Jump to content

2007.11.17. *SKC, Beograd* Helloween & Gamma Ray


Elderane

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja stvarno ne kapiram zasto bi oni svirali pesme sa albuma koji jos nigde u svetu nije oficielno izasao...

Land of the Free II has been announced and is scheduled for release on November 16, 2007 in Germany, November 19, 2007 in Europe, November 21, 2007 in Japan, and January 15, 2008 in the US.

mada je album ok i bilo bi super da odsviraju 2-3 al ne vise

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Helloween will team up with Kai Hansen's current band Gamma Ray for the upcoming world tour, entitled Hellish Rock 2007/2008, that starts in early November of 2007. Helloween will be headlining and Gamma Ray are labeled to be the "very special guest" with some shows along fellow German "guest" Axxis.

Edited by vegeta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da...ja na Kamelotu sam prvi put chuo nove pesme...bolje da nisam, ali nema veze :)

 

A i sta se bunite kad ste chuli vec oba nova albuma..

 

Novi GR nemam, tako da ne mogu da predvidjam stvari a sto se tice Helloweena: Kill It, As Long As I Fall, Can Do It i mozda Saints ili Paint A New World. U stavri sve pesme sa novog albuma su mi OK osim Bells i I.M.E. Nisu mi bas legle ni posle x slusanja...

 

Eh da, sad mi pade na pamet da bih jako voleo da cujem March Of Time i da Kai peva!! Najezim se....

 

Ned'o bog da sviraju "Can Do It". A "March Of Time" ne bih voleo da chujem bez Kiskea..a ovako da je sviraju inache teshko.

 

Ta pesma definitivno nije za LIVE niti za Derrisa....

 

 

Ti nemash ideju kako je ta pesma jaka live..e sad, nisu je svirali vec nekih 15 godina..to je druga pricha.

 

Ama, Gamma Ray svira minimalno sat vremena, a vjerovatno i malo duze. Kakve sad skracene set liste. Usput, potvrdjeno je i zvanicno od strane Markusa da Kai na kraju redovne set liste izlazi na binu, i zajedno sviraju jos 2 pjesme!!! Inace, mozete procitati intervju sa Markusom sutra u Press-u, a sa Weikathom u Blicu prekosutra. Jos samo 4 dana!!!

 

E samo da necu Press da kupim...

 

ps. tipujem na Future World sigurno, a druga IWO ili neko ludilo sa WOJa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Press i Kurir, novine koje citaju vozaci GSP-a jer imaju vremena u pauzi izmedju dva polaska da procitaju cele novine koliko teksta i istine ima! Mislim da bi ljudi trebali ranije da se pustaju unutra, barem u hol jer za subotu najavljuju kisu i hladno vreme pa bas nemam zelju da se 2-3 sata smrzavam u parku ili ispred SKC-a!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Press i Kurir, novine koje citaju vozaci GSP-a jer imaju vremena u pauzi izmedju dva polaska da procitaju cele novine koliko teksta i istine ima! Mislim da bi ljudi trebali ranije da se pustaju unutra, barem u hol jer za subotu najavljuju kisu i hladno vreme pa bas nemam zelju da se 2-3 sata smrzavam u parku ili ispred SKC-a!

 

 

Za pivo nikad nije ladno !!!!!!!!!!!!!!!!!! a sto se guzve tice to vece su jos dve svirke u skcu ...

Edited by East

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je off topic ali, primetan je napredak u Pressu, ima malo vise teksta i malo manje slika a i naslovi nisu EKSKLUZIVNO!!! i ta sranja, za razliku od Kurira, Gazete, Alo!, Pravde i ostalih tabloida.

 

:)

 

Ајде, зајебао си се, купио си га, али још га и рекламирати?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...