Jump to content

Najbolja Strategija


.:Thor:.

Najbolja strategija  

97 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Warcraft je jedan jedini, naravno, serial Rain Of Chaos i the Frozen Throne. Naravno igrao sam i starcraft, ali ipak je warcraft ono sto me je odusevilo, pogotovo kampanja koja je ne extra nego...

Share this post


Link to post
Share on other sites

HEROES

Uff, kolko bacenih godina zivota samo zbog ovog naslova, II, III, IV pa i V su mi verovatno oduzeli koju devojku i bolji fakultet, strasno, ali ne zalim ni minute provedene uz ovu igru, vrh vrhova

 

STRONGHOLD

bi bio na drugom mestu, necete verovati ali upravo sam se vratio od druga gde smo przili stronghold u lanu, jebena partija u cetvror, samo ova igra daje takvu atmosferu u multiplejeru

Share this post


Link to post
Share on other sites

HEROES

Uff, kolko bacenih godina zivota samo zbog ovog naslova, II, III, IV pa i V su mi verovatno oduzeli koju devojku i bolji fakultet, strasno, ali ne zalim ni minute provedene uz ovu igru, vrh vrhova

True, true!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Warcraft je jedan jedini, naravno, serial Rain Of Chaos i the Frozen Throne. Naravno igrao sam i starcraft, ali ipak je warcraft ono sto me je odusevilo, pogotovo kampanja koja je ne extra nego...

Ccc... WC serijal chine:

1) WC:Orcs vs Humans,

2) WC2:Tides of Darkness & Beyond the Dark Portal (exp),

3) WC3:Reign of Chaos & The Frozen Throne (exp).

 

WC nakon 2ke sam prestao da igram... Toliko o WC serijalu...

 

A SC je perfrekcija :)

 

AoE:AoK II i RoN su odlichni RTS-ovi!! Ko bi rekao da M$ ume da nam podari tako neshto :)

 

HoMM III, CivII, Alpha Cenatauri, KoH, Dungeon Keeper 2, Rage of Mages, Empire Earth itd. itd.

 

Nema shanse da se odredi samo jedna najbolja strategija!! :D

Edited by SL

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma War Craft je najigranija strategija,iskreno mene je smarala uvek...Vishe volim strategije poput Age of Empires

ujedno to je i 1 strategija koju sam igrao.Eh,kad se setim :) pentium 2 1998-1999 ja cepam danonocno Age of Empires 1 :))

 

Hehehehe.Cak se i sad secam jedne shifre Big daddy :) ne znam za sta je,ipak je vec 8 godina nisam igrao :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Što se mene tiče, Age of Mythology će uvek biti nešto najbolje što sam igrao i bolji mi je od AoE-a sigurno. :da: međutim, ove igrice nema kao izbor, zato sam glasao za Warcraft. Jbg, nema tu mnogo razmišljanja.

 

The Light is my strenght..

 

A zašto nema Total War serijala?

Edited by Varg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekaj malo, gde je Warhammer 40k Dawn of War i expansionsi? (pogotovo najbolja igra od svih Dark Crusade). And how about Total Annihilation? Company of Heroes? Covece.... izbor ti je shit.

 

Ne mogu da se porede Heroji sa recimo CoH ili Warhammer sa Starcraftom zato sto su totalno drugaciji tip strategije sve cetiri igre ali ako bas moramo da sve stavimo u istu vrecu morao bi ta za mene pobedi Starcraft iz prostog razloga sto sam ga najvise igrao. Viva Blizzard :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...