Jump to content

Shai Hulud


Recommended Posts

  • 2 years later...

Privukla mi pažnju Voivodova serija objava, pa svratih i ovde.

Slučajno sam bio u BG tih dana i banem na gig. Ukupno sam bio na 20-ak core svirki stranih bendova i kao što reče Vojvoda, ovaj je u samom vrhu.

Haose, možda je najavljen tako jer se Met vratio u rodni NY?

Share this post


Link to post
Share on other sites

12 hours ago, Chicken Little 420 said:

Ja ipak mislim da je Frubi hteo da okarakterise stil kao NYHC, mada ni to nije tacno 😄

Biće da je ovo, prosečnom metal promoteru promiču te nijanse između nabadačkog NYHC stila i apsolutne unikatnosti koja karakteriše Shai Hulud, ja bih to nazvao progressive hardcore.

Najbolja hardkor svirka kod nas ikad je kad je Madball prvi put dolazio - nije bilo bitno iz koje si priče samo ostaviš mozak na ulazu tih sat i po, tu su negde ta Sick Of It All svirka, Stretch Arm Strong, 25taLife i Boysetsfire kad su bili. Nisam bio na Biohazardu, premlad sam bio tad, verujem da je to bila ludnica jer su svi bili željni svega.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mama mia, kakvo krljanje na Madball i SOIA! Nisam ni pokušavao da uletim u pit, što reče 23/16, loša mi bila kilaža. :)

Biohazard bio u martu '97, moj prvi veći cert po povratku iz vojske. Kad je Bili uz pozdrave publici i govoranciju dreknuo, tipa: You guys are incredible! Serbia is State Of The World Address!

Ne zaboravimo ni tricu Pro-Paina

1997-1999. Prvi mi bio najbolji, zamalo da zvukom sruše raspali SKC. Uzgred, poslednji poznati bend koji je gostovao kod nas uoči rata 1999, negde u februaru te godine.

Generalno, atmosfera na HC koncertima uvek mi je bila vatrenija i bolja nego na većini HM nastupa.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...