Jump to content

Hostile


SerbZmaj

Recommended Posts

Au, ljudi..... :no:

 

Pazite ovako....generalno, za onoliko zestokom reakcijom nije bilo potrebe, mada u neku ruku kapiram zasto i kako, pogotovo s obzirom da se prvih 50% postova odnosilo na gluposti koje su totalno ubile samu temu, mada ponekad je potrebno nesto procitati vise puta i ne odgovarati na prvu loptu. Heavy Jerk je uglavnom u pravu, stalozeniji u svakom slucaju i ovakve stvari mogu samo da odvrate sve koji dodju u priliku da ovo procitaju i eventualno preslusaju pesmu i pozele da napisu svoj komentar. A to svakako nije cilj.

Heavy Jerk je rekao sta je mislio i to je totalno ok i nije se izdrkavao, a angel je rekao ono sto nije zaista mislio (pretpostavljam) :udri: . Mada kapiram i to u nekom smislu.

 

Prema tome, DECACI, pomirite se pa da idemo dalje....xexexe :muzicar::pivopije:

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Theo'gan

morao sam da postujem ovde jer je ova tema najvrucija!!!

nije mi jasno zasto se vi pajsercine prepucavate oko ovog njesra benda!!

naziv benda je totalno neoriginalan.

a sto se tice cover-a metal jerk je totalno u pravu.

bubanj mi se ni malo ne svidja, i zvuci mi previse klinacki.

 

 

mislim samo tako nastavite mozda nesto i postignete!!

 

 

e da koja je sad postava?

jer ista kao iz kuglasa? :evotigana:

:twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

OOOOO! HAHAHAHA vidim i da se javlja davno raspali bubnjar koji je ostavio bubnjeve i otisao da studira molekularnu biologiju!!! Ma kume napokon smo nasli nekog ko ume da lupa u te bubnjeve ali stvarno. Tebe smo drzali samo zbog rodbinskih veza i tvoje lepe kose. :evotigana:

I jos jednom se zahvaljujemo na novim membranama za dupli set bubnjeva!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaako...

 

Posto se zalis da se javljaju pojedinci, da neces mozda da se javljaju citave organizacije? :)

 

Ja sam vas ISPOSTOVAO. Pazljivo sam preslusao citavu pesmu VISE puta. 95% ljudi to ne uradi. Rekao sam moje vidjenje situacije a tvoj se ego odmah nasao povredjenim jer sam istakao lose strane (po mom misljenju). Ne mozes napredovati dok god lose strane ne ispravis, zato i sluze kritike. Pljuvanje je vredjanje bez argumenata, a ja sam sve potkrepio argumentima. Za omot sam rekao jer sam video vuka, a to sam video na hiljadu omota do sada. Full verziju nisam video. Sto onda uopste kacite malu verziju kad se nista ne vidi? Ostavi prazno. Po mom misljenju textovi, omot i muzika treba da cine jedno, a ne da bude svaki zarad sebe tu (ako ti smatras da je omot nevazan - tvoja stvar). Dalje, uopste nisam rekao da solo MORA DA BUDE 25 minuta dugacak, vec da se po meni ne uklapa i kvari dinamiku pesme, i to ne zbog svoje kratkoce. Vi ste okacili pesme da bi culi misljenja ljudi. Cim okacis nesto podrazumeva se da si spreman na kritiku javnosti, nemojte se pretvarati.

 

Tvoj je problem sto shvatas ovo licno. Mene ne interesuje kako ti izgledas, koju gitaru sviras, ovo-ono. Pesma mi se nije svidela, i cak sam se potrudio da ti podrobno opisem zasto. Videci vasu reakciju - to vise necu ciniti. Sta ce tek biti kad pocnu stvarno da vas pljuju, kako ces onda da reagujes ako konstruktivnu kritiku ne mozes da istrpis...Da nisam realan odmah bih vas napljuvao za kucan bubanj, koji je fakat mogao biti bolje odradjen, sa istim resursima. Kraj price.

 

Rodjace, u svom napadu besa mozda nisam bio dovoljno jasan!!! Propust je potpuno moj posto nisam na vreme rekao svom basisti da ne stavlja tako glupu recenicu kao sto je:"Sve kritike su dobro dosle" posto iskreno - NISU!!! Pesme su stavljene da se slusaju pa ko hoce nek izvoli. Od mene nije bilo u redu da onako reagujem na tvoju kritiku, ali se nadam da ces me razumeti posto se bavis stvaranjem muzike. Svako delo koje napises, automatski svaku kritiku vezanu za njega shvatas licno, posto si u tako nesto ulozio trud i svoje vreme i ulozio samim tim i deo sebe. S tvoje strane nije bilo ok sto si od 5 pesama nasao za shodno da kazes samo lose strane jedne pesme . Pre nego sto su postavljene na net, pesme su vise puta preslusali profesionalci i pioniri ovakve muzike i dali dobre kritike (cak i za aranzman!).

Naucio sam da kada kritikujem tudja dela moram da podjem od sebe i da budem svestan gde se ja nalazim u odnosu na njih. Tako da svako delo ima svoje dobre i lose strane, a kada pises kritiku one idu u paketu - to te cini kvalifikovanim da dajes iste. :pivopije:

Jos jednom primi moje izvinjenje, ali i dobro razmisli sledeci put kada bilo kome budes davao kritike da li je korektno sa tvoje strane da istices samo lose stvari.

:muzicar:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Theo'gan

opaki gitaristo nemoj zaboraviti da si pola tih membrana ti isfinansirao!!!

mislio sam da smo imali neku konekciju, ali sam izgleda pogresio.

sto se sviranja mogao si odavno da mi kazes, ane kao "brate nemam vremena..." itd.

 

sto se tice covera promeni unleash posto ne pise kako treba!!!

 

i da jos jedna stvar!

mislim da je grozni u pravu!! :evotigana:

:twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au al se raspisalo...Zamolio bih clanove grupe da ne budu bezobrazni da ne delim banove :))

Izvinjavam se sto sam temu postavio na pogresno mesto...spremao sam se na put pa nisam lepo stigao da pogledam sta i gde...

 

Grozni, dobar ti avatar :)...

 

Castite pivom kad se vidimo :mrgreen:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Theo'gan

a u grozni!! umesto da razmisljas o nekim drugim stvarim, a nr o pivu i razvaljivanju od alkohola!!! :evotigana:

ja jos uvek nisam dobio master, i mogu vam reci da sam prilicno razocaran :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko bre zvuci klinacki!? Video bih tebe da sviras to! :evotigana:

I sta se vi ustalom drkate jedni na druge!? Ko da je bitno sta neki tamo Heavy Jerk misli o nasoj pesmi.

Njemu se ne svidja, al se svidja nekom drugom! Vrlo prosto!

Manite se prepucavanja!

Heavy jerk bi mogao da poslusa ostale pesme jer su sve u razlicitom fazonu, pa nek onda kaze sta ima

i bice uvazeno! :rockdevil:

 

I momci... Hvala za membrane... Duboko sam dirnut... Cuvacu ih ko oci u glavi... Majke mi.... :razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram malo da se ispravim, pa evo modiFAJD poruka:!!!

Koji moj postujes fotke na ovom sajtu? Koga $#$!## zanima kako ko izgleda. Mene iskreno bole patka!!! Ostale jos vise...ccc.narocito ove sabane sa yumetal-a.

+ ako ih vec postavljas, smanji ih malo, niska mi rezolucija, ne mogu nas povatam!hehe :mrgreen::rolleyes:

Edited by Grozni

Share this post


Link to post
Share on other sites

E bre ljudi , tek ste se uchlanili na ovaj sajt , a vec se svadjate. Dobro, shvaticete vremenom da je to bezveze, proci ce vas bes. Poslushao sam Hostile. Shto reche jedan u svojoj recenziji: It sounds a little dated and you got to write better lyrics. Pevach ima bolji glas kad peva laganeze, ona pesma broken bonds npr.

... E da, HIM ima bash heavy gitare ;)

Edited by Gospodin Dechak

Share this post


Link to post
Share on other sites

E bre ljudi , tek ste se uchlanili na ovaj sajt , a vec se svadjate. Dobro, shvaticete vremenom da je to bezveze, proci ce vas bes. Poslushao sam Hostile. Shto reche jedan u svojoj recenziji: It sounds a little dated and you got to write better lyrics. Pevach ima bolji glas kad peva laganeze, ona pesma broken bonds npr.

... E da, HIM ima bash heavy gitare ;)

 

Poslusa li ti sve pesme? :no:

Ne znam sta se zalis na reci.... Da sam na tvom mestu poslusao bi ih ponovo... Do jaja su... :rockdevil:

A to sto: "Sounds a little dated" i jeste ideja jer smo mi na neki nacin old school heavy metal band... :muzicar:

U svakom slucaju hvala za post.

 

Pozdrav!

 

P.S. A za svadju: ... Pa zovemo se Hostile, zar ne!? :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poslusa li ti sve pesme? :no:

Ne znam sta se zalis na reci.... Da sam na tvom mestu poslusao bi ih ponovo... Do jaja su... :rockdevil:

A to sto: "Sounds a little dated" i jeste ideja jer smo mi na neki nacin old school heavy metal band... :muzicar:

U svakom slucaju hvala za post.

 

Pozdrav!

 

P.S. A za svadju: ... Pa zovemo se Hostile, zar ne!? :twisted:

 

Reto, vidis da je covek preslusao, kome se svidi slusace ponovo, kome se ne svidi njegov problem. :pivopije:

Edited by Jery-Only

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reto, vidis da je covek preslusao, kome se svidi slusace ponovo, kome se ne svidi njegov problem. :pivopije:

 

Ma vidim, nego sam retardirao jer sam mnogo tuzan sto sto nam drugovi idu... ... ... :razz:

 

:bend: Brate, koji clan benda nedostaje na ovoj slici?

 

A, da! :muzicar: Basista... :evotigana:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reto, vidis da je covek preslusao, kome se svidi slusace ponovo, kome se ne svidi njegov problem. :pivopije:

 

Ej, bre, Jery, sto je njihov problem ako im se ne svidi? Nije problem uopste. Pazi, vecini se, kako izgleda ni nece svideti, s obzirom da je i ovde dosta ljudi upalo pod uticaj onog danasnjeg americkog metala, gde su sve pesme iste, rifovi slicni, a prava misterija koji moj pevac peva, jer ga nista ne razumem (s tim sto ovo nije subjektivna ocena, tako kazu ljudi).

 

NO MORE MR. NICE GUY :violent:

 

Sto se tice tekstova, mogu oni americki mentoli da mi ga #@@%use! Bole nas paja da pisemo tekstove o klanju, cerecenju, nekakvim egzodusima i gomili sranja o kojima majmuni pisu a nikada ih nisu doziveli. Svi tekstovi koje smo napisali su autobiografski i imaju pricu u okviru samog onoga o cemu govore, samo je potrebno malo ukljuciti tintaru i razmisliti o svemu tome. A ako se nema vremena da se o tome malo razmisli ILI nikome ne pada na pamet da razmislja o tekstovima pesama "nekog tamo benda", onda burazeru, nemoj da odvajas vreme ni da komentarises tekst. Opet, ja mislim da smo mi ovde (u Srbiji) daleko pametniji u vezi svega ovoga i mi bi trebalo najbolje da znamo da ne treba odmah donositi sud jer tada covek moze posteno da se zajebe. A i ne mora.

 

Sto se tice recenzija sa onog sajta o koji je spomenuo gospodin decak, kada bi svaku od njih uzeli za ozbiljno, mi pesmu nikada ne bi ni zavrsili. 50% ljudi misli da je tekst odlican, 50% da ne valja nista; 50% da je vokal odvratan, 50% da je ekstra; 50% da je bas najbolji deo pesme, a 50% uopste ne cuje bas itd. O cemu mi pricamo? Da ne gresim dusu ima tamo stvari koje su totalno na mestu i koje smo mi i pre toga primetili i nameravamo da korigujemo.I da budem potpuno iskren, mislim da generalno nismo losiji od raznih bendova u okviru ovog foruma o kojima se pise samo najbolje. O cemu se ovde, zapravo radi-pojma nemam.P.S. Post nije uperen ni prema kome posebno (osim prema mentolskoj naciji, koja ovo nece ni citati), tako da se ja ne svadjam ni sa kim. (Cak sam i prilicno smiren dok pisem ovo-pijem neki sokic i slusam klasicnu muziku...ma vazi! :mrgreen::rockdevil: )

Ma vidim, nego sam retardirao jer sam mnogo tuzan sto sto nam drugovi idu... ... ... :razz::bend: Brate, koji clan benda nedostaje na ovoj slici? A, da! :muzicar: Basista... :evotigana:
Al' ti ga mali zavuce......hehehe :mhihi: Edited by Grozni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma vidim, nego sam retardirao jer sam mnogo tuzan sto sto nam drugovi idu... ... ... :razz:

 

:bend: Brate, koji clan benda nedostaje na ovoj slici?

 

A, da! :muzicar: Basista... :evotigana:

 

 

Ovo je sad onaj momenat kada ja ispadnem glup :smoke:, i treba da kazem nesto pametno :seronja:

 

hehe :evotigana:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...