Jump to content

Random BM diskusija [If You're a False, Don't Entry]


Zen

Recommended Posts

4 hours ago, oʞɾoƃ said:

Npr. ne kapiram kako je nekom SMRC bolji album od Paracletus, a da se smatra ozbiljnim DSO fanom.

Taj sam. SMRC - savršenstvo bez mane, a i sve ostalo do Fas. Odatle što se mene tiče počinju da se gube polako. Glas mu je prs'o, gitare su u nekim momentima bez smisla (ponavljam, u momentima), trebali bi jednog dirigenta da uposle da ih obuzda malo. Doduše popravili su se na ovom poslednjem, Absolutist Regeneration je najbolja pesma još od Fas.

46 minutes ago, Demon Seed said:

Kontam da su ovde stavili SMRC jer je otvorio tu novu bm eru (koja možda kao što Miilos kaže počinje od Funeral Mist - Salvation)

Kad sam to rekao? Ne kažem da nisam, nego se ne sećam.

47 minutes ago, Demon Seed said:

krajnje je tinejdž nazvati SMRC tinejdž albumom. 😄

 

48 minutes ago, Demon Seed said:

Možda se nekom bolje dopadnu vokali, produkcija, atmosfera, pa i rifovi na nekom drugom albumu sličnog fazona kao SMRC, medju tom ortodoksnom ekipom ili šire, ali ništa od toga što sam čuo bukvalno ne boksuje u istoj kategoriji sa SMRC muzički, ako znate nešto tog nivoa, rad sam da slušam, valja da se odmori od SMRC...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izazov pri'faćen, poslušaću 😄

Nešto smo diskutovali o bmu ranih 2000ih i ti si rekao kako je Salvation album adekvatnog imena jer je spasio bm.

Inače, ja mislim da mu nije prso glas, nego je od Paracletusa preuzeo Spica vokale od Mike, najverovatnije...

Kad si već nastavio o DsO, meni je sve što su snimili počevši od SMRC suvo savršenstvo, sem malo nedovoljno razvijenog mathcore napucavanja na Drought (što ga srozava do nekih 9.5/10) 😄

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad se sećam. Ali zasijaše te godine i Watain, Ondskapt, pa onaj demo od Svartsyn... Blut Aus Nord isto, ali to je malo drugačija muzika.

Evo ti i ovaj album ako tražiš nešto slično kao DsO, opet Rusi... Meni je ovo bolje nego Deathspell Omega u poslednjih 10-ak godina.

Baš ću večeras ovo i Псалом 666 pred spavanje. :evil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...