Jump to content

Pes 7 Next Gen


GEORGE_SOAD

Recommended Posts

Je li tačno da će se isključivo igrati na analog 2012?

 

ne verujem...99,9 posto sam siguran da ce biti kao i sada...mada,nije lose nauciti na analog igrati...planiram da kupim dzoju na kojoj se lakse igrati na analogu nego na strelice...odradjen je tako da moras igrati na analog jer su strelice iznad toga,pa je malo neprirodno da igras na strelice...malo se saka lomi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je л' би продао неко Logitech Precision ( http://www.pcdistrict.com/modules/productcatalog/product_images/125124-logitech-precision-gamepad-8881.jpg )?

 

Имам џојпед са аналозима, али није то то, желим овај. Имао сам га три и по године и коначно је црк'о, а нема нигде да се купи.

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma nemoguce da nema takav nigde...imam i ja takav,malo izraubovan,al radi...sa poteskocama...mora biti taj...cena mu je ista kao i pre 4 godine,saoma dinara...nisi ti to dobro proverio...ja sam ga vidjao i pre 5,pre 2 godine,poslednji put posle nove godine...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нема, претражио сам цео Београд. Не производи се више и ниједна радња га нема у понуди.

 

maler...jos ja jedan dao drugu...skoro pa nov,mislio da ih ima ko pleve...hteo da uzmem onaj fensi i taj jedan da imam da vezbam analog i da igram na normalnom...uzecu taj fensi i naci cu valjda neku alternativu za taj drugi,sto bi rekao normalan...

 

 

 

 

trenje,ja nudim pljesku i kokakolu :D

 

 

Edited by Trne-svetska mega faca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam ja jedan, daću ti, samo mi kupi pljeku.

 

:wub: :wub: :wub:

 

maler...jos ja jedan dao drugu...skoro pa nov,mislio da ih ima ko pleve...hteo da uzmem onaj fensi i taj jedan da imam da vezbam analog i da igram na normalnom...uzecu taj fensi i naci cu valjda neku alternativu za taj drugi,sto bi rekao normalan...

 

 

 

 

trenje,ja nudim pljesku i kokakolu :D

 

Ја купио Saitek са аналозима, 'иљаду динара је. Курсос је тврд, али аналози су одлични. Буразер игра на томе, а мене мрзи да се навикавам.

 

Овај је у питању: http://brain.pan.e-merchant.com/5/0/00029705/g_00029705.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја сам прошле године узео неки Џетион. 800 динара био. Коректно се показао.

Имам и неки стари Спидлинк али су на њему дугмићи омекшали па на њему само "гости" играју.

Share this post


Link to post
Share on other sites

da,ima takvih slicnih da se kupe,al mi nisu nesto...slab je odziv...ima onaj ako znas,debeli sto nema start i selekt...to je najkultniji,kada se na tome nauci mozes i na svetsko...

 

termek541.jpg

 

 

Буразер је изломио бар десет оваквих.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam uz'o Speedlink analogni, super radi. Pre toga sam imao Hamu koja mi je trajala jedno 2 godine, s obzirom da je koštala 700 dinara i imala analogne izdržala je do jaja. Ne mogu da igram na strelicama, navikao sam na ANALogno.

 

Trne, tvoja ponuda je bolja, ali si ti dalje nego Kuruz, pa prihvatam onu ponudu koja mi je bliža. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne brini,lako cu ja doci na bir fest ovih dana :mrgreen:...kuruz ce ga prodati za utakmicu partizana protiv sevojna... :haha:

 

 

 

 

inace,onaj sto sam pominjao sa analogom umesto strelica je valjda kao za x box ili za tako neku konzolu,nije kao sonijev...mislim da je nekih 20ak evra...vajerles opcija tog je 40-50 evra...po meni je idelana za vezbanje za analog,a i kada se covek pogubi na analogu,moze da se potpomogne strelicama...ne znam koje je marke,samo sam jednom igrao,al mi je super stvar...cim budem imao viska para,uzecu ga...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

blekbirde,puno to dugmica...postao sam alergican na te sa vise od starta i selekta...drugar imao neki takava sa milion dugmica,pa kada se pritisne "makro"na dzoji,sve se uzjebe...

 

Овај кинез (горњи) нема макро :), а на овом доле су ти дугмићи одвојени. Нема шансе да их закачи случајно.

Имао сам и неки мали црни Џетион аналогни и шљакао је годину ипо дана док нисам одломио капу са аналога. Био нешто џабе 500-600 динара

 

Дешавало ми се само да кад сам убадао два иста Спидлинка сео комп закуца. Појединачно радила оба перфектно.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...