Jump to content

Kevin Smith


Sandman

Recommended Posts

Ccc,otvaras temu,a nisi gledao najbitniji njegov film.

Pa šta ćeš,neko je morao da otvori ovu temu.Ja bih ga i gledao ali nisam uspeo da ga nabavim.

 

Imam Dogmu i Jay and Silent Bob strike back na DVD-u(izdanja na kioscima za 99 dinara),pa čak i Jersy girl koji i nije neki(ni ne pojavljuju se Jay i Tihi Bob).

A na TV sam gledao Chasing Amy jedno dva puta.

Edited by Sandman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cenim doticnog i dopadaju mi se njegovi filmovi ali me je iznerviralo to sto nikada nije cuo za Srbiju. To je izjavio u nekom razgovoru sa onom plavusom sa Pinka. Mislim tvoja drzava nas ovde roksa sa bombama a ti cak i ne znas da mi postojimo. Pa jebem ti mater gde ti zivis svinjo debela?

Da kewl je lik.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jedino nisam gledao nijedan Clerks i Mallrats.

to ti je essential Kevin Smith

prvi Clerks i Mallretz

 

 

 

njegova slika stoji u recniku uz prodao se

zasto?

 

# Clerks II (2006)

# Jersey Girl (2004)

# Dogma (1999)

 

zato

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cenim doticnog i dopadaju mi se njegovi filmovi ali me je iznerviralo to sto nikada nije cuo za Srbiju. To je izjavio u nekom razgovoru sa onom plavusom sa Pinka. Mislim tvoja drzava nas ovde roksa sa bombama a ti cak i ne znas da mi postojimo. Pa jebem ti mater gde ti zivis svinjo debela?

Da kewl je lik.

'spect tebi, ali sta ti koj' kurac znas o ohiu ili wisconsinu, ili vermontu? onda je potpuno normalno da amerikanci ne znaju za srbiju. a sto bi i koj' kurac znao koga njegova drzava bombarduje ako se ne petlja u to. kad zivis u americi, potpuno ti je svejedno ko koga i zasto bombarduje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

'spect tebi, ali sta ti koj' kurac znas o ohiu ili wisconsinu, ili vermontu? onda je potpuno normalno da amerikanci ne znaju za srbiju. a sto bi i koj' kurac znao koga njegova drzava bombarduje ako se ne petlja u to. kad zivis u americi, potpuno ti je svejedno ko koga i zasto bombarduje.

Quoted For Truth.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја једино тај нисам видео, остали су супер. "Девојку из Џерсија" ни не рачунам у његов опус. Нешто ми се чини да га је онај Афлек навукао на то.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kladim se da se on i Alfek pumpaju iz scene...

 

Aflek je gej, a mislim da ima "banovan" snimak gde neko intervijuise Kevina dok mu Aflek mlati svojim "ponosom" ... mada ovo nisam video, tako da ne potvrdjujem... verovatno se radi samo o glasini...

 

\neko je gore rekao "Kome je bitna kameru?" ... well, svakom ko se bavi filmskom industrijom... ni manje, ni vise...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...