Jump to content

Vaših 5 omiljenih gitarista


.:Thor:.

Recommended Posts

e pa jbg sad... moj ortak iz detinjstva... zivi u Becu... studira obradu zvuka... svira gitaru ok 10god. radio je sa Nenadom Vasilicem i jos nekim tamo mozgovima, ima solo albume i neverovatno muzikalan... i sto je najbolje jako skroman... a to kod gitarista tesko da mozes naci.. i uvek spreman za kompromis... i da... NENORMALNO I NEMORALNO DOBRO SVIRA... ima sve... brzinu, feeling, kreativnost, izraz... i fenomenalnu opremu i tako... i zao mi je sto je tamo... jer u Becu nema mnogo "prostora" za sviranje i za neko izrazavanje tako da nema ni nekih velikih mogucnosti da se probije.. eto...

 

inace tema bi trebalo da se zove "Vasih 5 omiljenih gitarista koji su medijski poznati"... jer ima mnogo figurativno receno "automehanicara, lekara i blablabla" za koje se ne zna a mozda sviraju naj naj najbolje... eto... jedan od takvih je i Nemanja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

e pa jbg sad... moj ortak iz detinjstva... zivi u Becu... studira obradu zvuka... svira gitaru ok 10god. radio je sa Nenadom Vasilicem i jos nekim tamo mozgovima, ima solo albume i neverovatno muzikalan... i sto je najbolje jako skroman... a to kod gitarista tesko da mozes naci.. i uvek spreman za kompromis... i da... NENORMALNO I NEMORALNO DOBRO SVIRA... ima sve... brzinu, feeling, kreativnost, izraz... i fenomenalnu opremu i tako...

 

Yes! But can he dance?

 

i zao mi je sto je tamo... jer u Becu nema mnogo "prostora" za sviranje i za neko izrazavanje tako da nema ni nekih velikih mogucnosti da se probije.. eto...

 

Jadan on u Beču, zapizdini, nema nikakve uslove kontam... gre'ota... :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

normalno zao mi je samo iz tog razloga sto tamo nema mnogo gde da svira dok ovde mozes da se rasturis od svirki... a sa druge strane mi nije uopste zao zato sto zivi u mnogo zdravijoj sredini nego mi... ma nebitno.. i da nije mi skinuo nevinost.. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...