Jump to content

Drop Dead


Double D

Recommended Posts

dropdeadlogoni9.jpg


Pozdrav svima!

Drop Dead je nastao u Pirotu januara 2007. Od samog početka ideja benda je bila da radi autorsku muziku pošto je većina članova već prošla kroz nekoliko drugih lokalnih bendova. Činjenica da svi gaje veliku ljubav prema metal muzici ali drugačiji senzibilitet prema različitim metal žanrovima, je u početku izgledao kao prepreka. Ali sa velikom kreativnošću i njihovim mislima usmerenim ka konačnom cilju da rade ono što vole, preokrenuli su tu prepreku u prednost. Svako od članova je bendu doneo svoje shvatanje metal muzike, i tako su nastale i prve autorske pesme. Drop Dead je metal fusion - Melodic Death Thrash Black Metal. Bend trenutno radi na svom prvom DEMO snimku koji bi trebao biti završen do kraja leta. Na snimku ce se naci 8 do 10 pesama. Bend je do sada snimio jednu i trenutno snima drugu pesmu u promotivne svrhe van pomenutog DEMO-a.

Prvu snimjenu pesmu pod imenom Torn From Within mozete cuti na MySpace stranici benda:
Drop Dead MySpace

Ukoliko je neko zainteresovan za dosta veci kvalitet snimka pesme moze ga skinuti sa sledecih adresa:
OVDE <--- click
ili
OVDE <--- click

Text pomenute pesme mozete naci na sledecoj stranici: OVDE <--- click

Ukoliko je neko zainteresovan da cuje Drop Dead uzivo, bend ce imati nastup na ovogodisnjem ROCK ON! - Pirot Metal Fest-u 11. avgusta.

Toliko za sada od nas! Cujemo se uskoro sa novim vestima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slusao sam ovu jednu stvar jos kad sam bio u Pirotu i snimke sa probe, nije lose, samo nastavite

 

Hvala. Uskoro ce biti gotova nova stvar. Watch out for it! :rockdevil:

 

Ooooooo kolege...pa di ste bre!Aj ziveli pa sutra da se isporazbijamo :pivopije:

 

Sutra ce da pucaju glave (i jos po nesto :twisted: ) od thrashovanja!!! :rockdevil: Poz Dex!

Share this post


Link to post
Share on other sites

OGROMNO ALI OGROMNO JEBENO HVALA DOUBLE D-U za pomoc oko namestanja naseg zvuka za sinocnu svirku!You are fuckin'... smashing ...man!

 

Bilo mi je zadovoljstvo! :pivopije: Inace vama svaka cast za odlicnu svirku, otpade mi glavudza! :rockdevil:

 

 

Full Support, kao i uvek...kako je pocelo Pirot ce da postane prestonica tvrdjeg Metala! :rockdevil:

 

svaka cast momci! Samo napred i ozbiljno!

 

Hvala na podrsci. To puno znaci narocito kada je bend "mlad".

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na podrsci. To puno znaci narocito kada je bend "mlad".

 

DD

 

Znam prosao sam kroz sve to! Nego mnogo vise znaci ozbiljnost verujte mi! Ako od samog pocetka zacrtate sebi neke uslove i ciljeve imate sanse da napravite nesto veliko i dobro!!!

 

Samo napred! Sami sebi stvarate buducnost! Na vama je kakva ce biti! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam prosao sam kroz sve to! Nego mnogo vise znaci ozbiljnost verujte mi! Ako od samog pocetka zacrtate sebi neke uslove i ciljeve imate sanse da napravite nesto veliko i dobro!!!

 

Samo napred! Sami sebi stvarate buducnost! Na vama je kakva ce biti! :pivopije:

 

Svestan sam svega toga. U bendu je samo pevac u neku ruku "neiskusan" u tom smislu, jer decko je prilicno mlad. Mi ostali smo odavno prosli tu skolu, ali kako sam u biografiji napisao svi imamo razlicite senzibilitete kada je metal u pitanju, tako da cemo tek videti na cemu smo. Svako ko iole nesto zna o metalu primetice da u sustini se ne moze bas konkretno odrediti pravac kome pripadamo. To ce se videti kada izbacimo sledecu stvar, sto ce biti za koji dan.

 

Jos jednom veliko hvala na podrsci! :rockdevil::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

U toku noci ili u toku sutrasnjeg dana bice gotov snimak nove pesme. Rec je o veoma brutalnoj stvari koja nosi ime benda! Bicete obavesteni kada je upload-ujemo na MySpace! Do tada, ko nije cuo nasu stvar Thorn From Within moze je cuti na nasoj MySpace prezentaciji <--- klik ili skinuti sa ove adrese <--- klik mp3 visokog kvaliteta! :rockdevil:

 

Veliki pozdrav

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...