mrš svi.

 

I ja sam imao tu kasetu očigledno :haha:

Burazer mi davno kupio , leptir se jedva vidi na omotu :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...