Jump to content

Martyjeva jebačka tema


Mr. Smarty

Recommended Posts

Jebesh zhene ajd da mi malo prichamo o svirkama!

 

ovo sto si rekao je veoma tacno (jebes zene) ali sa ostatkom se ne bih slozio, jer da je covek hteo da prica o svirkama nazvao bi temu "Martyjeva sviracka tema" zar ne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tarkovski je najveci. :da:

 

Nego nazad na temu...ne znam ko je od moderatora uradio ovo, ali ima pivo od mene kada se vidimo! :):pivopije:

 

Vidim da me je samo drug Sharkey shvatio ozbiljno...to pozdravljam! :pivopije:

 

Ima li jos neko? Ajde Shone ti sigurno jebes redovno, pohvali se malo ljudima...koliko si recki lupio ovaj mesec?

 

Marty brate sta ti bi? :)

 

Pa brate svi samo nesto sviraju, idu na neke tamo fakultete a pritom izostavljaju najvazniju sporednu stvar na svetu...ne, ne mislim na fudbal :)

 

Nemojmo biti takvi!

Edited by Marty F

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj' ovako: ko (generalno) je*e, neka piše odgovore, a ko (još) ne je*e neka ne postuje smajliće nego neka čita i zavidi. Dobar predlog?

 

Ja? Trenutno ne. Generalno da. Kada se ima šta i kada nema gitare u sobi. Ako je gitara u sobi, preskočio bih i Pamelu. Bih, ozbiljno. Posle bude samo problema - pa jel' me voliš, pa kada se ponovo vidimo, pa dal' ima neku bolest (ako je rizičnija šema), pa kako sam se pokazao, pa dal' će neko upasti... Zgrabiš gitaru, pustiš je da zaspi, posle neka se ona ljuti ali i celibat je poštovana institucija.

 

Muzika je bolja od seksa: pravi daleko manje problema (deca, dugačke veze, ljubomora, optužbe za silovanja i ogovaranja kod drugarica).

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...