Jump to content

Mgła


Goxy

Recommended Posts

Јебо те приче, концерти, нацисти и остале помије. Мене ме занима каће нови албум. Прошли био одличан, по обичају. А и време би било јер је већ 4 године прошло.

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo kapitalistička desnica, ništa ti nacizmi komični

što se tiče novog albuma, napisali su kad je izbačen Kriegsmaschine da nova Mgla izlazi ove godine i da neće biti nikakvih dodatnih najava, tizera i sličnog

"And as for Mgła: live activity re-starts March 2019. New recording coming in 2019. No release date set, it's out when it's out".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па то је неко правило да кад се албум најављује годину дана унапред, и дају неке помпезне изјаве везане за то, онда тај албум по обичају буде неки крш. А то је баш карактеристично за те "велике" бендове, и онда на крају засеру ствари и сниме неко говно. Бехемот јесу један од њих али има их прегршт типа боргири, машин хед итд.
Овим људима не треба публицитет јер је добро познато какву музику праве па не морају о томе да пишу дан и ноћ.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 4/29/2019 at 7:12 PM, Сале said:

Па то је неко правило да кад се албум најављује годину дана унапред, и дају неке помпезне изјаве везане за то, онда тај албум по обичају буде неки крш. А то је баш карактеристично за те "велике" бендове, и онда на крају засеру ствари и сниме неко говно. Бехемот јесу један од њих али има их прегршт типа боргири, машин хед итд.
Овим људима не треба публицитет јер је добро познато какву музику праве па не морају о томе да пишу дан и ноћ.

Tacno tako, respect..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Једна стара кинеска пословица каже: кад велики бендови са развијеном пресс машином најављују албум  годину дана унапред и кад се труби на сва звона, онда албум обично буде гованце :bigblue:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Gledao ih prije dve nedelje, u Vroclaviu, sa Revenge, Godflesh, Doombringer, Suma i ostale na Into the abbys festival. Sta znam, bili su headlineri i su veoma prihvaceni u Polskoj, svirali su jebeno, ali meni se ne svidzaju puno. (ispricavam se za mog primitivnog znanja srpskog jezika, ipak nije mi materni) 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...