Jump to content

Hostile


SerbZmaj

Recommended Posts

Ma ti Ameri vole taj metalcore koji je monoton i koji je kao cool( pogotovo na tom sajtu)... A ne kazem da su dobri tekstovi o cherechenju, vec oni malo zamrsheni (barem u metalu).

 

P.S. pazite malko na rechnik napushavanja , nije dobro za ugled, a ni za temu koja je relativno trajna.. iskulirajte svakog koji to zasluzuje

Edited by Gospodin Dechak

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Eh,procitao sam sve postove do ovog i smejao se.Mislim mogli ste mnogo davno da prekinete niz rasprava koji je nastao.Iskreno ja ne volim ovakvu muziku,ali cenim neci trud da usme u nemu sta voli.Slushao sam sve pesme i ona poslednja Devil's Lust mi se svidela. :)

Momci samo polako,nemojte se svadjati,ukusi su razliciti.Vazno je da svi cenimo vash trud da supete!Ja uopste ne volim ovo vrstu muzike,ali cenim vash trud da uspete!!!.[ne zelim da kritikujem,a ni da hvalim,da ne bi nastale nove svadje].

Jel cete da pravite skoro neku svirku,ako hocete kad i gde ? :bend::rockdevil::pivopije::alkos:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh,procitao sam sve postove do ovog i smejao se.Mislim mogli ste mnogo davno da prekinete niz rasprava koji je nastao.Iskreno ja ne volim ovakvu muziku,ali cenim neci trud da usme u nemu sta voli.Slushao sam sve pesme i ona poslednja Devil's Lust mi se svidela. :) Momci samo polako,nemojte se svadjati,ukusi su razliciti.Vazno je da svi cenimo vash trud da supete!Ja uopste ne volim ovo vrstu muzike,ali cenim vash trud da uspete!!!.[ne zelim da kritikujem,a ni da hvalim,da ne bi nastale nove svadje].Jel cete da pravite skoro neku svirku,ako hocete kad i gde ? :bend::rockdevil::pivopije::alkos:
Najverovatnije cemo napraviti svirku za nekih mesec dana kad nam se gitarista i pevac vrate sa mora,a moramo da adjemo i jos jednog gitaristu... Racunaj neki pocetak septembra! :rockdevil: Sto? Jel bi dosao?P.S. Nema veze sto ne volis ovu vrstu muzike, kako ti se svidja makar sa tehnicke strane? :confused: Devil's Lust je malo u goth fazonu. Pretpostavljam da volis takvu muziku?I hvala za post! :pivopije:
upoznacu te :zuba:
Provodazdises, a? :no:A meni nesto kazes... :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E,pa ovako ja ne volim tu vrstu muzike koju vi svirate,ali sad kad sam preslushao po 5-6 puta svaku pesmu pocelo je da mi se svidja :) ali ja sam vishe u fazonu muzike koju sviraju Art Diler ,Aeternia i NightFall ...znaci zarazio sam se sa njima i samo njih slusham,mada ni vashe pesme nisu loshe kad se malo poslushaju udju u ushi i brzo se naviknem na taj zvuk :)

Jel vi pevate na engleskom?U nekim delovima mi se cini kad da je na nemackom :) ali ono moze da prodje.

Pa javite vi kad imate koncer i ako nije negde daleko od Smedereva pokushacu da nadjem neko drushtvo da dodjem da vas slusham :)

 

pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wow! Четири стране теме! Ала ја нисам у току... :o

 

Збирка ме нешто попреко гледа, па немам времена да постујем све што бих хтела, али, оно што ми је упало у очи приликом прелиставања ових страница је то да сте сви нешто на крај срца... Полако, народе. :)

 

Hostile прави добру музику. Глупо је залепити се за пар замерки и затварати очи пред свим осталим позитивним странама. Ово је земља Србија и снимање оваквих ствари је, још увек, подухват. А то треба поштовати, чак и ако вам се не свиђа коначан исход свега тога. Покажите макар мало солидарности...

 

Хајде сада да будем субјективна. :) Ево, зилион пута сам преслушала ове песме... Кад сам први чула "Unleash...", било је то свега неколико мотива у GuitarPro-у, а ухватила сам себе да ми се ритам врзма по глави два-три дана након слушања. Знала сам да ће коначна верзија да ме одушеви и - била сам у праву. Брзо, енергично, набијено емоцијом... ја одушевљена, а ви како `оћете. :D

 

Е, да... женски вокал се стварно савршено уклопио. Иако не волим такав глас (Тарја - фан... шта ћу? :redface: ), уз ову песму не могу да замислим никакав другачији... Свака част девојци која пева и свака част вама на избору исте.

 

Чини ми се да је неко пре мене коментарисао текстове... Да се разумемо: ја прво што приметим код песме је текст, али сам свесна да не треба инсистирати на дубини и слојевитости по сваку цену, тим пре што је у металу то тешко постићи и уклопити, па се добије гомила квази-песничких творевина пропраћених музиком (част РЕТКИМ (!!!) изузецима). Ако хоћете вишезначност у правом уметничком смислу, читајте поезију. Код овог бенда се јасно примећује да је музика та која је слојевита, која "води" , а мислим да се текст савршено уклапа, јер, без много кићења, просто усмерава емоцију и употпуњује доживљај. Шта више тражити?

 

Уопште, оно што ми се свиђа код Hostile-a је чињеница да је свака песма потпуно другачија (чак, чини ми се да свака песма нагиње другом поджанру метала), а опет, свака има "оно нешто" од препознатљивог стила, што их везује у целину. Вртим диск по плејеру нон-стоп (кад се спремају ове грозозе од испита, да ми није музике, не знам шта бих... ) и живот је лепши... :wub:

 

А, да: жељно ишчекујем прву свирку. Мислим да ће тада посебно квалитет изаћи на видело. :da:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wow! Четири стране теме! Ала ја нисам у току... :o

 

Збирка ме нешто попреко гледа, па немам времена да постујем све што бих хтела, али, оно што ми је упало у очи приликом прелиставања ових страница је то да сте сви нешто на крај срца... Полако, народе. :)

 

Hostile прави добру музику. Глупо је залепити се за пар замерки и затварати очи пред свим осталим позитивним странама. Ово је земља Србија и снимање оваквих ствари је, још увек, подухват. А то треба поштовати, чак и ако вам се не свиђа коначан исход свега тога. Покажите макар мало солидарности...

 

Хајде сада да будем субјективна. :) Ево, зилион пута сам преслушала ове песме... Кад сам први чула "Unleash...", било је то свега неколико мотива у GuitarPro-у, а ухватила сам себе да ми се ритам врзма по глави два-три дана након слушања. Знала сам да ће коначна верзија да ме одушеви и - била сам у праву. Брзо, енергично, набијено емоцијом... ја одушевљена, а ви како `оћете. :D

 

Е, да... женски вокал се стварно савршено уклопио. Иако не волим такав глас (Тарја - фан... шта ћу? :redface: ), уз ову песму не могу да замислим никакав другачији... Свака част девојци која пева и свака част вама на избору исте.

 

Чини ми се да је неко пре мене коментарисао текстове... Да се разумемо: ја прво што приметим код песме је текст, али сам свесна да не треба инсистирати на дубини и слојевитости по сваку цену, тим пре што је у металу то тешко постићи и уклопити, па се добије гомила квази-песничких творевина пропраћених музиком (част РЕТКИМ (!!!) изузецима). Ако хоћете вишезначност у правом уметничком смислу, читајте поезију. Код овог бенда се јасно примећује да је музика та која је слојевита, која "води" , а мислим да се текст савршено уклапа, јер, без много кићења, просто усмерава емоцију и употпуњује доживљај. Шта више тражити?

 

Уопште, оно што ми се свиђа код Hostile-a је чињеница да је свака песма потпуно другачија (чак, чини ми се да свака песма нагиње другом поджанру метала), а опет, свака има "оно нешто" од препознатљивог стила, што их везује у целину. Вртим диск по плејеру нон-стоп (кад се спремају ове грозозе од испита, да ми није музике, не знам шта бих... ) и живот је лепши... :wub:

 

А, да: жељно ишчекујем прву свирку. Мислим да ће тада посебно квалитет изаћи на видело. :da:

 

Lepo je imati podrsku kao tvoju!!! :rockdevil:

Poz!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

А, не... :surprised: Овој девојци не можеш да приговориш. Форум посећујем у паузама између учења и учења, а тога је мало (пауза, не учења :) ).

 

Иначе, примећујем да ме певачев глас веома, веома подсећа на нечији, а не могу да се сетим на чији. И тако лупам главу око тога, а нема шансе да се сетим... :opusteno:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Иначе, примећујем да ме певачев глас веома, веома подсећа на нечији, а не могу да се сетим на чији. И тако лупам главу око тога, а нема шансе да се сетим... :opusteno:

 

Pa kad peva cisto mene podseca na pevaca iz Evereve-a, a kad peva grubo tu vuce na metallicu, ako se slazes...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јеееестеееее! :rockdevil: Личи на EverEve у појединим деловима!

 

Е, видиш, то нисам запазила до сада. Али, јесам запазила да ме онај "I will raise" стих из "Kingdom Of Shadows" доводи до лудила колико ме ту глас подсећа на нечији... И даље трошим неуроне покушавајући да се сетим... :icon_ne:

 

Иначе, на Metallicu ме не подсећа ама баш ни мало. :icon_neutral:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Али, јесам запазила да ме онај "I will raise" стих из "Kingdom Of Shadows" доводи до лудила колико ме ту глас подсећа на нечији... И даље трошим неуроне покушавајући да се сетим... :icon_ne:

 

Pise se "RISE", a ne "raise" :razz:

I stvarn ne znam na koga te podseca...

Meni je poprilicno jedinstven...

 

 

A znam da ne podseca na metallicu, nego sam morao da na brzinu iskenjam nesto da ispadnem pametan... :seronja:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pise se "RISE", a ne "raise" :razz:

I stvarn ne znam na koga te podseca...

Meni je poprilicno jedinstven...

A znam da ne podseca na metallicu, nego sam morao da na brzinu iskenjam nesto da ispadnem pametan... :seronja:

 

 

OMG! :o Не верујем да сам то написала. Не вреди. Физика улази у главу, спеловање излази. Хорор... :opusteno:

 

Сетила сам се. Певач Nickelback-a... глас ме, у том стиху, неописиво подсећа на његов. Сада, ако неко пожели да ме убије, нека има на уму да сам млада и желим да живим.

Share this post


Link to post
Share on other sites

OMG! :o Не верујем да сам то написала. Не вреди. Физика улази у главу, спеловање излази. Хорор... :opusteno:

 

Сетила сам се. Певач Nickelback-a... глас ме, у том стиху, неописиво подсећа на његов. Сада, ако неко пожели да ме убије, нека има на уму да сам млада и желим да живим.

 

Ako studiras fiziku, onda se verovatno od ove godine vidimo na faksu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...