Jump to content

Sportski komentatori


zombie eater

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Nepoznati komentator:

"Zoran Savic je imao malu porodicnu neprijatnost ovih dana. Umrla mu je majka. "

 

Dobrosav Gajić. Kreten

Dobrosav-Gajic.jpg

 

Tačnije, taj lapsus je izgovoren kad su bile OI '96 u Atlanti i kada je Dejanu Brđoviću umro sin. Nema nikakve veze sa Zoranom Savićem.

Edited by Download_manager

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Са Ациног твитера:

 

Interesting about Genoa. Similar thing happened at the very same stadium in Italy-Serbia. Game abandoned, SRB deducted 3 p.

And now, game continued, nothing happen. Strange. Makes you think that there is conspiracy theory. Of course, not the case.

Well, police had been informed day before, on the day of the match, and did not do anything. Allowed man to enter scissors!

 

Врхунски познавалац енглеског језика. :hail:

Edited by iron will
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 months later...
Milojko Pantic.

 

Bilo je to negde sredinom 80-ih, EP u atletici. Mlada Snezana Pajkic, tek 16,17 godina, talenat yu-atletike, trci po prvi put na jednom seniorskom takmicenju. Trka na 1500 metara, polufinale. Komentarisu Milojko Pantic i Bozo Susec, inace najveci expert za atletiku.

Pantic komentarise trku. Pajkiceva bila je 9. i tako nije uspjela uci u finale, prvih 6 trkacica je islo dalje. Medjutim nas ti Milojko, ne vidi dobro, zamenio je Snezanu sa jednom francuskom trkacicom, koja je imala isti dres (plava majica, bele gacice) i mislio da je to Snezana. I tako se Miojko u vlastitoj euforiji zalaufao; Bravo Sneska, bravo ! bravo devojko ! Govorio sam ja svima, moze ona do finala, ali niko mi nije verovao, ni njen trener, samo sam ja verovao u nju. Kasnije dolazi Pajkiceva kod njega na intervju. Pantic i dalje sav euforican; "Bravo Snezana, cestitam !"

Pajkic zbunjena; " Na cemu !"

Pantic: " Pa na sestom mestu usla si u finale !"

Pajkic i dalje zbunjena: " meni se cini da nisam, bila sam deveta"

Pantic: "Jesi,. jesi Sneska, ti si u finalu!"...

 

To je bila smejurija veka. Kasnije se Pantic nije pojavljivao vise nedelja na tv, od sramote, coveku je toliko bilo neugodno. A sve novine su ga zajebavale, nazvali su ga Milojko Pajkic zvani Sneska .

Edited by Ефенберг

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 year later...
  • 8 months later...
  • 1 month later...
  • 3 years later...
  • 3 months later...
  • 1 year later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...