Jump to content

Vaših 5 omiljenih gitarista


.:Thor:.

Recommended Posts

Bezveze! Hteo sam da editujem svoj post i izbrisem ono sto sam napisao + :opusteno: ("opusteno"), ali mi ne daju.

Uh, opet ja ispao rogat... evo, ali bez zle namere niti se bilo kome direktno obracam, da prepisem nesto iz cuvenog "Rolling Stone" magazina, issue Novemeber 1978. kojeg sam slucajno pronasao prebirajuci po starim casopisima. Ustvari, prevescu za sve one kojime slabije ide engleski:

"David Gilmour, vodja grupe Pink Floyd: 'Nikad sebe nisam smatrao dobrim gitaristom, tek prosecnim koji ume da napravi po koju pesmu... ali skoro mi se desilo da cujem album od AC/DC 'If you want blood' i taj momak (Angus Young) zaista ume da svira gitaru!'"

Izvinjavam se jos jednom svima sto koristim ovu stranicu za objavljivanje ovakvih stvari, a nadam se da me "Rolling Stone" nece tuziti.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Angus je čista kopija gitarista šezdesetih, tako da ništa novo nije odsvirao, a kamoli postavio nova načela u sviranju gitare, sviđalo se to tebi ili ne. Mada, mogu da zamislim da ti to tvrdiš samo zato što voliš AC/DC.

:)

Nejasno mi je zašto je tebi toliko dosadno u životu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Guest Luka_Jaymz

Trenutna lista:

 

John Petrucci

Steve Ray Vaughan

Joe Satriani

Kirk Hammett

Jimi Hendrix

 

A najbolji ritam gitarista i frontmen svih vremena, pa naravno JAMES HETFIELD!!!!!!!!!! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji vam je k... sta se vise svadjate oko gluposti ukusi su razliciti isto se i jatako smorim kada neko napise da je Slash bolji gitarista od Jimi Page-a. I ja volim Slash-ovu muziku takodje smatram da je rif iz pesme Sweet Child O Mine jedan od najvboljih rifova ikada, ali ipak Page je bolji. A sada oko Gilmour i Angusa to je vec stvar ukusa i meni je bolji Gilmour, ali nema veze to je sve stvar ukusa!!!!

 

Po meni Blackmoore, Hendrix, Steve Ray Vaughan, Gary Moore, Jimi Page, Brian May, Slash, JA,...............

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
I ja volim Slash-ovu muziku takodje smatram da je rif iz pesme Sweet Child O Mine jedan od najvboljih rifova ikada, ali ipak Page je bolji.

Viš, ja sam recimo veliki fan Zeppelina, ali više volim Slasha kao gitaristu.

 

Što bi rekla poslovica:

Mišljenja su ko dupeta - svako ima po jedno, a većina smrdi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

1. Michael Romeo (Perverzija, bruka, NAJ, NAJ!! Da se useres!!)

2. Chuck Schuldiner (Prosecan gitarista, ali jebe keve i mnog se voli, covek je KULT! Otac death metala!!)

3. Dave Mustaine (Ludak. Mnogo lud gitarista. Volim taj njegov stil sviranja, orginalnost!!)

4. Dave Murray (Cisto jedan respect prema Maidenima, koji su mi dugo godina bili omiljeni bend)

5. Joe Satriani (Ne volim uopste njegov stil, ali ga stavljam ovde samo zbog tehnickih razloga. Covek ima najlepsi i najbolji zvuki!)

 

 

Inace, vidim da ste svi, uglavnom, pozureli da stavite "sminke" u vasu listu. Jebo te nije sve tehnika!

 

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...