Jump to content

Random BM diskusija [If You're a False, Don't Entry]


Zen

Recommended Posts

Na vasu opstu zalost ni jedan deo yum foruma nije elitisticki (sem altara), therefore, nikome ne moze biti zabranjen pristup odredjenim temama.

Nadam se da je to jasno. Ili cu biti primorana da se vratim kao mod na ovaj podforum. A to nit ja zelim nit vi zelite.

Hvala na paznji.

You may proceed.

 

Sacekaj malo, o kom elitizmu je ovde rech? Tema je veoma zapaljiva i sam naziv teme moze lako da privuche spamere(setimo se Igumana, Prorok, Dissection ankete), i umesto da brishem njihove gluposti jednostavno im zabranim ulaz. Zar to nije lakshe i efikasnije. Ova tema je namenjena za nas koji smo AKTIVNI na ovom podforumu, cisto neka opsta tema gde raspravljamo o muzici i festivalima i ponekim gay trachom iz okoline. Ne zelim da mi dolaze tu neki Trne, Johny,Kuruz i slichna kompanija, koji cim vide otvoreni prostor za SPAM jedva cekaju da ga iskoriste. Ovde nije rech o ELITIZMU vec ko je AKTIVAN na ovom podforumu a ko ne.

 

Verujem da Kuruz nije posla pismo ne bi ni primetila ovu temu... I uopste ne shvatam kako nekom ko nikad ne postuje ovde moze da smeta sto je ova tema off limits za neke clanove?

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pravila foruma su jednostavna. Ne mozes i ne treba nikome da zabranjujes da postuje po temama. Narocito po spam temama.

Ako zelite privatno druzenje idite na chat, u kafanu ili facebook.

Ovo je javni forum.

 

Uostalom pogledaj prvu stranu pa reci ko je sve postovao na prvoj strani i onda razmatraj ko je aktivan ko ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad ću ja da ti objasnim taj fenomen - to se zove "srpska pravda". "Srpska pravda" podrazumeva da pravde u principu nema, osim onda kada je ona nepotrebna, kao u ovom slučaju. Smorock je na ovom forumu zasrala milion puta svojim postupcima, ali se zato našla uvređenom što je na nekoj temi na podforumu koji niko ne posećuje (uključujući i nju) tobože zabranjen pristup nekim članovima. I sad će ona kao prava Jovanka Orleanka da se pobuni protiv nečega što nikog od njih ne pogađa pozivajući se na pravilnik... Isti onaj pravilnik kojeg se selektivno pridržava kada su njene odluke u pitanju.

 

Smešno.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opsta priroda foruma je spamovanje na sve strane i Lunar je potpuno u pravu. Da bi ova tema imala bilo kakvog smisla i opstala duze od 2 dana treba da ostane kako je sad. Ne razumem u cemu je problem. Inace na ovom podforumu je sve ok tako da nema potrebe za intervencijom, tvojom ili bilo koga drugog.

 

Eto. Uzdravlje.

Edited by BLACK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam jesam li do sad pricala japanski ili sta.

Koji deo vam nije jasan?

 

Ne moze ni jedan mod da napravi selekciju clanova kojima ce biti omogucen pristup odredjenoj temi ili temama a da kaznjava i sankcionishe ostale "zainteresovane".

Ne moze ovde na yumetalu da se pravi privatna tema i privatni spam.

Cak ni na avangardi ne rade to.

 

Dakle, ili prihvatite to ili pravite sebi forum (kao i mnogi previshe puta do sada).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smorock, na black metalu od kada sam ja, nachi negledamo period od kada ja nisam bio moderator, se spam na temama od bendova otprilike cim dodjem brishe. To znaju otprilike svi clanovi koji su aktivni ovde i znaju da povremeno ih sa nekim malim periodom trajanja bana kaznim. Jednostavno ovde mogu malo da se opuste, i ovo je opsta diskusija za nas koji smo aktivni ovde.

 

Dobro nek bude po tvome , kako vidim sta god da kazem nece uroditi ploda. Ali cim neko sa SiS dodje ovde da postuje , lupicu mu ban pod izgovorom SPAM. Ti si to radila, mnogi moderatori su to radili i po pravilniku je . Tako da necu ciniti nishta loshe time jel da? Opsta priroda foruma. :D

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro nek bude po tvome , kako vidim sta god da kazem nece uroditi ploda. Ali cim neko sa SiS dodje ovde da postuje , lupicu mu ban pod izgovorom SPAM. Ti si to radila, mnogi moderatori su to radili i po pravilniku je . Tako da necu ciniti nishta loshe time jel da? Opsta priroda foruma. :D

Good, cim vidim nekog sa tvog spiska na Randomu ili SiS lupicu mu warn po istom principu, osim ako je iz Rume. It's a deal. :pivopije:

Edited by Smorock

Share this post


Link to post
Share on other sites

И онда форум треба да буде нормалан, а модератори се јавно свађају и показују по ком принципу се деле банови. Имате ваш скривени део форума и тамо решавајте несугласице...И, молим вас, немојте да ми дате бан, бићу добар. :uhoh:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sacekaj malo, o kom elitizmu je ovde rech? Tema je veoma zapaljiva i sam naziv teme moze lako da privuche spamere(setimo se Igumana, Prorok, Dissection ankete), i umesto da brishem njihove gluposti jednostavno im zabranim ulaz. Zar to nije lakshe i efikasnije. Ova tema je namenjena za nas koji smo AKTIVNI na ovom podforumu, cisto neka opsta tema gde raspravljamo o muzici i festivalima i ponekim gay trachom iz okoline. Ne zelim da mi dolaze tu neki Trne, Johny,Kuruz i slichna kompanija, koji cim vide otvoreni prostor za SPAM jedva cekaju da ga iskoriste. Ovde nije rech o ELITIZMU vec ko je AKTIVAN na ovom podforumu a ko ne.

 

Verujem da Kuruz nije posla pismo ne bi ni primetila ovu temu... I uopste ne shvatam kako nekom ko nikad ne postuje ovde moze da smeta sto je ova tema off limits za neke clanove?

Паметњаковићу, овде сам био активан у време кад ниси ни био регистрован, погледај моје постове из 2004, 2005. и 2006. године. Уосталом, већ на првој страни ове теме се види да се помало разумем у материју.

Наравно да ће идиотски наслов да привуче пажњу. Ко си ти да одређујеш ко сме где да постује?

 

Sad ću ja da ti objasnim taj fenomen - to se zove "srpska pravda". "Srpska pravda" podrazumeva da pravde u principu nema, osim onda kada je ona nepotrebna, kao u ovom slučaju. Smorock je na ovom forumu zasrala milion puta svojim postupcima, ali se zato našla uvređenom što je na nekoj temi na podforumu koji niko ne posećuje (uključujući i nju) tobože zabranjen pristup nekim članovima. I sad će ona kao prava Jovanka Orleanka da se pobuni protiv nečega što nikog od njih ne pogađa pozivajući se na pravilnik... Isti onaj pravilnik kojeg se selektivno pridržava kada su njene odluke u pitanju.

 

Smešno.

Не, мени је сметало што неписмени клинац замишља да може некоме да забрани да постује на форуму на који је дошао пре годину дана, па сам послао Ани поруку са линком ка овој теми.

Edited by Куруз
  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Good, cim vidim nekog sa tvog spiska na Randomu ili SiS lupicu mu warn po istom principu, osim ako je iz Rume. It's a deal. :pivopije:

Hahahahahaha.

 

 

Inače, mislim da je Smorock u pravu, ne zbog toga što pada na nas kršne momke iz Rume, već je stvarno glupo praviti nekakvu "elitu" i ne dozvoljavati ostalima da dolaze na temu. Neće tu ionako dolaziti mnogo ljudi, niko ni ne dolazi u ovu sobu.

Edited by Sisus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Паметњаковићу, овде сам био активан у време кад ниси ни био регистрован, погледај моје постове из 2004, 2005. и 2006. године. Уосталом, већ на првој страни ове теме се види да се помало разумем у материју.

Наравно да ће идиотски наслов да привуче пажњу. Ко си ти да одређујеш ко сме где да постује?

 

 

Не, мени је сметало што неписмени клинац замишља да може некоме да забрани да постује на форуму на који је дошао пре годину дана, па сам послао Ани поруку са линком ка овој теми.

 

Cool, regovan si pre mene. Ali u skorije vreme neshto se nesecam da si ostavio neku poruku na ovom podforumu,a da to nije bio spam. Ja nista ovde ne odredjujem , vec na ovoj temi mogu da pristupe samo oni koji su aktivni. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...