Jump to content

Drawn Together


Recommended Posts

Ko je gledao zna...

Ko nije, nek se pripremi za najvecu bolest ikada.

Osnovna premisa je- Kuca Velikog Brata(ne zove se tako, ali aluzija je ocigledna), u kojoj su smesteni likovi iz crtaca

Captain Hero-Najveci bolid u kuci(u svakom mogucem smislu), "lamest superhero EVER" i latentni gej.

Toot- Parodija na Beti Bup, debela kuchka koja zdere SVE sto stigne i zeli da se kresne sa Xandirom(koji je na njenu zalost gej), sto ce joj u jednoj epizodu uspeti, a vi cete umreti od smeha kada to vidite

Xandir-Parodija na igricu Legend Of Zelda, Xandir je totalno gej video lik koji je na vecnoj potrazi da spasi svoju devojku, medjutim to ce se uskoro pretvoriti u vecnu potragu za spasavanjem svog decka. Da i voli grozdje...

Wooldoor Sockbat-Parodija na Sunjdjer Boba, mali retard koji nonstop ispusta neke nenermalne krike, vadi raznorazne stvari i dupeta(bolje da vam ne pricam sta sve tura u dupe), i ima spermu koja leci sve bolesti, cak i rak...

Ling Ling-Parodija na Pikachua, homicidni mali azijat, totalno lud, luci neku vrstu LSDija kada je depresivan...

Spanky Ham-Internet Downloadovano prase, pervzerznjak, rasista, sadista, sve u svemu ono sto cuci u svakom od nas...

Foxxy Love-Najbolja cica u kuci, parodija na svaku crnkinju koja se ikada pojavila na Tv ekranima

Princess Clara-Parodija na Pepeljugu i ostale cice iz diznijevih crtaca, inace religiski zaludjenik, antisemit i rasista. Ima oktopoda umesto vagine(kletva njene zle macehe je odgovorna za to) i fetis prema sudarima...

 

Zajedno, oni su DRAWN TOGETHER!!!

Drawn_Together.png

 

Ko hoce da ovo nabavi, moz da se cujemo, dajte mi dva prazna dvda i vase je :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gledao sam prve dve sezone. Prva je odlicna. Kod druge fore vremenom postaju sve odvratnije i bolesnije pa sam je jedva zavrsio. Trecu sam samo poceo da gledam, ali fore nastavljaju da budu previse bolesne za moj ukus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Imao prve dve sezone,smejao se kao lud,da bi me na kraju smorilo i da bi ih izbrisao sa kompa,3 cu da uzmem od ortaka,nadam se da je veca bolestina od prethodne dve.

Od momenata iz serije bih izdvojio kada traze novog lika za kucu posto je Toot zavrsila na nekom ostrvu,gde su joj domoroci zrtvovali svoje zene,a u kuci za to vreme se pojavljuje Scorpion iz MK-a,i kada ga pita Xandir kakve moci ima ovaj mu odradi get over here,i ovaj se onda napali i odradi pelvic thrust :lol: na sta se Scorpion zgrozi sick

Edited by Ultimate Bastich

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam prve dve sezone. Prva je odlicna. Kod druge fore vremenom postaju sve odvratnije i bolesnije pa sam je jedva zavrsio. Trecu sam samo poceo da gledam, ali fore nastavljaju da budu previse bolesne za moj ukus.

 

Hm. Meni je druga sezona bila interesantnija od prve, ali ni prva ni druga dovoljno interesantne da nabavim ostatak..

Najbolja epizoda mi je ona u kojoj Ling-Ling uci da vozi.

 

edit: zaboravila sam jedno t, khm

Edited by Council A

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
gledala sam ovo chudo :lol:

 

i nije najbolesnije.....

 

 

 

ipak su HAPPY THREE FRIENDS objasnili neke stvari....ali really....

 

 

MOLIM? ajde se ubij podmetacem za mis u pupak.

happy three friends su bolesni, ali su malo dete za drawn together. ovo je bre najbolji humor.

 

gledajte i family guy ali ove kasnije serijale. to je bolesno za sve pare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...