Jump to content

Random BM diskusija [If You're a False, Don't Entry]


Zen

Recommended Posts

Guest Razbijač-NAAĆI
Ja to nisam okačio na Youtube. To je okačio jedan šaban. Neka mi puši kurac taj, ako čita ovo.

 

šta sereš kad ti imponuje?

 

 

a to je taj šaban kojem si uspo da uguraš svih dajes i kusur?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imponovalo bi mi da je okačio ljudski snimak, a ne ovaj koji je prethodno prejebao tako da zvuk i slika nisu usklađeni. Pravi snimak se nalazi na drugoj adresi, al' tamo imam i neke druge snimke, koji nisu muzički.

Šabani nemaju pičku, tako da si pogrešno formulisao pitanje.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
Imponovalo bi mi da je okačio ljudski snimak, a ne ovaj koji je prethodno prejebao tako da zvuk i slika nisu usklađeni. Pravi snimak se nalazi na drugoj adresi, al' tamo imam i neke druge snimke, koji nisu muzički.

Šabani nemaju pičku, tako da si pogrešno formulisao pitanje.

 

a šabanke?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šabanke imaju, ali nisam s takvima imao bliske susrete.

 

Ne znam koji je pajser došao na ideju da ovo stavi na Dimmu Borgir temu. Okačio sam lepo pre neki dan link za myspace stranicu na temu Potražnja muzičara, gde imate ovu i još neke pesme otpevane u novom fazonu, tako da na tu temu više nemam šta da dodam, sve sam rekao, ostalo neka kažu snimci i to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
Šabanke imaju, ali nisam s takvima imao bliske susrete.

 

 

Nisi jebo ribe koje neslušaju metal?

auuuuuuuuuu,pa dal' si ti zdrav?

pa dok se pet meseci cimaš da ti neka metalka lopata da pičku,i to zavučenu u šumi od stidnih dlaka

šabanku radodajku ćeš izjebati posle samo deset pametno prozborenih rećenica.i možeš da joj radiš šta oćeš, ko gazda ciganima po svadbi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Prince,nakon snimka kojeg sam vido,da sam žensko,ne da ti ne bik dao pićke,nego bik se već sutra zamonašio,i prestao da mislim o sexualnim delima za do kraja života mojega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prince,nakon snimka kojeg sam vido,da sam žensko,ne da ti ne bik dao pićke,nego bik se već sutra zamonašio,i prestao da mislim o sexualnim delima za do kraja života mojega.

 

Pa onda bi ta sebe zajebala. Meni neće da nanese nikakvu štetu ako ode u manastir, ja nisam zavisan od njene pičke i mogu bez nje do kraja života, a ona je blesava ako će zbog mene da se odrekne kurca do kraja svoga veka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako da nije.Moja 'sojka' slusa ljubu alicica pa se opet krese samnom :)

Nema to nikakve veze,zajebavamo se mi malo,al meni je bar najlepse kad pamprcim neku nasviranu fenserku.

 

da samo tako bolje da bude sojka koja slusa ljubu a da valja nego da bude neki ruzni debeli krmak koji slusa black metal.evo jedna pesma u to ime http://www.youtube.com/watch?v=nCvWxq3xmM8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...