Jump to content

Martyjeva jebačka tema


Mr. Smarty

Recommended Posts

Samo SEX i rock 'n' roll...SVE OSTALO JE SPOREDNO...
vlado, da nisi malo omatorio za te akcije.... :)
E, ljudi, stvarno ste pacenici. Kolko god da je glupa tema, kad smo je vec okrenuli na zajebanciju, aj onda da se zezamo. Ovo je tema ma foru "kolko se ribe pale na muzichare" i sl. :)Moj jedini post vezan za to da li je bolji ovaj ili onaj je bio "Mislim, ipak Slash svira gitaru, dok Malmsteen samo svira kurcu..." koji je evidentno zajebanicja.Sto se tiche tehnike mislim da nema zbora da je Malmsteen bolji, ali ovo je ipak tema gde se zezamo, kao sto rekoh, na foru "kolko se ribe pale na muzichare" i sl.Aj, kad vec tupite od jebenom Malmsteen-u, da vas pitam:Recimo, gomila likova danas po akademijama do jaja slika, pa jel' to onda znachi da su vece face od, recimo, Van Gogh-a cije slike nisu mozda toliko tehnicki usavrshene? Milsim, koga boli bulja za to sto je Malmsteen bolji tehnicar kad se radi o samom uticaju muzike na ljude (u ovom sluchaju na ribe).Vi ste glupi sto posle svih ovih godina, ne kapirate da vam gitara nije sredstvo preko kojeg se pokazete tehniku, nego je tehnika sredstvo koje vam pomaze da "pokazete" neku emociju ili ti muziku.E, sad, to sto ste vi prsli, to je vec vash problem. Onaj Verb ne prestaje da tupi kako je Malmsteen bio veca faca od SLash pre nego sto se ovaj uopste rodio i slicne nebuloze, mislio sam da je qL lik kad je jednom decku (da ga ne imenujem) dao neka uputstva kako da chese muda u javnosti. :)I ovaj emotivno osakaceni Dersu koji iznajmljuje ribe za sex. :no: Da je neka faca, davale bi mu za dz.A dobar je i onaj rasista ili koji li je vec njegov problem, Marty, sto shiri mrznju po forumu.Super ste ekipa za zezanje. Onako, opusteni ko zice na violini.
ti to ozbiljno da marti siri mrznju po forumu.... :)ne mozes ni ti biti ozbiljan.... :)necu da objasnjavam opet, al' nije biO veca faca samo kada nisu postojali gansi, al' nebitno....za muda je iskreni rispekt, shta da ga ne imenujes, videlo se na temi, to je nash Fap drajver.... :pivopije: ko ti je rek'o da je tehnika bitna sama po sebi, tvoj problem je shto si prs'o pa ne citas pazljivo, napisano je Sve shto treba....
:)Debeli šveđanin...yngwie308.jpgMislim, nikakve veze sa pričom nema.I ja sam mlad, ali sam uspio pogledati par Malmstinovih spotova iz '80-ih, i pri tom mi je palo na pamet:"MAJKU MU, ŠTO JE ON BIO FACA."Tako da, ovo-ono.
krajnje objektivno, potvrda onog shto rekoh da je Bio ok u osamdesetim.... Edited by Blacksunray Verb Delikvent

Share this post


Link to post
Share on other sites

momci, mislim da se dilema na relaciji malmstin-slash, kao si sve ostale dileme tipa "ko je kakav baja" mogu lakse resiti uz konsultacije sa zenama, ipak se one pitaju, tako da je musko naklapanje koji baja je vaci od kog, onako malo... "racun bezs krcmara". ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

malmstin ruzan, i mlad i star. buckasto ruzan :)

 

 

slash camuga - jebo njega.

 

 

 

 

vidjeh zakk wyldea prije par dana na ozzfestu. zanemarimo izdrkavanje na gitari ali sto jes` jes`, dobar je za priplod. onako, drvosjeca pravi, opasno izgleda.. komplet imidz - kosara, brada, guzica, saketine pojake, ja bi njega odvela na selo i tako.. :wub: ali nemojte uvazavati moj ukus - ja nisam zensko :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa jeste dobar za tebe kada si bosansko brdo, pa si za drvosjecu genetski predisponirana, a ingvi je u osamdesetim izgled'o normalno, a posebno je bio rispekt kada se sminkao....btw. imam ortaka za tebe....

 

i tako....

 

gayfuck8619av0.jpg

 

Bez diskriminacije....

Edited by Blacksunray Verb Delikvent

Share this post


Link to post
Share on other sites

sanraj, koji ti je tu ortak a koji si ti? :)

 

 

 

(okej, ZNAM da nisi mislio na sliku, samo se zezam)

 

 

 

jebo sminkere.. i zakk se sminkao kad su bile 80-te..

samo se dobro odrzo, onako jebacki.. ingvi ne vidi od stomaka dje pisha, nema od njega nista.

 

 

p.s. nisam ti ja brdo covjece :) ja sam tajni lil avokado :wub::D:lol:

(lako se kidnapujem :) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zakk je pravo seljacHina, ali je fakat baja, kapa dole. Da sam rodjen na Jugu, Zakk i ja najbolji ortaci. Ovako, imam Kuma da diluje sa Juznjacima :da: . Kum i ja dvesta kila zive vage, pa kom opanci kom obojci.

 

P.S. Secam se maglovito da sam, u navrate, cuo svoje ime u istoj recenici sa 'seljacHina' :ph34r:. Ko 'radi', gresHi.

Edited by Dersu Uzala

Share this post


Link to post
Share on other sites

to cime se radis, posalji i meni :)

 

 

znas kako, ova se tema zove Martijeva JEBACKA tema.

ne pricamo o romantici, cvijecu, proljecu, nasminkatim tipovima, nalakiranim noktima. pricamo o jebacima sunce mu..

kako bi dragi nam Marty, jel.. imao od koga sta da nauci :) ( :mhihi: )

 

u kontekstu jebaca, zakk je pravi izbor.

 

Zakk-Wylde.gif

 

 

 

 

a sada postuj ti slike sebe i svog debelog kuma :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

a sada postuj ti slike sebe i svog debelog kuma :)

 

Seljacine.JPG

 

Ne diraj mi Kuma ljubim te :no:.

 

P.S. Nemoj da ti Kum dodje da te prepa'ne.

 

photo-6011.jpg

 

Kum i ja komotno mozemo da pravimo 'naDrkani bend'. Ima sve da se zovemo 'Balkantida'.

Edited by Dersu Uzala

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne zna se ko je ko na slici. da ne kazem, ko koga.

 

Links to rechts:

Mika, Leo, neki cHobanin budala, Sloba.

 

Ispod je, naravno, Kum. Kum je <donji> jebi ga. "Kolo od srece uokoli vrteci se ne pristaje:

Tko bi gori, eto je doli, a tko doli, gori ostaje."

 

 

Malo 'hazy', on purpose:

 

A.JPG

 

Nekako ovde izgledam 'kratak', sve 6'1". Visok ovaj Sloba. A i stoji u dovratku. Na pragu.

Edited by Dersu Uzala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Прелетех преко ове теме, поздрав Мартију који шири мржњу, а ти, Дерсу, ниси нормалан што си пропустио да прихефташ Арију (кад већ имаш обичај да платиш неку "студенткињу, ране двадесете, груди јака тројка, природна плавуша")... Још да си некако снимио пенетрацију, то би био е'склузивни материјал... Еееее...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ниси упућена Тањо, Арија испред камере ради само лез варијанте и пенетрацију сас вибратори и силиконци (мада има неки снимак кад је тек почињала где ради фистинг сама себе, нЕсум знао да то толико ту може да стане :) ). Да је одрадио и снимио то би била ексклузива, а могао је и да уђе у "инсустрију" ако би се показао на делу...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...