Jump to content

Џонсонове куротворине


Recommended Posts

Dobardan druže generalni. Košto vi'te, mene ni neradna subota ne sprečava da dam svoj sub-idejni doprinos genaralnoj ideji.

 

Da li ste razmišljali o cnom hardveru? Mislim na čivije, kobilicu, strepove i tako to.

Meni to izgleda jako dobro u koNbinaciji sa FKK telom.

(FKK = Фрај Корперлихе Култур, tako švaba kaže za nudizam/naturizam)

 

Nisam upućet u financisku ko'strukciju pro'ekta, pa moj predlog u slučaju фајненшл шортиџ-a treba odbaciti.

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

као и увек, вашом незаинтересованошћу и бедним коментарима ме терате да идем даље. посадим вас на жилу ја мало.

 

ибанез лук вугле и крамер лајк хоки стик су били у игри. и испали су из игре у другом полувремену.

 

ФКК и црни хадвер се гађају. авај, лепак који сам узео за своју душу у ''Уради се сам'' је изео све моја срецтва. не жалим се све док не ишчилу његова благородна својства.

 

наредно што ће видите је цртеж. нашиљите интернете.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je cool... a i izvodljivo... mada, kako gazda generalni odluchi...

 

Колко сам ја скапиро,газда Генерални га већ претестерисо,истркелјисо и ич може се менја сад,јел тако?

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Епизоуд сикс: Свршавање

 

treci.jpg

 

Јубиси ми сјебо налог. Мајку им јебем. Зато не можете да видите остале слике са ове теме.

 

Морао сам превремено да ејакулирам са овим пројектом. Џитра иде у руке мог доброг дугогодишњег пријатеља (нек им је са срећом). Можете видети пар призора у финиширању џитре. Прва сличица је ''бифор'' изглед. Највернија репродукција тренутног нечрл изгледа је на слици скроз лево (тамо где ја као нешто свирим). Дрво је прилично светло и џитра је интересантна. Таман сам о истом трошку налемио поново ''нецк'' магнет. Финиш је 5х цлеар. Изгледа као да је неко свршавао и кијао по гитари до изнемоглости.

 

Мала опсервација за крај. Постоји жичка која му даје масу - иде од електронике и налемљена је на тремоло. Она курцу не служи тако да је ладно можете бачити. Нисам то залемио, виси онако, и џитра је и даље шумовита :) као и свака џитра која има синглиће.

 

Ето тако, надам се да вам је било неинтересантно ово мучење. Видимо се када (ако) будем добио џитру назаТ, проџкт се наставља тамо где је оправдано стао. До тада ће вероватно да се узме нека проџкт џитра, чисто за сечење & шиљење.

 

@ Ол

 

:pivopije:;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 4 months later...

Drug Generalni je promen'o funkciju, pa sam rešio da barem na kratko preuzmem njegove obaveze po pitanju propagiranja kurotvorina.

 

Ajmo redom:

Problem koji će da pokušam da rešim danaske dotiče sve fensi i napaćene muzikante, kao i tatine i mamine maze. Dakle dobar deo vas.

Mene najviše, jerbo sam toliko fensi da imam 4 ipo komada bass gitara (jolanu sam računao kao 0.5 komada)

Imanje više instrumenata je mač sa dve oštrice. Onu drugu za'ebatu, neočekivanu oštricu skontamo uglavnom kad treba da se menjaju žice. Evo meni tako na primer stojidu bassevi, jedno 4-5 komada i neke i ne sviram stalno. Žice omatore od pukog stajanja. NaFata se prašina u njiG jednostavno.

Pet kompleta žica je već cena u rangu polovnog Zastavinog vozila u voznom stanju.

 

Sličan problem imam i sa lubenicama. Kupim onu od 17 kila, jerbo gospodin dole na ćošku nema manjih, pa moram da se snalazim nekako da lubenica ostane taze i kad je bajata, i eto, ja sam u naletu lucidnosti i ispavanosti došao na ideju da rešenje koje primenjivam kod bostana primenim i kod instrumenta. Zapravo mi je ideja sinula dok sam se pripremajući se na neku tezgu na plaži umotavao svoje pedale i procesor u onu vakumski lepljivu foliju da ih zaštitim od peska... Ono što stavljadu i u hipermarketima na pola ananasa i tako raznih svačega...

 

Zaradivši pare na pomenutoj tezgi sam se častio sa nekoliko kompleta žica. E sad, Fendera sam odmaK restringovao, jerbo je imao žice iz vremena Tutankamona, pa još nickel...

Zajeb je što ja tog Fendera veoma retko koristim. Skoro isključivo u studiju i na veoma nadrkanim svirkama, ili kad mi baš dođe. Uglavnom sviram ostale taNbure, a 7ender stoji i skuplja prašinčugu.

E sad sam nakon što su nove žice odradile posao u studiju, bass "konzervirao":

 

konzrviraniprec.jpg

Evo slike iz još jednog ugla:

konzrviraniprec2.jpg

 

Isto to sam nakon toga uradio i sa Ibanez ATK:

konzerviraniatk.jpg

jerbo ni njega neću sad neko vreme svirati.

Na slici se ne vidi, ali je i na ATK cela dužina vrata umotana u najlon.

 

...sad mogu na miru da drndam Kramera i Uamanu.

 

I evo, dakle, za kraj i slike rešenja, zbog radi lakše identifikacije:

resenje.jpg

 

Rešenje mi se za sada čini kao okej, mada je još premalo vremena prošlo da bih video u kolikoj meri usporava prljanja žica.

Ajl kip ju informd.

 

Uzdra'lje! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

IZVEŠTAJ:

 

E'o ljudi, koristim tu foliju još od ondak, pa da prenesem iskustva:

 

Fender, kojeg sam veoma malo koristio je i dalje k'o nov. Vadio sam ga dva puta iz najlona, i opet/još uvek je u najlonu i zvuči kao frišak.

 

ATK je sad do petka bio kao nov, a onda je svirao pred prepunim klubom, gde nije zabranjeno pušenje, i gde su ga častili crnim vinom i pivom. Sad žice zvuče isto kao i bilo koje matore žice.

 

Rezime:

Najlon pomaže u slučajevima kada instrument ima nove žice, neće biti sviran neko vreme, i voleli bismo da proces gubljenja zvuka žica do te neke sledeće prilike malo usporimo.

 

Uzdra'lje! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...