Jump to content

2007.11.17. *SKC, Beograd* Helloween & Gamma Ray


Elderane

Recommended Posts

Napalm_Death_MR_21-3381718009-2.jpg

 

:) slika govori hiljadu reci

hahahahah kakva slika :lol: uzas.... sto ste ovo morali da kacite da me podsecate na tu masnu facu :mad:

Frubi666@ sta ja znam mozda je dobar lik ovako kad je trezan, al kad se napije je mnogo gadan... pogledaj samo sliku kako smara ovog tipa...

elem, meni je Gamma Ray mnogo bolji i drazi od Helloweena, ipak je tu Kai Hensen... ipak je on napravio Helloween onim sto je danas... sa tih 4 albuma :D a sto se tice Blind Guardiana, jeste da imaju bolje pesme, barem 5-6 pesmi koje cak ni GR nemoze da prevazidje! meni je na Guardianima bilo bolje nego juce zato sto je publika bila mnogo zivlja. mada nisam bio na celom certu :udri:

Edited by vegeta

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jesam ja momak, "Future World" i skoro do kraja "I Want Out". Ali me stid stavljat jbt. k'o da sam snimala dok je zemljotres bio. :) :) :)

I da, ima 114MB, a ja ne znam smanjiti to jer na YouTube-u može do 100MB.

Edited by furija

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahahahah kakva slika :lol: uzas.... sto ste ovo morali da kacite da me podsecate na tu masnu facu :mad:

Frubi666@ sta ja znam mozda je dobar lik ovako kad je trezan, al kad se napije je mnogo gadan... pogledaj samo sliku kako smara ovog tipa...

elem, meni je Gamma Ray mnogo bolji i drazi od Helloweena, ipak je tu Kai Hensen... ipak je on napravio Helloween onim sto je danas... sa tih 4 albuma :D a sto se tice Blind Guardiana, jeste da imaju bolje pesme, barem 5-6 pesmi koje cak ni GR nemoze da prevazidje! meni je na Guardianima bilo bolje nego juce zato sto je publika bila mnogo zivlja. mada nisam bio na celom certu :udri:

:)

 

ovaj sto ga "smara" je kultni Predo iz Bombardera :)hahahaha.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Narocito sam se odusevio za lepe devojke koje su bile u velikom broju!!!

Ubedljivo najlepsa je bila jedna mala plava koja je stajala pored stuba sa desne strane, malo iznad mase, verovatno zbog boljeg pogleda na binu. Onako slatko stvorenje se retko vidja. Nadam se da se slazete sa mnom, ko je video.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam ja ceo koncert na audio formatu, ali sutra uvece tek ga ocekujte, kada odem kuci gde imam adsl, zvuk varira, ali je itekako slusljivo,i da fali prva pesma od Gammaray-a...82mb je velicina...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo jos da spomenem to da oni koji su ovaj koncert propustili zbog,ne znam,cene karte da mogu da se ubiju :bigblue: Ladno je jedan lik (nije tapkaros) pre koncerta prodavao 2 karte po 1000 din. :da: A onaj ko je zbog 1000 din. propustio ovakav dogadjaj - moze da se ubije :D

Pa verovatno nisu znali da ce naci tako jeftino...

 

Jesam ja momak, "Future World" i skoro do kraja "I Want Out". Ali me stid stavljat jbt. k'o da sam snimala dok je zemljotres bio. :) :) :)

I da, ima 114MB, a ja ne znam smanjiti to jer na YouTube-u može do 100MB.

Nemoj tamo, SRANJE JE!

Stavi na RapidShare ili MEgaupload pa da skinemo kao ljudi. :D

 

Imam ja ceo koncert na audio formatu, ali sutra uvece tek ga ocekujte, kada odem kuci gde imam adsl, zvuk varira, ali je itekako slusljivo,i da fali prva pesma od Gammaray-a...82mb je velicina...

TOOOOOOOOOOOOOO!

 

 

 

Evo ja cu sad okaciti par fotki...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj tamo, SRANJE JE!

Stavi na RapidShare ili MEgaupload pa da skinemo kao ljudi. :D

Ali ali popljuvaće me ljudi što su skinuli 114MB-a a snimak je šljfdpok. :) :) :)

Hajde vidjeću sutra da to uradim. ;)

 

Btw. zna li neko zašto je zabranjeno da gledamo one snimke iz Beograda što je neko postavio na YouTube-u?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Имају два снимка, Тејл дхет вознт рајт и још нешто, већ сам заборавио. Укуцај хеловин, београд, гама реј, али не може се гледати.

Edited by Aronax Of Steel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Brainsaladsandar Guuuz

pa kad niste bili u subotu ostaju vam stariji utisci i meni je bilo super na joe cockeru ali ovo je najaktuelnije i koliko vidim euforija još uvek traje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...