Jump to content

UK Thrash


RNA

Recommended Posts

Мало ми је глупо да отварам теме о сваком и најситнијем британском треш бенду, а неке засебне су нестале у Великом брисању.

Дакле, поред бендова који већ имају своје теме, овде можемо да расправљамо о свим добрим, а мањим британским треш бендовима. Примери: Toranaga, Acid Reign, Hydra Vein, Anihilated и сл.

 

Ја ћу да почнем са првим бендом који сам навео. Управо слушам први Toranaga албум "Bastard Ballads" и сјајан је. мелодични треш метал америчке школе, звук какав је освојио острво крајем 80-тих. За њих сам сазано одавно у једном броју немачког часописа "Браво" кад су рецензирали други албум "Gift Of God", који од онда никако да нађем.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikad chuo za Toranaga, a komoli slushao. Acid Reign mi se uopste ne svidja, ova druga dva su mi solidna, no nista vise od toga..

 

A jebes ga..trenutno ne mog se setim nijednog drugom "sitnijeg" thrasha iz UK..dacu doprinos temi kad-tad : )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toranaga да нађеш обавезно, а ови остали бендови које сам навео су такође одлични, сви до једног. Никад нису показали толико квалитета да уђу у прву лигу, али не треба их заборавити, јер су правили солидну музику.Други Anihilated албум је одличан, први је досадњикав. Ето, могао бих да узмем оба да преслушам поново, нисам одавно. Чаме ми плоче на полици.

 

Хм, могао бих још да наведем Lawnmower Deth, али их никад нисам волео.

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Бенд је и био тотална зајебанција, самим тим је и име било такво. Он одлепљује на бендове који имају назови неозбиљна имена, а покушавају да праве озбиљну музику. овде то дефинитивно није био случај.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja сам слушао само Onslaught и Sabbat, срамотно. Ваљда ћу једном и то исправити.

Од ова два, боље ми лежи Onslaught.

hehe, pridruzujem ti se u tvojoj sramoti :mhihi:

 

generalno, ne zanima me nesto uk thrash, sem onslaught-a, sto kolega rece. nesto sam resila da se bacim u istrazivanje grckog thrash-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Добро је познато да си ти емо кучка, али не мораш то стално да напомињеш. ;)

 

Ово није тема где бих препоручио људима да слушају све ове бендове, јер нису прва лига. Више му дође као тема за коментарисање за оне који се јесу усудили да преслушају.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam preslusao,niti cu preslusati.Iako,juce sam naisao na Toxic Holocaust i razmisljao sam da li da skinem.Ipak sam imao razuma i preskocio.Nego,skinuo sam Onslaught,prvi album...zali boze potrosenog vremena na trazenje...taj punk/black sa povremenim uplivima thrash-a vise nikada necu ubaciti u listu.Neko rece da lici na Hellhammer.Jos je gore!

Добро је познато да си ти емо кучка, али не мораш то стално да напомињеш. ;)
Da,da...ali samo rumunija.Causesku emo! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...