Jump to content

Kevin Smith


Sandman

Recommended Posts

'spect tebi, ali sta ti koj' kurac znas o ohiu ili wisconsinu, ili vermontu? onda je potpuno normalno da amerikanci ne znaju za srbiju. a sto bi i koj' kurac znao koga njegova drzava bombarduje ako se ne petlja u to. kad zivis u americi, potpuno ti je svejedno ko koga i zasto bombarduje.

 

 

fora je sto bar znamo u kojoj su drzavi i tako to :D sve to spada u neku opstu informisanost... jel treba da im zabiju avione u svaku trademark zgradu da bi saznali sa kim im drzava ratuje i gde su te zemlje sa kojima ratuje... pa njegov narod ide po svetu da gine a ne ne znam ni ja ko... a pogotovu bi trebao da zna jer mu to donosi hranu na sto

 

 

iznervirah se bezveze :) Clerks kec i Mallrats podrzavam u svakom slucaju

Share this post


Link to post
Share on other sites

fora je sto bar znamo u kojoj su drzavi i tako to :D sve to spada u neku opstu informisanost... jel treba da im zabiju avione u svaku trademark zgradu da bi saznali sa kim im drzava ratuje i gde su te zemlje sa kojima ratuje... pa njegov narod ide po svetu da gine a ne ne znam ni ja ko... a pogotovu bi trebao da zna jer mu to donosi hranu na sto

 

A zasto jednostavno ne bi ukinuli umetnost?

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

malo sam razocaran sto ne pominjete jedan od (po meni) najboljih filmova svih vremena - chasing amy. :(

prvih pola sata tog filma je nesto najbolje sto je napravio...

 

mada taj film dokazuje da ne ume da zavrshi film kako valja...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Што? Такве приче у животу се углавном ткао и завршавају. Ниси ваљда очекивао хендикеп... хоћу рећи, хепиенд?

 

Jedino što se u njemu Jay i Silent Bob pojavlju jedno 10 minuta.

Они су у почетку били само споредни ликови који су ту да дају причи мало шмека, али су у међуврмену постали популарни међу фановима, па добили и свој филм.

Иначе, у једном интрервјуу Кевин смит је обајснио зашто је одабрао да Тихи Боб (кога он глуми) буде тих. Наиме, мрзело га је да учи текст, па му овако било лакше.

Share this post


Link to post
Share on other sites

prvih pola sata tog filma je nesto najbolje sto je napravio...

 

mada taj film dokazuje da ne ume da zavrshi film kako valja...

 

vecina rezisera bash i ne zna kako da zavrshi film, to jeste problem... ili ga zbrzaju ili ga rastegnu ili jednostavno upropaste...

 

zivi dokaz: Dario Ardjento... Suspirio zabrljacio sa krajem, dok je Phenomena rastegao i cinilo se kao da nikad kraja filma...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Што? Такве приче у животу се углавном ткао и завршавају. Ниси ваљда очекивао хендикеп... хоћу рећи, хепиенд?

nisam ocekivao hepi end ali ovo je jos gore

kada aflek objasnjava zasto moraju u trojku je potpuno bezveze i isforsirano...

i barem da se tu film zavrshio nego uvali sladunjavi kraj sa stripom

 

 

Clerkse mu je Miramax zavrshio

izbacili original kraj posto nije mogao

nikako da se opravda desavanjima u filmu

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

prvih pola sata tog filma je nesto najbolje sto je napravio...

 

mada taj film dokazuje da ne ume da zavrshi film kako valja...

ja se ne slazem. :) meni je kraj tog filma bas kao sto treba, sa sve porukom i tako to.

u chasing amy nema ni jedne scene da je stavljena tek tako "da popuni vreme", sve tu ima svoje zasto. bar po meni...

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam ocekivao hepi end ali ovo je jos gore

kada aflek objasnjava zasto moraju u trojku je potpuno bezveze i isforsirano...

i barem da se tu film zavrshio nego uvali sladunjavi kraj sa stripom

Сладуњави крај са стрипом... Теби човек баш не може угодити. Филм је о двоје стрип цртача, није ли логично да га и заврши стрипом? Уосталом, сећам се да у филму Холден помиње да жели да уради личан стрип? На ркају је то и урадио, кад је имао шта да каже. Нема ту неке велике философије.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nije ni napravljen da se svakome svidi, ili bilo kome svidi. Jednostavno je mogao da napravi bilo kakav kraj koji bi vama bio logican, ali je resio da kraj filma bude bas takav bi bio drugaciji.

Navikli ste bre na holivudske gluposti i bajke, idite gledajte teletabise!

Edited by Jon Lord

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па, није. Рекох ти, холивудски крај би био да је Алиса видела стрип, сетила се лепог времена које су провели заједно и бацила му се у наручје, а да су се Холден и Бенки помирили и почели поново да раде заједно. То би био прави холивудски свршетак.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мени је чак тако боље. Знаш, откако се деси оно што се деси пред крај пожелиш да се сви помире и живе срећно да краја живота, али се то једноставно не деси, као што се ретко у животу и дешава.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kevin Smith je kralj. Dogma mi je u 5 omiljenih filmova.

Svi ostali njegovi filmovi su mi poprilicno dobri, osim Jersy Girl-a koji mu je do sada jedina greska u karijeri.

J and Silent Bob su uglavnom najjaci likovi u njegovim filmovima, ali i u filmovima u kojima gostuju npr Vrisak 3 iako se pojavljuju na samo par sekundi :)

Edited by rhapsoad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ко се и шта се све тамо не појављује, поготово кад уђу у студио...

Али, ипак је филм забаван, посебно Марк Хемил и Кери Фишер.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...