Jump to content

Alhemia


Imenjak

Recommended Posts

Heavy metal bend iz beograda, sa tekstovima na srpskom jeziku!

Bend je ranije bio poznat pod imenom RattleHead ali je doslo do promene istog i sada se zovemo ovako ;)

 

l_a4a937f0c2fea3973aac48b13947bb9d.jpg

 

bend su:

 

Igor Lukman - Vokal

Milos Mihajlovic - Gitara

Bojan Josic - Gitara

Vanja Kapetanovic - Bas

Vladimir Bogdanovic Djiga - bubanj

 

bend ima i myspace stranicu na sledecem linku >>> LINK!!! na kome mozete poslusati tek zavrseni demo/promo Potraga koji se sastoji iz tri pesme snimljene u toku ove godine ;)

 

l_f2b8de1410f4cd049337cd8dbe107f64.jpg

 

koga zanima nasa muzika moze nas kontaktirati, ovde ili na majspejsu kako bi se docepao promo diska koji je naravno besplatan! ;)

 

P.S. Mnogo smo sujetni i zajebani, tako da pazite sta i kako komentarisete!!! :) :) :)

 

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muzika je dobra ali vokal mi se nikako ne uklapa pa samim tim i smanjuje dobar utisak.Takodje,sam rad omota je mogao biti malo ozbiljniji.Ovo lici kao da je radjeno za Avantasiu ili neki slican epic power bend.

 

nista nije savrseno a kamoli ovaj demo koji je sklepan kako je to samo moglo biti, svi znaju svoje greske, nedostatke, mane i siguran sam da ce se u narednom periodu dobro poraditi na ovim pesmama a i na narednim... za sada ovo je samo ideja da ljudi cuju kako to sve zvuci (sustina pesme, rifovi i konstrukcije nece se dirati), prilicno sirova, ima da se poradi na vokalu pogotovo. Glavno ce se tek cuti na svirci, posto je ovo bend koji bolje zvuci uzivo nego "studijski"...

 

 

 

ovo je Alhemia, svidjala Vam se ona ili ne... mi smo prilicno zadovoljni na sta ovo trenutno lici, ali sa idejom da to u skorije vreme preraste u nesto jako ozbiljno!

 

inace... jedna proba moze da znaci dosta, a kamoli jedno ovakvo snimanje koje je bilo nase prvo!

 

pozdrav svima i samo da se zna da cemo krajem avgusta praviti promotivnu svirku tako da tada naculjite ushi jer ce vam to biti potrebno! :D :D :D :D :D

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Кад може Annathema, зашто не би могло и то? То се зову игре... Једино што су ови бендови са сличним именима.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ма ок је то али ово има дубљи смисао.

АналЛогија - говори о спремности да се истраже неке нове дубине. Док рецимо АманНет представља омаж медију којим ће се бенд попети на место које му на естрадном небу са правом припада.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poz momci samo napred! :pivopije:

A otkud ta promena zanra sa Thrash-a na Heavy?

Omot vise pristaje nekom Power bendu.

 

 

O hvala hvala :rockdevil:

 

Nego kako mislis sa thrasha na heavy? Nije valjda da racunate da je bend thrash ako svira obrade Megadetha? :) A omot nam se svidja, ne mora biti sve sto je nacrtano power, niti sve sto je denim % leather hevi kao sto ni thrash omot ne mora biti u fazonu "mrtva tela padaju, krv i celik vladaju" ;)

 

@ Nidja - kralju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugari, nadam se da znate da ne mislim ništa loše, ali ne uspevam da vas baš dobro skapiram zašto baš to ime. Ne samo što je sad već tuce takvih A-A bendova sa sličnim imenom i sličnim brojem slogova, nego je takođe značenje imena apstraktno i moram priznati ne vidim vezu sa vašom muzikom, muzika vam zvuči zaista kao da ju je radio bend koji se zove Rattlehead a ne Alhemia... Kad čovek čuje "Alhemia", odmah mu se priviđaju neki zmajevi vitezovi, princeze i njihovo spašavanje, kastriran pevač i dupli bas bubanj.

Mislim, jbg, ako je vama dojajno ime, onda samo pičite, vremenom će se ljudi navići. Samo da ne bude neka svirka na kojoj sviraju zajedno Alhemia, Alogia, Aeternija, Atlantida... Znam da ima još nekih koji se jako slično zovu, sad mi stoji mozak :meshuggah:

 

:pivopije:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...