Jump to content

Recommended Posts

Ja imam kod sebe trenutno samo Resurrection i bas sam ove nedelje upao u totalnu opsesiju doticnim albumom. Wasteland, Severina, Like a Child Again (jedna od veoma retkih ljubavnih pesama koja mi se svidja), Butterfly on a Wheel (ovo pogotovo)... ma joj bre. Totalno sam opsednut smile.gif

 

Cak ponekad mislim da i sanjam ove pesme. Ali onda se setim da sam ostavio Resurrection da svira dok spavam smile.gif 8)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

imam carved in sand i gods own medicine,meni se ne svidjaju, ako smijem reci usprkos svim pozitivnim kritikama,presladunjavo,premelodicno,prepateticno i nekako pomalo ljigavo,meni bar... :oops:

mozda imaju nesto bolje od ovog sto ja posjedujem,bar se nadam,jer nije sve sto vrijedi catchy get-in-the-ear tune :|

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ehhh, ustvari ako cemo precizno, nisu svi ti albumi u *celosti* dobri (ali posto ce Kveld da ih verovatno nabavi za dz, nece da se bace wink.gif)

Meni se manje-vise svidjaju samo one pesme koje sam navela u jednoj od prethodnih poruka (sa naglaskom na "Tower of Strength" smile.gif) ali, opet, i one imaju "catchy" komponentu... koja meni ne smeta biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni 'catchy' komponenta u opste ne smeta ako to nije jedino sto pesma ima. Sto u glavnom nije slucaj kod The Mission, koliko bar mogu na osnovu Resurrection-a da zakljucim.

 

A i moram ponoviti da su me odusevili sa Like a Child Again. Duuuugo vremena nisam cuo jednu toliko direktno i eksplicitno ljubavnu pesmu od koje nisam dobio poriv da povratim. Jako dobra pesma biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ehhh, ustvari ako cemo precizno, nisu svi ti albumi u *celosti* dobri (ali posto ce Kveld da ih verovatno nabavi za dz, nece da se bace wink.gif)

Meni se manje-vise svidjaju samo one pesme koje sam navela u jednoj od prethodnih poruka (sa naglaskom na "Tower of Strength" smile.gif) ali, opet, i one imaju "catchy" komponentu... koja meni ne smeta biggrin.gif

 

.....a vi mene zezate shto se przim na Nosferatu smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

ja imam album -aura-,i nije los,ali neke stvari daju na sisterse. za ostalo ne znam.vasi postovi su mi otvorili apetit za drugim albumima pa valjda budem nabavila. imaju nekakav zanos u pojedinim pjesmama,barem mi se tako cini po auri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

jos nedovoljno preslusano (neam vremena prdnuti-maturalna zabavica i ostala sminx/seljoberska sranja..),tako da jos nema suda,ali ostavim ga brzo. za sada ok. naravno,najveci utisak je ostavila -za prvi dojam- like a huricane..ali jos mi je nesto zapelo tamo po sredini..ma,..sit je jer je kazeta a ne cd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 9 months later...

Pa kaze...

 

Dedi sez....Kam en sit on maj niz.....

Dedi sez..Ju'r d onli grl for mi....

Kaz Amilija.....Itd....

 

Savrseno....Skroz sam ih izgubio iz vida....icon_smile.gif

 

 

Ma ja obozavam Tower of Strenth,Garden of Delight,Severina,

I pesmu kkoja pocinje slicno kao Marian od Sistersa....icon_smile.gif

Ne mogu da se setim kako se zove....

 

EDIT: setio se Wasteland...Pure safrshenstvo..... icon_redface.gificon_redface.gif

Edited by Zaznojni Vozac FAP-a

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 10 months later...
  • 2 weeks later...
  • 6 months later...

The Mission ‘Farewell Tour’ 2008

Feb:

 

Tues 5th: Waregam Expo

Wed 6th: Paris Locomotive

Thur 7th: Marseille Le Poste A Galene

Fri 8th: Barcelona Bikini

Sat 9th: Madrid Heineken Sun

Sun 10th: Malaga Teatro Cerventes

Mon 11th: Valencia Heineken Greenspace

Wed 13th: Milan Transilvania

Thur 14th: Rome Circolo Degli Artisti

Fri 15th: Florence Flog

Sat 16th: Rimini Velvet

Sun 17th: Zagreb Boogaloo -------www.boogaloo.hr

Mon 18th: Budapest A38

Tue 19th: Vienna Arena

Thur 21st: Hamburg Fabrik

Fri 22nd: Berlin Columbia Club

Sat 23rd: Dresden Schleife Eins

Sun 24th: Koln Live Music Hall

Mon 25th: Utrecht Tivoli

Wed 27th: London Shepherds Bush Empire (with special guests The Sisters Of Murphy)

Thur 28th: London Shepherds Bush Empire (with special guests The Claytown Troupe)

Fri 29th: London Shepherds Bush Empire (with special guests Balaam & The Angel)

 

March:

 

Sat 1st: London Shepherds Bush Empire (with special guests Miles Hunt & Erica Nockalls (from The Wonderstuff

 

Zadnji su put bili u Zagrebu 2001. godine, a sveukupno bi im to trebao biti 3. ili 4. koncert u ZG u karijeri. Jedva čekam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 months later...

Skoro su mi dospeli slucajno do ruku i...bila je to ljubav na prvo slusanje...bas su legli mojoj dusi alternativke, hehe

Amelia, tako jeziva a tako dobra pesma

"don't tell mama what I did to you

and if you do I'll beat you black and blue"

 

...Wastedland, Stay with me, Beyond the pale, Hands across the ocean...itd, naravno Deliverance :)

A obrada starog Neila Younga me je kupila za sva vremena:)

 

Na zalost kasno za Zagreb, ali eto...htedoh da podelim svoje ocaranje sa yum-ovcima

 

E da...vidim da nema tema, ali ne znam dal je neko slusao/voli Rosetta Stone...album Adrenaline...svidece vam se uz Mission ;)

Edited by Paklena

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...