Jump to content

Random BM diskusija [If You're a False, Don't Entry]


Zen

Recommended Posts

Пошто јој сиса није довољно велика а и то чиме се бави није баш као посао продавачице у трафици па ај да привуче још мало пажње на себе и преко тих глупости. Тежак позерај.
Идем да се исповраћам.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Policija je muškarca koji je krao križeve i od njih se grijao i izrađivao "skulpture" prijavila za više kaznenih djela povreda mira pokojnika."
Ови хрвати су глупљи него што сам мислио :haha:
Нисам знао да мир покојног може да се наруши на тај или било који други начин хаха.
Елем, што рече Талви, ово што је урадио искусни вировитичанин шејтаниста, је искреније и практичније од позераја оне силиконке. А касмо већ код ње, нисам ни видо по интернету нешто много од тог њеног примарног заната.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

13 hours ago, Сале said:

Ови хрвати су глупљи него што сам мислио :haha:

Нисам знао да мир покојног може да се наруши на тај или било који други начин хаха.
 

 

Kakav ničim izazvan antiU ispad :haha:

Kad je ekipa igrala kolo nad svežim rakama na Crnoj Žurci, dolazili srpski seljani s vilama da linčuju i skidaju učesnike sa blek metala.

Elem, lik iznad ozbiljan umetnik, želimo slike radova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

10 hours ago, Demon Seed said:

Kad je ekipa igrala kolo nad svežim rakama na Crnoj Žurci, dolazili srpski seljani s vilama da linčuju i skidaju učesnike sa blek metala.

Не разумем о чему пишеш. Каква журка, какви сељани, какве виле??

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 8/3/2018 at 10:26 PM, Miilos said:

Rešio sam da se bacim malo na neke starije albume koje nisam slušao dovoljno i došao je na red...

Grudom.

Za ostalo ne znam, nisam još uvek puštao, ali demo i prvi album su super. Bio sam ubeđen da su neki krš, puštao sam nekad davno ali verovatno po 10 sekundi na youtube pa mi se učinilo. Sad sam rešio da preslušam pažljivije jer čitam samo pohvale. Već dva meseca ne prestajem da slušam i baš me raduje što ima još 4 albuma koje nisam puštao. Ovakve (anti-)melodije ne može da svira svako, jedino na šta mi liči je LIK, samo što je ovo malo blesavije. Jedini black metal kojeg nema na metal archives. Baš sam i pitao glavne i odgovorne zašto ih nema, kažu sviraju rok. Bilo kako bilo, učite na tuđim greškama, ne propuštajte ovo.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...