Jump to content

Alhemia


Imenjak

Recommended Posts

ma meni ovo bash zvuchi kao alhemija,samo vam sam protiv svih odskache!

 

 

Upravo, to je jedina starija pesma koju smo dosta doradjivali, bila je jos "odskocljivija" :) A Potraga jeste Vanjina ideja za teskt, samo sto je doradismo. Ostale pesme ce biti vise u fazonu nje i NMDTW pesme :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

:da: :da: i mene je startu asociralo na nek progresiw, ali sad wec ni neprimecjujem, deluje mi kao da je oduwek tako

B)

Да, сад већ личи на Амадеус бенд. :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugari, nadam se da znate da ne mislim ništa loše, ali ne uspevam da vas baš dobro skapiram zašto baš to ime. Ne samo što je sad već tuce takvih A-A bendova sa sličnim imenom i sličnim brojem slogova, nego je takođe značenje imena apstraktno i moram priznati ne vidim vezu sa vašom muzikom, muzika vam zvuči zaista kao da ju je radio bend koji se zove Rattlehead a ne Alhemia... Kad čovek čuje "Alhemia", odmah mu se priviđaju neki zmajevi vitezovi, princeze i njihovo spašavanje, kastriran pevač i dupli bas bubanj.

Mislim, jbg, ako je vama dojajno ime, onda samo pičite, vremenom će se ljudi navići. Samo da ne bude neka svirka na kojoj sviraju zajedno Alhemia, Alogia, Aeternija, Atlantida... Znam da ima još nekih koji se jako slično zovu, sad mi stoji mozak :meshuggah:

 

:pivopije:

 

nema sta ko da zamislja sta smo i sta sviramo, jednostavno poslusa i kaze, volim - ne (mogu da te) volim :P Nama je bitno da nas onaj kome se svidi nasa muzika upamti bez nekog lomljenja jezika i slicno... tekstovi na srpskom, ime na srpskom, omot "mistican" kakav ce uvek i biti... i to je to ;) ne mora sve sto je u metalu crno i belo (mada je sve crno :) ) da bude bas tako crno i belo... ja sam radije za neku sivlju varijantu pojedinih stvari ;) Omoti ce uvek imati neku pricu... nekome deluje da se ne uklapa uz zvuk benda ali ima pricu i to nam je bitno ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Momci evo i ja preslusa' pesme napokon :)

 

Svidjaju mi se, zvuk gitare uopste nije los a i drug Dzigi se dosta popravio...sve u svemu vrlo dobro, i drago mi je da ste se vratili u promet! :da::pivopije:

 

A sa druge strane sto se imidja tice, omot i ime su mi ono, bas grozni...ajde jebes i omot, ali zasto Alhemia?

Zvuci tako seljacki, malogradjanski, da ne kazem smederevski :) ...stari imidj vam je bio keva :da: ...mislim, nemo' se ljutite ali ja nikako ne mogu da spojim to ime i omot sa vama i vasom muzikom...jebemu mater sve mi to nekako deluje kao neki jeftini D&D trip :) ...nije valjda da je neko od vas poco' da se bavi tim zlom? :)

 

U svakom slucaju ovo je samo moje misljenje, tako da sve ovo nije ni bitno...najvaznije da ste vi zadovoljni :da: ...zelim vam puno sretje i uspeha, osim u slucaju da ne uplivate u power metal vode, u tom slucaju postajemo neprijatelji! :) :)

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sa druge strane sto se imidja tice, omot i ime su mi ono, bas grozni...ajde jebes i omot, ali zasto Alhemia?

Zvuci tako seljacki, malogradjanski, da ne kazem smederevski :) ...stari imidj vam je bio keva :da: ...mislim, nemo' se ljutite ali ja nikako ne mogu da spojim to ime i omot sa vama i vasom muzikom...jebemu mater sve mi to nekako deluje kao neki jeftini D&D trip :) ...nije valjda da je neko od vas poco' da se bavi tim zlom? :)

 

U svakom slucaju ovo je samo moje misljenje, tako da sve ovo nije ni bitno...najvaznije da ste vi zadovoljni :da: ...zelim vam puno sretje i uspeha, osim u slucaju da ne uplivate u power metal vode, u tom slucaju postajemo neprijatelji! :) :)

 

:pivopije:

 

Prvo kad sam video nick: ---> :) :) :)

 

Sto se imidza tice, ako mislimo na isto, nista nije promenjeno. Ime i omot ne znace koliko muzika, jebiga bar ja tako mislim. A power nikad, nemas brige sto se toga tice :);)

 

P.S. "Smederevski" :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da je najbitnija muzika, tu nema diskusije :da: ...i nisam mislio na vas licni imidj, gledo' sam ja te nove slike i jos ste face, ali onaj cover i naziv kao da mi govore suprotno...

 

Kada vidim onaj cover nekako mi se sledeca majkejs stranica mi se formira u glavi:

 

 

 

 

Zdravo svima, mi smo power hevi band iz Smederevo i sviramo svoje stvari a i malo Kamelota ako nam dovolno platu.

Mi smo poceeli da se bavimo muzikom zato sto da bismo pokazali i da i Srbin moze da se bori protivu tamnih sila zla u celi svet!

Pod nas su uticali sledeci bendovi: Kraljevski Apartman, Atlantida, Srdjan Brankovic i Delta M Forse Holding® projEkat, Rhapsody, Dragonforce i Harry Potter (prvi i treci deo)

I nas cilj u muzika je da skupimo sto vise fanova sa kojima bi igrali "World of Workaft"

 

Za zainteresOvane nasi nikovi u Wow-u su:

 

Wiking_hairy_balls_Bojanj

Assman_extraordinaire_of_Gvindelhofyrt

Insert_pisha_here

The_Great_Dzigojni_from_Rivendell_Falls

Grdjiga_destroyer_6645

 

Napominjemo i da se uz svaki nas demo dobija besplatna fotokopija knjize "Alhemicar" od cuvenog kant(a) autora Paola Koelja!!!

 

 

Za sve vise informacije u vezi bend, obrati tese nasem webmajstoru kao i dizajneru omota Miroslavu Brankovitju® -->> th_45592_Smederevo-2003.-01_122_876lo.jpg

 

 

:) :) :)

 

 

Salim se ja malo, nemo te me uzeti za ozbuljno :):pivopije: :pivopije:

 

Oruzjem-Protivu-Powera! :da::rockdevil:

 

 

 

 

Edited by Mr. Smarty

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajd i ja malo da se iskenjam,nisam dugo.:P

 

glavni problem sa rattleheadom je bio u tome sto nam je trebalo prvo 15 minuta da objasnimo ljudima kako se izgovara rattlehead pa jos 15 minuta sta to znachi pa jos 15 minuta o tome sta je megadeth i tako nam prodje ceo jedan skolski chas o tome zasto se zovemo tako kako se zovemo.a na ovo sadasnje cete se navici,kad tad.:P cenim da nije toliko power koliko se chini.kao sto reche j.,imidz je ostao skroz isti tako da od powera nista,jebi ga.

ako je neko mozda ipak ocekivao chast,zmajeve,drakule,ajkule i slicno,zajebao se kao bela plavusha u crnackom getu.

 

i kako bre da iskljucim jebeni word correction u firefoxu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

uzmi ili ostavi... :) to je to... verujem da kada budete videli omot nekog sledeceg izdanja (albuma ili slicno) da cete znati da je to ALHEMIA... toliko!

 

glupa je rasprava o tome da kada vidis omot, da automatski znas sta taj bend svira, kako pevac peva, izgleda, kakve su gitare, bubanj, tempo pesme, stim i slicno... nemojte ljudi pricati gluposti... omot je da privuce paznju a ovaj je svakako privlaci, ima pricu, i takav ce biti i sledeci, i onaj posle njega i tako dalje... to je ALHEMIA!

 

:pivopije:

 

fala Imenjace na komentaru, drago mi je da ti se dopada ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajd i ja malo da se iskenjam,nisam dugo.:P

 

glavni problem sa rattleheadom je bio u tome sto nam je trebalo prvo 15 minuta da objasnimo ljudima kako se izgovara rattlehead pa jos 15 minuta sta to znachi pa jos 15 minuta o tome sta je megadeth i tako nam prodje ceo jedan skolski chas o tome zasto se zovemo tako kako se zovemo.a na ovo sadasnje cete se navici,kad tad.:P cenim da nije toliko power koliko se chini.kao sto reche j.,imidz je ostao skroz isti tako da od powera nista,jebi ga.

ako je neko mozda ipak ocekivao chast,zmajeve,drakule,ajkule i slicno,zajebao se kao bela plavusha u crnackom getu.

 

i kako bre da iskljucim jebeni word correction u firefoxu?

 

 

Tools/Options/Advanced/General

 

 

i jebem vas u dupe kad necete da objasnite fanovima sta znaci ime benda ako vec neko nema pojma :razz:

+ smatram da je razlog glup

ali... zensko sam te se moje misljenje i ne racuna :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

jos jedan razlog sto ne raptorhed - cenim da ako vec pisemo tekstove na srpskom bude i ime benda na srpskom ne bi li celokupni utisak bio domacinski.zasto fali J - vec je registrovano ime sa J zbog jedne jedine jebene pesme.zasto bas Alhemia - jer se svi toliko lomimo da napravimo nesto ultimativno dobro kroz beskrajna doterivanja i chesta menjanja (koja umeju a i ne moraju da budu problem,ba).

Је л' то назив нове песме? ;)
Vidis,nije losa ideja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

sutra uvece cemo se Igor i moja malenkost pojaviti na 202-ojkinom demo ekspresu i pricacemo o bendu i pusticemo neku pesmicu ;)

 

dakle slusajte sutra 202 u 21:00h kako ne biste propustili nesto JAAAKO vazno! ;)

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

јо' бре, само Хемичари, јер:

 

- има факс

- има средња школа

- има наркомани по цео град

 

то је одма 60% популације покривено, остатак су пензионери и можете одма' да их прогласите хејтерима.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...