Jump to content

Random BM diskusija [If You're a False, Don't Entry]


Zen

Recommended Posts

E da, i ko ga je ubedio da zna da peva?

 

A zar neko treba da me ubeđuje? Kad mogu Bajaga i Inspektor Blaža, ili Đule Van Gogh da pevaju, ja svoje mogućnosti neću da ostavim neiskorišćenim. Uz to, savetovao bih sve koji drkaju na snimak koji je nastao pre ravno godinu dana (a ja se menjam iz dana u dan, a kamoli za godinu dana) da ipak overe myspace profil mog projekta, gde je postavljena dotična pesma, otpevana u dosta drukčijem fazonu, nego u prethodnoj verziji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nego , zar nema neko pravilo o objavljivanju informacija / otkrivanju identiteta clanova ? a i mozda bi mogli da se vratite na temu , a ako vam je princ toliko interesantan otvorite temu o njemu pa spamujte citav dan .

 

Fazlija,iskuliraj.Malo viski,malo koka-kola. ;)

 

 

A zar neko treba da me ubeđuje? Kad mogu Bajaga i Inspektor Blaža, ili Đule Van Gogh da pevaju, ja svoje mogućnosti neću da ostavim neiskorišćenim. Uz to, savetovao bih sve koji drkaju na snimak koji je nastao pre ravno godinu dana (a ja se menjam iz dana u dan, a kamoli za godinu dana) da ipak overe myspace profil mog projekta, gde je postavljena dotična pesma, otpevana u dosta drukčijem fazonu, nego u prethodnoj verziji.

 

Brale,bez uvrede,ali Bajaga i Djule su za tebe doktori nauka. :da:

Koliko sam uspeo cuti,posto je matrica u pozadini i ne cuje se bas najbolje,muzika je sasvim ok,ali pevanje je katastrofa.Ali poslusacu nove snimke,bas me zanima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

slusšo sam onaj princov bend na mayspejsu.ona pesma evil ded kurac palac,

to je ukradeno,od judas prista.

 

pocinje kao burn in hell,a ondak idem u ritmu abdoktors.i ovaj kao nešto peva.u pozadini drugo kuka,verovatno cvili da ovaj prestane da peva,iako sve zvući kao prateći vokal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...