Jump to content

2007.11.17. *SKC, Beograd* Helloween & Gamma Ray


Elderane

Recommended Posts

Weiki je isto car, samo ga vi mrzite iz pogresnih razloga...

 

Enlighten me...

 

 

Ako nekog mrzim iz cele power scene, onda je to on. Izvukao se malo na novom albumu, ali ipak...

 

a to sto nekima smeta sto je smoren na sceni, e jebga..takav mu nastup, sas sve cigaros u ustima..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Enlighten me...

 

 

Ako nekog mrzim iz cele power scene, onda je to on. Izvukao se malo na novom albumu, ali ipak...

 

a to sto nekima smeta sto je smoren na sceni, e jebga..takav mu nastup, sas sve cigaros u ustima..

 

 

Ne da smeta,nego iritira.Barem mene.Drugo je npr. Hansen,onako nasmejan i pozitivan,kako da ga covek ne gotivi?

Edited by ^Crna_Dama^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Weiki baš nije zajebant po intervjuu, bar u ovom jednom što ja vidjeh, sjada se nad ovim ratom što je bio... Kaže lik što ga je intervjuisao da je stalno ispitivao o raspadu Yuge i tek onda nakon toga ga intervjuisao. I baš se vidi da je emocije pokazivao.

Hajd na stranu to, samo me na sceni nervira, ništa više, volim kad se vidi da voliš da sviraš to, a on k'o da ga neko sili da svira. :) :)

I da, hoće da intervjuišu Kai-a i Weiki vidi to i on se uvali, ko ga je zvao. <_<:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) Tica :)

Znao sam :twisted::)

 

Recimo da nije fan Gamma Ray. Ali zato jeste dobrocinitelj koji stalno baca vodu u publiku :)

To mu je plus :da::pivopije:

 

 

A posle se smejete nama koji zapucamo 2-3 sata pred početak... :P

Naravno.I uvek cu (vam) se smejati :):da::P:bigblue:

Reci mi usput koji si red bio na koncertu (kad si us'o 3 sata ranije)?

 

 

Lazo, zatvori temu, molim te :)

:):rockdevil::)

Ajde,ako jos neko ima da upload-uje neki snimak,ovo-ono neka to uradi,pa da se tema polako zatvara :pivopije:

Edited by LazaGNR
greske u kucanju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...