Jump to content

Random BM diskusija [If You're a False, Don't Entry]


Zen

Recommended Posts

Vezano za odgovore na moje pitanje sa prosle strane:

 

Poslusah Black Hole Generator, ok mi je, ali mi bas nije ta kategorija na koju sam ciljao. Jbg, jesu nijanse u pitanju, ali nije to taj frenzy ipak.

Mogli su vise da podivljaju vala, kad je vec programiran bubanj pa nisu ograniceni vestinom bubnjara. :D

 

Sad cu da pustim prvi Thy Cataftalque, pa posle Helel...

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

najveci frenzi u ekstremnom metalu,da sam ja cuo je DIS.i to je ziv bubanj.ali je frenzi i po drugim parametrima ne samo po ovim koje tebe zanimaju.ali kako god,ne vidim kako neki kvalitetan kombo DIS-a i usisivaca ne bi mogao da namiri sve potrebe,razlika je u estetici.

 

edit: tj meni kombo DIS-a i kvalitetnog usisivaca namiruje sve potrebe za frenzijem,na to sam mislio.

Edited by BLAGOJE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cataftalque malo blizi tome, mada blast bas zvuci siromasno, a i generalno bubanj, jebiga...

 

Ovaj DIS?

Nisam slusao, sad cu da stavim i to da se skida.

 

Uglavnom mislim na black metal frenzy suvocu, obicno mi death metal elementi iskljucuju to, i Belphegor je divljanje, pa mi nije to to, mada Necrodaemon Terrorsathan moze da prodje. Kad vec tako rekoh, i ispolirana produkcija cesto sjebava taj feeling, ali opet na takvim pesmama na Supervillain Outcastu nemam problem sa cistom produkcijom... Dark Funeral (npr. Diabolis Interium) isto guli na slican nacin, al' nije taj feeling.

 

Padose mi sad na pamet npr. Absu i Anaal Nathrakh kao primeri te histerije, mada sto vise razmisljam o tome i pokusavam da ga uokvirim, cas neki bendovi upadaju a neki ispadaju iz kombinacije, mutna je granica, vise je u pitanju ta sjebana atmosfera nego nesto sto moze da se odvoji u pod-podzanr :D

 

Onaj Psychonaut 4 je isto meni odlican i ima te sjebane momente, mada oni nisu toliko brzi...

 

Ovi war metal usisivaci mi se takodje ne uklapaju tu potpuno.

 

Ima i Antaeus to divljastvo, eto pomenu ih Gojko na prosloj strani, mogao bih njih jos malo da izvrtim.

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na predlozima <3

 

Obicno predloge prelecem i idem dalje, jer me mrzi da turim nesto da se skida tog momenta kad vidim na forumu, preduzimljivost - 0 bodova. Sad mi je trulo da kuliram predloge, jer sam ih trazio, pa cu se naslusam muzike, ihaa :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

dimon sid:

 

sam bend je usvoio skracenicu DIS,ko sam ja da im protivrjecim.a ogroman minus kod mene sto nisi znao o kome se radi.ima i ne war usisivaca,zadnji diocletian je bas bas religijski nastrojen i to fenomenalan.takodje,preporucio bih ti da obratis paznju na cijelu ekstremnu scenu okeanije,gomile dobrog materijala u zadnjih par godina.

 

ali kontam da ti treba i posebna estetika koja ide uz one bendove,ovo je bas prizemnija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Blagoje: Znam ko su i imam na kompu ova dva albuma, samo ih nisam slusao dalje od par pesama koje su bacane ovde na forum, a ti pisi minus :P

 

I taj Diocletian odavno hocu da poslusam, nikako da se nakanim, isto cuo nesto malo sa pola ukljucenog mozga.

 

Nije mi posebno bitna sama estetika, mogu prijatelji opusteno da ga ugaze obuceni kao Dzastin Biberi sto se mene tice, sad, sto se ta atmosfera nekad bolje postize sa tematikom i ostalim elementima komplementarnim tome sto je odsvirano, nije ni to slucajno, jbg.

 

Eto kad se prica vec siri i na death metal, Portal ima bas finu bolest u zvuku, a pade mi na pamet sad da izvrtim i onaj Dephosphorus jos, oni su isto blesavi.

 

@Grob: Ja jesam Vassafor, isto na jedno uvo uslo, na drugo izaslo, upamtio samo ime, eno ga bleji u folderu :haha:

 

Zavrsi se prvi Thy Cataftalque, nisam preterano odusevljen.

 

Poceo Helel, odusevljen sam :D

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro jutro kolumbo.

 

grob:

 

naravno,islo se redom po metal arhivama i skidalo,ima tu bruka dobrih izdanja,taj vassfor je meni u top 5 odatle,jebacki album

 

diocletian je zlo

 

stagodj milovan preporuci je kvlt i treba odmah da se ispostuje

 

ostali:

 

pusite ga

 

kakav kult ovaj blazemth,odma;'' me je vratio bar 10 godina ranije kao da treba da idem u marfi na svirku

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...