Jump to content

2007.11.17. *SKC, Beograd* Helloween & Gamma Ray


Elderane

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma kod nas neka totalna letargija, evo i za fudbal... Jedino što je protiv Milana Zvezda rasprodala stadion u skorije vreme, a djavola bi za Srbija-Poljska bilo puno i da smo imali šanse, pogotovo što je bio Sv. Arandjel, 'de će Srbin bilo gde drugde da ide kad ima džabe klopa i cirka...

kurac moj letargija.....evo ti juce koncert u areni Rihanne puno ko oko.....inace kladio sam se simbolicno u 500 dinara s ortakom koji je rekao da ce koncert da pukne......meni je bilo jasno ko dan da ce biti prepuno....isto kao sto sam znao da ce Muse da pukne isto kao sto ce Smashing Pumpkins da pukne.....

 

naravno da nema ljudi na fudbalu kad se raspadamo.....video bi da je ta zvezda kojim slucajem neki tim i da je usla u LS kako bi bilo puno lagano non-stop.....

 

jednostavno to sto se desava sa koncertima je refleksija drustva u kome zivimo......

 

u ovom gradu metal je zadnja rupa na svirali......desetine i desetine klubova po Beogradu su svaki cetvrtak/petak/subotu prepuni....svaki house/r'n'b happening ne moze da se prodje hodnikom......do yaya riba koliko hoces....

 

napravi metal night negde - to je smesno i zalosno.......i naravno da 95% klinaca koji treba da budu buduca publika nema pojma sta je rock/metal blabla....

 

to je jedna stvar.....druga stvar - ovi koncerti su prosto konstruisani za hardcore fanove......ja sam seko vene na hellloween pre par godina sad sam ispao iz tog fazona al sam opet hteo da odem vrlo rado na koncert i sta - karta 2400 dinara!? ejjjj da dam jace od 30 evra......cvile mi jaja bas.....to moze da da samo covek ko je trenutno izrazito u tom fazonu.....a imam gomilu ortaka koji misle kao ja.......jeste bila karta 2000 ranije ali u medjuvremenu je bilo gomila koncerta za koje sam dao kintu i opet mu 2000 izadje mnogo.....ovde za svaki metal koncert katra kosta 2000 sto je potpuno nerealna cena.......koliko evra kosta koncert u Bugarskoj? Madjarskoj? mislite o tome.....

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

kurac moj letargija.....evo ti juce koncert u areni Rihanne puno ko oko.....inace kladio sam se simbolicno u 500 dinara s ortakom koji je rekao da ce koncert da pukne......meni je bilo jasno ko dan da ce biti prepuno....isto kao sto sam znao da ce Muse da pukne isto kao sto ce Smashing Pumpkins da pukne.....

 

naravno da nema ljudi na fudbalu kad se raspadamo.....video bi da je ta zvezda kojim slucajem neki tim i da je usla u LS kako bi bilo puno lagano non-stop.....

 

jednostavno to sto se desava sa koncertima je refleksija drustva u kome zivimo......

 

u ovom gradu metal je zadnja rupa na svirali......desetine i desetine klubova po Beogradu su svaki cetvrtak/petak/subotu prepuni....svaki house/r'n'b happening ne moze da se prodje hodnikom......do yaya riba koliko hoces....

 

napravi metal night negde - to je smesno i zalosno.......i naravno da 95% klinaca koji treba da budu buduca publika nema pojma sta je rock/metal blabla....

 

to je jedna stvar.....druga stvar - ovi koncerti su prosto konstruisani za hardcore fanove......ja sam seko vene na hellloween pre par godina sad sam ispao iz tog fazona al sam opet hteo da odem vrlo rado na koncert i sta - karta 2400 dinara!? ejjjj da dam jace od 30 evra......cvile mi jaja bas.....to moze da da samo covek ko je trenutno izrazito u tom fazonu.....a imam gomilu ortaka koji misle kao ja.......jeste bila karta 2000 ranije ali u medjuvremenu je bilo gomila koncerta za koje sam dao kintu i opet mu 2000 izadje mnogo.....ovde za svaki metal koncert katra kosta 2000 sto je potpuno nerealna cena.......koliko evra kosta koncert u Bugarskoj? Madjarskoj? mislite o tome.....

 

Aha. A sad ti misli o tome da li je koncert pukao ako ima 15000 ljudi, a potrebno je 16000 za nulu, pri kapacitetu od 18000, ili je pukao ako ima 3000 ljudi, a nula je na 2500, pri istom kapacitetu. Pri tom ne mislim na Muse i Rihannu, jasno je k'o dan da je Muse pukao, jer im, nazalost, nula nije na 2500.

Koliko kosta karta u Madjarskoj i Bugarskoj? Slobodno pogledaj, nema tu neke velike razlike. I uzmi u obzir da se kod nas publika tek formira, nije bilo koncerata godinama.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko kosta karta u Madjarskoj i Bugarskoj? Slobodno pogledaj, nema tu neke velike razlike

dobro.....kad me vec vuces za jezik ja sam malo izguglovao i voila

 

18.11.2007

Helloween, Gamma Ray - Winter Sports Palace, Sofia, Bulgaria

Helloween and Gamma Ray to play in Bulgaria once again - this time together!

Start - 20:00.

Tickets - 25 / 30 leva

 

1 euro - 1.90-195 leva

 

 

pa da vidimo ko je lud DUPLO jeftinija karta! vise bi mi se isplatilo da idem u Sofiju na koncert :mrgreen:

 

Aha. A sad ti misli o tome da li je koncert pukao ako ima 15000 ljudi, a potrebno je 16000 za nulu, pri kapacitetu od 18000, ili je pukao ako ima 3000 ljudi, a nula je na 2500, pri istom kapacitetu. Pri tom ne mislim na Muse i Rihannu, jasno je k'o dan da je Muse pukao, jer im, nazalost, nula nije na 2500.

ako se to ne odnosi na Muse ne vidim nikakvu poentu tog fiktivnog poredjenja

 

koliko sam ja informisan i potvrdjeno slikama i snimcima Rihanna je bila vrlo blizu raspodatom a ako je nula stvarno na tako velikom broju ljudi sto mi je krajnje sumnjivo onda svaka cast organizatoru na ceni karte.....sto je samo jos jedna potvrda da su metal koncerti kod nas preskupi....

 

 

a moja poenta i nije u matematikoj racunici bila vec jednostavno u broju ljudi koji je dosao da slusa klinku od 19 godina i bendove tipa Muse

Edited by shock!

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro.....kad me vec vuces za jezik ja sam malo izguglovao i voila

 

18.11.2007

Helloween, Gamma Ray - Winter Sports Palace, Sofia, Bulgaria

Helloween and Gamma Ray to play in Bulgaria once again - this time together!

Start - 20:00.

Tickets - 25 / 30 leva

 

1 euro - 1.90-195 leva

 

 

pa da vidimo ko je lud DUPLO jeftinija karta! vise bi mi se isplatilo da idem u Sofiju na koncert :mrgreen:

 

 

ako se to ne odnosi na Muse ne vidim nikakvu poentu tog fiktivnog poredjenja

 

koliko sam ja informisan i potvrdjeno slikama i snimcima Rihanna je bila vrlo blizu raspodatom a ako je nula stvarno na tako velikom broju ljudi sto mi je krajnje sumnjivo onda svaka cast organizatoru na ceni karte.....sto je samo jos jedna potvrda da su metal koncerti kod nas preskupi....

 

 

a moja poenta i nije u matematikoj racunici bila vec jednostavno u broju ljudi koji je dosao da slusa klinku od 19 godina i bendove tipa Muse

 

Ama, dobro, necemo se sad prepucavati... Nije Bugarska sve na svijetu, znam da su tamo karte generalno jeftinije. Ali, to da je nekome tamo jeftinije da ode, ne bih se slozio. Nije nama problem da stavimo kartu 1200 za Helloween, ali, kad bi to uradili, tako bi strasno pukli da vise ne bi ni funkcionisali. Nismo u situaciji da ocekujemo za Helloween 4500 ljudi ni pri cijeni od 500 dinara.:) Ovako, cijene se slazu sa velikom vecinom zemalja, sto je, i dalje, prihvatljivo i realno.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

imas par strana unazad, neko je postovao

 

Nema prijateljiu, evo prečešlja svaki post od 17-og pa nadalje. Ili sam ja ćorav (nije isključeno) ili ti misliš na on što su ljudi postavili da bi "trebalo" da sviraju. To je bilo pre koncerta. Mene zanima šta su, po kom redosledu, svirali na koncertu. I da li se to poklapa sa najavljenim?

Share this post


Link to post
Share on other sites

otprilike ovako: :)

 

HELLOWEEN

Intros:

Walls Of Jericho

Crack The Riddle

1. Halloween

2. Sole Survivor

3. March Of Time

4. As Long As I Fall

5. Eagle Fly Free

6. Paint A New World

7. A Tale That Wasn't Right

8. Drum Solo (feat. Smoke On The Water & puppet show)

9. The Bells Of The 7 Hells

10. We Burn

11. King For A 1000 Years

12. Dr. Stein

Encore 1:

13 . Medley - Perfect Gentleman Pt.1 / I Can / Where The Rain Grows / If I Could Fly / Perfect Gentleman Pt.2 / Power / Keeper Of The Seven Keys

Encore 2 - with Gamma Ray:

14. Future World

15. I Want Out

 

GAMMA RAY

Intro: Welcome

1. Heaven Can Wait

2. New World Order

3. Land Of The Free

4. Fight

5. Into The Storm

6. Real World

7. Rebellion In Dreamland/Heavy Metal Universe

8. The Silence

9. Ride The Sky

10. Valley Of The Kings

Encore:

11. Send Me A Sign

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci najgori smo ubedljivo... :(

Pesta vise od 2.500(to mi promoter rekao), Bugarska 5.000, Ceska rasprodata 3.500, a mi gede jedva 1000 , u kur ....

Bruka i sramota...

 

Ne znam samo da li to nisu hteli da obrukaju bend(ove) ili nas, ako su to zbog nas prećutali, svaka čast!

Ma kod nas neka totalna letargija, evo i za fudbal... Jedino što je protiv Milana Zvezda rasprodala stadion u skorije vreme, a djavola bi za Srbija-Poljska bilo puno i da smo imali šanse, pogotovo što je bio Sv. Arandjel, 'de će Srbin bilo gde drugde da ide kad ima džabe klopa i cirka... :)

So true... :)

 

Aha. A sad ti misli o tome da li je koncert pukao ako ima 15000 ljudi, a potrebno je 16000 za nulu, pri kapacitetu od 18000, ili je pukao ako ima 3000 ljudi, a nula je na 2500, pri istom kapacitetu. Pri tom ne mislim na Muse i Rihannu, jasno je k'o dan da je Muse pukao, jer im, nazalost, nula nije na 2500.

Koliko kosta karta u Madjarskoj i Bugarskoj?

Slobodno pogledaj, nema tu neke velike razlike. I uzmi u obzir da se kod nas publika tek formira, nije bilo koncerata godinama.

Hm... ne bi se bas slozio, Kod nas su Maideni bili ja mislim 2400, a ja sam za Bugarsku sa sve PREVOZOM imogao ici za 2200din.

Sonata + Nightwish u madjarskoj 15EUR.

Dream Theater je bio 24EUR, aj da vidim za koliko para bi ste ih vi doveli.

To je ono za sta ja znam...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, valjda zato i postoji izbor. Uvijek mozes da odes u Madjarsku. Ili Bugarsku. Ili u Srbiju. Pa odaberes. Ja mislim da su cijene realne. Posebno zato sto sve bendove koji ti padnu na pamet, a da su iole veci, stalno dobijamo po vecim cijenama, jer smo pocetnici u poslu. A da ne pricam kakva je procedura dok bend uopste udje u Srbiju, dok po svim nabrojanim zemljama ide bez problema. Mislim da nije neka razlika, posebno kad uzmes u obzir da ti treba i vise para, cimanja i vremena da odes u drugu zemlju. Ipak te izadje znatno skuplje. Ali, kao sto rekoh, uvijek mozes u drugu zemlju, tvoj izbor. Ja znam da karte jesu skupe za nase uslove, ali isto tako znam da smo uvijek stavljali minimalnu cijenu karte, koliko god je to moguce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm... ne bi se bas slozio, Kod nas su Maideni bili ja mislim 2400, a ja sam za Bugarsku sa sve PREVOZOM imogao ici za 2200din.

Sonata + Nightwish u madjarskoj 15EUR.

Dream Theater je bio 24EUR, aj da vidim za koliko para bi ste ih vi doveli.

To je ono za sta ja znam...

Nije Bugarska sve na svijetu, znam da su tamo karte generalno jeftinije

maideni su bili 2600....

 

ma idi o cemu mi pricamo ja bio u Zagrebu na waspu karta na dan koncerta nesto ispod 20evra kod nas 2000

 

isli na Hammerfall sa sve STRATOVARIUSOM - 22evra - Budimpesta...kod nas 2000...Bugarska vec sam rekao.....smesno je....sta je taj Bugar lud pa voli da bude na gubitku......qrac moj....svako prvo gleda da zaradi...a kada je bukirana hala sportova sigurno nije racunica bila da ce biti poluprazno to je doslo naknadno kao razocarenje ali i realnost

a sto se tice informacije za RIhannu ja saznao provereno da je cert u Bg-u najveci na turneji ali daa,...nula je nesto ispod maximalnog kapaciteta sa sve sponzorima i picemitd....vazi....

Edited by shock!

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahahhaha...nezna on gdi je dosahooo....bash me interesuje da li ce da pomene deshavanja posle certa i upadanje nash nekolicine u onu rupu :) :) :) :) :) !!!

Bilo bi to super, a jesi siguran da će išta da pomene? :) :) :) To on samo onako napisao. :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

maideni su bili 2600....

 

ma idi o cemu mi pricamo ja bio u Zagrebu na waspu karta na dan koncerta nesto ispod 20evra kod nas 2000

 

isli na Hammerfall sa sve STRATOVARIUSOM - 22evra - Budimpesta...kod nas 2000...Bugarska vec sam rekao.....smesno je....sta je taj Bugar lud pa voli da bude na gubitku......qrac moj....svako prvo gleda da zaradi...a kada je bukirana hala sportova sigurno nije racunica bila da ce biti poluprazno to je doslo naknadno kao razocarenje ali i realnost

a sto se tice informacije za RIhannu ja saznao provereno da je cert u Bg-u najveci na turneji ali daa,...nula je nesto ispod maximalnog kapaciteta sa sve sponzorima i picemitd....vazi....

 

Ja ti rekoh, izbor je tvoj. Niko ti ne brani da odes u Zagreb, Sofiju, Budimpestu... Kod nas ne moze jeftinije. Bugari imaju 4500 ljudi na Helloween, mi 1000.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, valjda zato i postoji izbor. Uvijek mozes da odes u Madjarsku. Ili Bugarsku. Ili u Srbiju. Pa odaberes. Ja mislim da su cijene realne. Posebno zato sto sve bendove koji ti padnu na pamet, a da su iole veci, stalno dobijamo po vecim cijenama, jer smo pocetnici u poslu. A da ne pricam kakva je procedura dok bend uopste udje u Srbiju, dok po svim nabrojanim zemljama ide bez problema. Mislim da nije neka razlika, posebno kad uzmes u obzir da ti treba i vise para, cimanja i vremena da odes u drugu zemlju. Ipak te izadje znatno skuplje. Ali, kao sto rekoh, uvijek mozes u drugu zemlju, tvoj izbor. Ja znam da karte jesu skupe za nase uslove, ali isto tako znam da smo uvijek stavljali minimalnu cijenu karte, koliko god je to moguce.

Ma znam, ne krivim ja vas.

I ja da sam promoter boleo bi me k..c da spustam cenu karte da bi fanovi bili srecni.

Znaci stavim koliko mi treba da budem siguran da necu biti u minusu i eto.

 

Ja ti rekoh, izbor je tvoj. Niko ti ne brani da odes u Zagreb, Sofiju, Budimpestu... Kod nas ne moze jeftinije. Bugari imaju 4500 ljudi na Helloween, mi 1000.

e to je opet onaj pravi problem na koji se vraćamo - ''fanovi''

Upravo.

Jebiga siromasan narod, zato treba ici na kolicinu.

Bolje da dodje 2000 ljudi po 1000din nego 900 ljudi po ceni karte 2400.

Ali to je sve rizik.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, znam. Ali, problem je sto kod nas ni za 500 dinara ne bi doslo 4500 fanova. Mi smo na Helloween bili u minusu. A ko bi to rekao? Ikad? Iko? Sigurno ne. Nije problem, ma sta vi rekli, prosjecna karta za Helloween u Evropi je sigurno bliska nasoj, tu nema greske. Kod nas nema toliko fanova, i zainteresovanih ljudi. Vidicemo sta ce biti, ali, sada stvari stoje jako lose.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...