Jump to content

Pes 7 Next Gen


GEORGE_SOAD

Recommended Posts

ali se na kraju sve iskristalisalo

 

Ček brt, nije još :D

 

 

Pa to ti pričam sve vreme (ovo što kaže Osiris), a tebe je mrzelo da klikneš na link gde lepo imaš jebenu tabelu.

 

Igra se u Evropi nikad nije zvala Winning Eleven, nego se po igraonicama mešali diskovi različitih regija...

 

Konkretno Winning Eleven petica i šestica su u stvari PES i PES 2, razlika između njih u igrivosti je prilična, a još je veća razlika između njih i kasnijih PESova, moguće je da ih nisi ni igrao, ili si igrao koji put kao klinac pa prešao na sledeće kad su izašli :D

Nema imena igrača i klubova skoro uopšte, a u PES2 recimo je karakteristično što se svi Holanđani zovu Oranges1, Oranges2 itd xD

Mada Holanđani imaju krš imena i u kasnijim, ne znam šta se tripuje ona njihova futbalska asocijacija, nek me neko prosvetli ako zna u čemu je fora.

 

A tvoj prvobitni izbor omiljenog (ovo sa prošle strane), Winning Eleven 11 ni ne postoji :P

WE/PES 2008 je izašao posle WE10 (koji je u stvari naš PES6). U tom periodu su prešli sa rednog broja na godinu u naslovu. Ne postoji ni ovaj PES7 iz naslova teme, kad smo već tu. :D

 

 

source: sedamnaestinu godina iskustva drkanja džojpeda i posedovanje na hardu za PS2 svih PESova ikad izbačenih za istoga

 

 

Igrao sam ove godine sve te PESove, krenem sa drugarima (mada je retko ko raspoložen za to :haha:) po par partija svakog dela i udri. xD

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaa, ok, izvini, optička varka :D

 

U tom slučaju preusmerenje na Osirisov post xD

 

a pazi gore što sam napisao futbalska sa T :haha:

 

Planiram i za pskec da narežem sve od početka, nema ih puno taman :bigblue:

 

Mogli bismo yumetal pes turnir da organizujemo, pa makar i preko neta, mada ja apsolutno veze nemam novi PES na kompu/ps3/ps4, na ps2 derem ali vi niste ti vintaž mužjaci :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

daj pičko link za novi šolim

 

 

Taj Shollym patch će beše da napravi abominaciu u vidu da pretvori PES 6 u nešto nalik novim PESovima na PCu i PS3-4? :D

 

Pa da đuskamo realistične talijanske 1-0, 1-1 partije

 

Kako beše, glavna modifikacija je smanjenje ocena svim igračima u igrici za 20% radi ukilavljenja igre? :haha:

 

Al' dobro, opet i tako imam veću šansu nego na novom, dobar sam sa slabim ekipama :obrv:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ae bre prijavljujte se, nemoj da splašnjava entuzijazam! Barem 8 igrača nam treba pa da žrebujemo :D

 

Da l' ja na ovom mom laptopu uopšte mogu da ganjam tog Shollyma... Koje su mu requirements, Kuki? :D

Imam ono Intel HD Graphics smeće gde su CPU i GPU zbudženi zajedno, probao sam Mass Effect kec na njemu pre neku godinu, pregrejao se posle dva sprinta po livadi na onoj prvoj planeti :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...