Jump to content

Random BM diskusija [If You're a False, Don't Entry]


Zen

Recommended Posts

On 8/3/2018 at 10:26 PM, Miilos said:

Rešio sam da se bacim malo na neke starije albume koje nisam slušao dovoljno i došao je na red...

Die Kunst Der Finsternis

Sećam se da sam puštao nešto odavno, ali sam brzo batalio. Sigurno je bio prvi album u pitanju. Kad sam pustio novi da čujem, svideo mi se odmah na prvu i baš sam slušao non-stop i sa svakim slušanjem samo mi se zacementiralo mišljenje da je album odličan. Drugi album isto. Plus i za originalnost, jer iako tu i tamo zaliči na npr. Negative Plane, Mortuus, a i iskoči i po neki heavy metal rif neočekivano, kad se sve pomeša ispadne baš poseban album. A evo upravo se mučim sa prvim, nije loš, ali ne verujem da bih mu davao ovoliko šansi da mi se druga dva nisu toliko svidela. Posle tog prvog baš je velika pauza i čovek je očigledno rešio da se malo više potrudi. Prvi u similar artist na metal archives su Mercyful Fate. Rekoh već, ima heavy metal delova i stvarno zaliči na njih tu i tamo, ipak je ovo drugi žanr totalno. Pošto sam zadnji album već preporučivao, da ga ne favorizujem, evo link za drugi.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ово ми личи на тешко троловање. Цела рецензија је да су бм бендови, расистички, фашистички итд. оријентисани, нигде осврта на музику и песме.
Али најјача реченица икада - the pro-palestinian terrorists of Satyricon, Dimmu Borgir, Nargaroth, and of course the fascist reactionaries of Emperor. :haha:
Ово мора да је писао неки јеша/чамуга.

On 9/18/2020 at 11:21 PM, Miilos said:

Jedino što je smešno ovde je ova recenzija. Destroyer im je najpotcenjeniji album u karijeri.

Слажем се. Мени је албум феноменалан.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...