Jump to content

Pes 7 Next Gen


GEORGE_SOAD

Recommended Posts

Vec su izasle neke fotke, igrica kazu treba da zauzima 18gb!!! Mada, ja u to cisto sumnjam, samo da ne pokvare gameplay, za grafiku manje, vise, ali gameplay je taj koji drzi PES i WE na vrhu. Promocija je negde 23 juna a igrica bi trebalo da se pojavi oktobra na evropskom trzistu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sorry na offu, ali kenja mi se kad neko kaze "igrica" :puke: Zar je toliko tesko reci igra, boga mu poljubim? Neko bre gine 5 godina da to napravi.

 

Bah.

offtopic :

Jel te tvoji tuku kuci da kazes igra? Ne kapiram sta to ima veze sa ovom temom? Igricu su poceli da prave pre nekih 6 meseci i skoro je gotova...ako te to zanima :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da je ona vec izasla,zato sto je moj ortak vec cepa na kompu a i ja cu cim se domognem dvd-a sa doticnim naslovom.

Nije izasla, nije cak ni promocija igre bila

Izasao je Wining Eleven-Pro evolution Soccer 2007, a ovo ce da bude totalno novi gameplay, next gen grafika, PES 2008.

Share this post


Link to post
Share on other sites

offtopic :

Jel te tvoji tuku kuci da kazes igra?

Ne, a jel tebi prija kad se skines pred ribom a ona kaze "Gle, Kurčić!" :)

 

Jednostavan respect prema ljudima koji rade taj posao. Nije tesko.

Ceo svet kaze "game" jos nisam cuo termin "little game". Totalna budalastina, ali ovde sve prolazi.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ljudi opustite se...:lol:

Kakvi su to drastični primeri??? :):):)

--To je kod nas ustaljena reč,to što se nekom ne sviđa,jbg--

 

(Tom pa to je od milošte jer svi gotive PES ;))

 

 

-------

 

Nego ljudi,kad bi trebalo da izađe???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisu je izbacili, kao sto rekoh izasla je Wining Eleven-Pro evolution soccer 2007 za americko trziste koja je naravno putem legalnih izora dospela do nas :)

A za PES2008 promocija, odnosno nesto malo pokazivanja na IT sajmu, ce biti 23/24 juna pa cemo tad znati malo vise, ja sam video neke screenshotove za xbox360 i grafika je malo bolje nego pes6, ali na pc-u ce se to dosta primecivati...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ima neke razlike između Pes 6 i tog WE PES 2007 da znam da li da počnem sa downloadom? :D

Pa i nema nekih razlika, gameplay isti, grafika mozda malo bolja mada bih ti ja preporucio da skines zadnji evolution patch za pes6 koji je mnogo bolji d WE7!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato što se neki nalaze u drugom folderu za stadione(onaj patch sa 180-190 stadiona,tako nešto)...

Ja sam uspeo stadione,al kopačke i lopte nisam!

 

Program Files\KONAMI\Pro Evolution Soccer 6\kitserver\GDB\stadiums

 

Prekopiraj ih sve u ovaj folder,pa onda probaj,trebalo bi da radi!

 

Ima i ona opcija install koja se nalazi u tom patchu.U folderu u koji ga iskopiraš.

Tu klikneš,ako već nisi i instalira se.

Onda bi trebalo da radi!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu je nenadjebiva,ali se i po gameplay-u opasno približava.

Mi krajnji korisnici od te konkurencije imamo naj više "koristi" (lepog uzaludnog vremena za kompom).

Mada još uvek nije bolja u gameplay-u,a i rešenja vezana za licenciranje dolaze odmah u vidu patcheva,koji,ruku na srce,uopšte nisu loši.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...